Print
Kolejka 1 27-08-2022 00:00 GLKS Dłutów 3 : 0 Tęcza Janków
  27-08-2022 15:00 Jagiellonia Tuszyn 3 : 2 Saints Łódź
  27-08-2022 15:00 LKS Czarnocin 2 : 2 Start Łódź
  28-08-2022 16:00 Zawisza II Rzgów 5 : 2 Grabka Grabica
  28-08-2022 16:00 Pionier Baby 2 : 4 Jutrzenka Bychlew
  28-08-2022 17:30 AKS SMS II Łódź 2 : 2 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 2 03-09-2022 15:00 Start Łódź 3 : 0 Pionier Baby
  03-09-2022 16:00 GLKS Dłutów 2 : 1 Jagiellonia Tuszyn
  03-09-2022 16:00 Grabka Grabica 3 : 2 AKS SMS II Łódź
  04-09-2022 11:00 Tęcza Janków 0 : 1 Jutrzenka Bychlew
  04-09-2022 17:00 Włókniarz II Pabianice 2 : 2 LKS Czarnocin

Kolejka 3 10-09-2022 15:00 LKS Czarnocin 0 : 2 Grabka Grabica
  10-09-2022 16:30 Jagiellonia Tuszyn 4 : 0 Tęcza Janków
  11-09-2022 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 2 GLKS Dłutów
  11-09-2022 14:00 Jutrzenka Bychlew 1 : 1 Start Łódź
  11-09-2022 16:00 Pionier Baby 3 : 2 Włókniarz II Pabianice
  11-09-2022 16:00 AKS SMS II Łódź 7 : 0 Saints Łódź

Kolejka 4 17-09-2022 16:00 Grabka Grabica 3 : 1 Pionier Baby
  17-09-2022 16:00 GLKS Dłutów 1 : 2 AKS SMS II Łódź
  17-09-2022 18:00 Saints Łódź 4 : 1 LKS Czarnocin
  18-09-2022 11:00 Tęcza Janków 4 : 2 Start Łódź
  18-09-2022 16:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 2 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 5 23-09-2022 16:30 Start Łódź 2 : 1 Włókniarz II Pabianice
  24-09-2022 14:30 LKS Czarnocin 0 : 3 GLKS Dłutów
  25-09-2022 11:00 Zawisza II Rzgów 3 : 0 Tęcza Janków
  25-09-2022 14:00 Jutrzenka Bychlew 4 : 2 Grabka Grabica
  25-09-2022 16:00 Pionier Baby 3 : 3 Saints Łódź
  25-09-2022 16:00 AKS SMS II Łódź 8 : 1 Jagiellonia Tuszyn

Kolejka 6 30-09-2022 18:00 Grabka Grabica 2 : 1 Start Łódź
  01-10-2022 16:00 Jagiellonia Tuszyn 3 : 0 LKS Czarnocin
  01-10-2022 16:00 GLKS Dłutów 5 : 2 Pionier Baby
  02-10-2022 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 7 AKS SMS II Łódź
  02-10-2022 11:00 Tęcza Janków 1 : 3 Włókniarz II Pabianice
  05-10-2022 20:45 Saints Łódź 3 : 4 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 7 08-10-2022 14:30 Start Łódź 1 : 3 Saints Łódź
  08-10-2022 15:01 LKS Czarnocin 6 : 4 Zawisza II Rzgów
  09-10-2022 15:00 Włókniarz II Pabianice 2 : 0 Grabka Grabica
  09-10-2022 15:00 Pionier Baby 2 : 3 Jagiellonia Tuszyn
  09-10-2022 16:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 0 GLKS Dłutów
  09-10-2022 16:00 AKS SMS II Łódź 10 : 1 Tęcza Janków

Kolejka 8 15-10-2022 15:30 GLKS Dłutów 3 : 0 Start Łódź
  15-10-2022 16:00 Jagiellonia Tuszyn 0 : 1 Jutrzenka Bychlew
  15-10-2022 18:00 Saints Łódź 3 : 1 Włókniarz II Pabianice
  16-10-2022 11:00 Zawisza II Rzgów 4 : 4 Pionier Baby
  16-10-2022 11:00 Tęcza Janków 0 : 3 Grabka Grabica
  16-10-2022 16:00 AKS SMS II Łódź 8 : 0 LKS Czarnocin

Kolejka 2 19-10-2022 20:45 Saints Łódź 6 : 1 Zawisza II Rzgów

Kolejka 9 22-10-2022 13:00 Jutrzenka Bychlew - : - Zawisza II Rzgów
  22-10-2022 14:30 Start Łódź - : - Jagiellonia Tuszyn
  22-10-2022 15:00 Grabka Grabica - : - Saints Łódź
  22-10-2022 15:00 LKS Czarnocin - : - Tęcza Janków
  23-10-2022 14:00 Włókniarz II Pabianice - : - GLKS Dłutów
  23-10-2022 15:00 Pionier Baby - : - AKS SMS II Łódź

Kolejka 10 29-10-2022 00:00 Zawisza II Rzgów - : - Start Łódź
  29-10-2022 00:00 LKS Czarnocin - : - Pionier Baby
  29-10-2022 15:00 GLKS Dłutów - : - Grabka Grabica
  29-10-2022 15:30 Jagiellonia Tuszyn - : - Włókniarz II Pabianice
  30-10-2022 11:00 Tęcza Janków - : - Saints Łódź
  30-10-2022 16:00 AKS SMS II Łódź - : - Jutrzenka Bychlew

Kolejka 11 05-11-2022 00:00 Jutrzenka Bychlew - : - LKS Czarnocin
  05-11-2022 00:00 Start Łódź - : - AKS SMS II Łódź
  05-11-2022 00:00 Włókniarz II Pabianice - : - Zawisza II Rzgów
  05-11-2022 15:00 Grabka Grabica - : - Jagiellonia Tuszyn
  05-11-2022 16:00 Saints Łódź - : - GLKS Dłutów
  06-11-2022 14:00 Pionier Baby - : - Tęcza Janków

Kolejka 4 11-11-2022 13:00 Jagiellonia Tuszyn - : - Zawisza II Rzgów