Kolejne spotkanie juniorów kończy się remisem 1:1. Wyrównujące trafienie w ostatnich minutach meczu zanotował Damian Stępniewski.

Prawdziwy ból głowy miał przed tym spotkaniem trener Marcin Rutkowski. Z powodu kontuzji nie mógł bowiem skorzystać z dwóch podstawowych zawodników, Dominika Kureli i Konrada Kmiecia. Nieobecny był również Konrad Jakubiec, co spowodowało konieczność sporych roszad, szczególnie w formacji obronnej. Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już przegrywaliśmy 0:1. Prostopadłe podanie przeciął Kacper Makosz, jednak piłka trafiła do zawodnika rywali, znajdującego się z lewej strony, który oddał strzał z ostrego kąta. Piłkę obronił Adrian Owczarek, jednak na szesnastym metrze przejął ją gracz Boruty i pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Chwilę później po akcji środkiem strzelali ponownie gospodarze, tym razem jednak niecelnie. Najlepszą okazję do wyrównania w pierwszej połowie miał Damian Stępniewski, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Boruty, próbował go lobować, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Od tego momentu wyraźną przewagę uzyskali zgierzamie, jednak ponownie bardzo dobrze dysponowany był Owczarek, który obronił kilka groźnych strzałów z dystansu, a także zatrzymał zawodnika gości w sytuacji sam na sam. Druga część gry rozpoczęła się od naszych ataków. Niezły strzał oddał Stępniewski, jednak na posterunku był bramkarz rywali. W dalszej części nie byliśmy świadkami wielu okazji bramkowych, pod koniec meczu kilka niecelnych strzałów oddali gospodarze. Z biegiem czasu to jednak nasza drużyna dochodziła do coraz groźniejszych sytuacji. Swojego dopieliśmy w ostatniej minucie, kiedy to świetną akcję z prawej strony zainicjował Sylwester Pacześ. Minął jednego z obrońców zgierzan, dośrodkował płasko do Stępniewskiego, który pewnym strzałem doprowadził do wyrównania. Chwilę później mieliśmy piłkę meczową. Bardzo dobrze dośrodkował Dawid Kacprzyk, jednak Łukasz Modranka o centymetry minął się z piłką. Chwilę później sędzia zagwizdał po raz ostatni, mecz zakończył się podziałem punktów.

Boruta Zgierz 1999 - Zawisza Rzgów 1999 1:1 (1:0)

Bramka dla Zawiszy: Damian Stępniewski 80'

Skład: Owczarek - Skryński, Makosz, Sobolewski (A. Mikinka 75'), Szymański (Pachulski 65') - Pacześ, P. Koszowski, Kacprzyk, Małolepszy (Kasprzak 58') - Modranka, D. Stępniewski