Print
Kolejka 1 24-08-2022 10:00 GKS Bełchatów 2 : 1 AKS SMS II Łódź
  24-08-2022 14:00 Ceramika Opoczno 9 : 6 Zjednoczeni Stryków
  24-08-2022 17:00 Warta Sieradz 5 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  24-08-2022 17:00 RKS Radomsko 1 : 3 Pelikan Łowicz
  24-08-2022 18:30 SAP Andrespolia 2 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 2 27-08-2022 10:00 Pelikan Łowicz 4 : 0 Warta Sieradz
  27-08-2022 11:00 Zawisza Rzgów 1 : 13 Ceramika Opoczno
  27-08-2022 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 0 SAP Andrespolia
  28-08-2022 11:00 Metalowiec Łódź 3 : 2 RKS Radomsko

Kolejka 1 31-08-2022 10:00 UKS SMS Łódź 11 : 0 Metalowiec Łódź
  31-08-2022 18:00 Boruta Zgierz 4 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 3 03-09-2022 10:00 UKS SMS Łódź 8 : 0 Zawisza Rzgów
  03-09-2022 10:00 Boruta Zgierz 3 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  03-09-2022 11:00 Warta Sieradz 4 : 0 Metalowiec Łódź
  03-09-2022 12:15 GKS Bełchatów 10 : 0 Pelikan Łowicz
  04-09-2022 10:00 SAP Andrespolia 1 : 5 AKS SMS II Łódź
  04-09-2022 10:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  04-09-2022 14:00 RKS Radomsko 3 : 3 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 4 06-09-2022 16:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2 : 2 SAP Andrespolia
  07-09-2022 17:00 Ceramika Opoczno 2 : 1 UKS SMS Łódź
  07-09-2022 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 2 RKS Radomsko
  07-09-2022 17:30 Pelikan Łowicz 1 : 1 Boruta Zgierz
  07-09-2022 18:00 Metalowiec Łódź 1 : 6 GKS Bełchatów
  07-09-2022 20:15 AKS SMS II Łódź 5 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  08-09-2022 18:30 Zjednoczeni Stryków 3 : 5 Warta Sieradz

Kolejka 5 10-09-2022 10:00 RKS Radomsko 1 : 10 Ceramika Opoczno
  10-09-2022 10:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 0 AKS SMS II Łódź
  10-09-2022 10:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  10-09-2022 16:00 SAP Andrespolia 2 : 0 Pelikan Łowicz
  11-09-2022 10:00 GKS Bełchatów 7 : 0 Zjednoczeni Stryków
  14-09-2022 17:00 Boruta Zgierz 2 : 3 Metalowiec Łódź

Kolejka 6 17-09-2022 10:00 Ceramika Opoczno 9 : 1 Warta Sieradz
  17-09-2022 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 5 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  17-09-2022 12:15 UKS SMS Łódź 8 : 1 RKS Radomsko
  17-09-2022 12:30 Pelikan Łowicz 3 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  18-09-2022 11:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Boruta Zgierz
  18-09-2022 14:00 Metalowiec Łódź 1 : 1 SAP Andrespolia
  18-09-2022 15:00 Zawisza Rzgów 0 : 3 GKS Bełchatów

Kolejka 5 21-09-2022 17:00 Warta Sieradz 4 : 0 Zawisza Rzgów

Kolejka 7 24-09-2022 10:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 : 0 Pelikan Łowicz
  24-09-2022 10:00 AKS SMS II Łódź 6 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  24-09-2022 10:00 Boruta Zgierz 0 : 1 Zawisza Rzgów
  24-09-2022 11:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Ceramika Opoczno
  24-09-2022 12:00 Warta Sieradz 0 : 13 UKS SMS Łódź
  24-09-2022 14:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 : 1 Metalowiec Łódź
  25-09-2022 10:00 SAP Andrespolia 4 : 1 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 2 28-09-2022 16:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 9 GKS Bełchatów

Kolejka 8 30-09-2022 20:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  01-10-2022 10:00 Pelikan Łowicz 0 : 7 AKS SMS II Łódź
  01-10-2022 10:00 Metalowiec Łódź 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  01-10-2022 11:00 Zawisza Rzgów 3 : 2 SAP Andrespolia
  01-10-2022 14:00 RKS Radomsko 2 : 1 Warta Sieradz
  02-10-2022 10:00 UKS SMS Łódź 1 : 1 GKS Bełchatów
  02-10-2022 15:00 Ceramika Opoczno 6 : 2 Boruta Zgierz

Kolejka 2 05-10-2022 18:00 AKS SMS II Łódź 2 : 1 Boruta Zgierz
  05-10-2022 18:30 Zjednoczeni Stryków 0 : 6 UKS SMS Łódź

Kolejka 9 08-10-2022 10:00 Boruta Zgierz 1 : 6 UKS SMS Łódź
  08-10-2022 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 : 4 Pelikan Łowicz
  08-10-2022 11:30 GKS Bełchatów 6 : 1 RKS Radomsko
  08-10-2022 13:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 1 Zjednoczeni Stryków
  08-10-2022 14:00 AKS SMS II Łódź 6 : 0 Metalowiec Łódź
  08-10-2022 15:02 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 2 Zawisza Rzgów
  09-10-2022 10:00 SAP Andrespolia 2 : 1 Ceramika Opoczno

Kolejka 10 14-10-2022 16:00 Metalowiec Łódź 1 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  15-10-2022 10:00 UKS SMS Łódź 10 : 0 SAP Andrespolia
  15-10-2022 10:00 Ceramika Opoczno 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
  15-10-2022 11:00 Warta Sieradz 1 : 15 GKS Bełchatów
  15-10-2022 14:00 RKS Radomsko 2 : 4 Boruta Zgierz
  16-10-2022 11:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 5 AKS SMS II Łódź
  16-10-2022 14:30 Zawisza Rzgów 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 11 22-10-2022 10:00 SAP Andrespolia 6 : 0 RKS Radomsko
  22-10-2022 10:00 Pelikan Łowicz 3 : 4 Metalowiec Łódź
  22-10-2022 10:00 AKS SMS II Łódź 2 : 2 Zawisza Rzgów
  22-10-2022 10:00 Boruta Zgierz 3 : 1 Warta Sieradz
  22-10-2022 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Ceramika Opoczno
  22-10-2022 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Zjednoczeni Stryków
  22-10-2022 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 UKS SMS Łódź

Kolejka 12 29-10-2022 10:00 Ceramika Opoczno 5 : 0 AKS SMS II Łódź
  29-10-2022 10:00 UKS SMS Łódź 3 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  29-10-2022 11:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 3 Pelikan Łowicz
  29-10-2022 11:00 Warta Sieradz 1 : 2 SAP Andrespolia
  29-10-2022 13:00 RKS Radomsko 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  30-10-2022 10:00 GKS Bełchatów 6 : 1 Boruta Zgierz

Kolejka 13 05-11-2022 10:00 AKS SMS II Łódź 1 : 2 UKS SMS Łódź
  05-11-2022 10:00 Metalowiec Łódź 0 : 1 Zjednoczeni Stryków
  05-11-2022 10:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 : 0 RKS Radomsko
  05-11-2022 10:00 Pelikan Łowicz 2 : 1 Zawisza Rzgów
  06-11-2022 10:00 SAP Andrespolia 1 : 7 GKS Bełchatów
  06-11-2022 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 3 Ceramika Opoczno
  06-11-2022 14:45 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Warta Sieradz

Kolejka 12 09-11-2022 14:45 Zawisza Rzgów 1 : 0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 14 12-11-2022 00:00 UKS SMS Łódź 3 : 0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  12-11-2022 10:00 Ceramika Opoczno 12 : 1 Pelikan Łowicz
  12-11-2022 11:00 Warta Sieradz 2 : 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  12-11-2022 12:00 GKS Bełchatów 6 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
  12-11-2022 13:00 RKS Radomsko 0 : 4 AKS SMS II Łódź
  13-11-2022 10:00 Boruta Zgierz 1 : 1 SAP Andrespolia

Kolejka 15 19-11-2022 10:00 Metalowiec Łódź 3 : 5 Ceramika Opoczno
  19-11-2022 10:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 GKS Bełchatów
  19-11-2022 11:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 4 Zawisza Rzgów
  19-11-2022 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 2 Boruta Zgierz
  19-11-2022 15:00 AKS SMS II Łódź 4 : 1 Warta Sieradz
  20-11-2022 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 : 2 RKS Radomsko
  27-11-2022 10:00 UKS SMS Łódź 7 : 0 Pelikan Łowicz

Kolejka 16 11-03-2023 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 1 Boruta Zgierz
  12-03-2023 10:00 AKS SMS II Łódź 1 : 2 GKS Bełchatów
  12-03-2023 15:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 RKS Radomsko

Kolejka 17 18-03-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 Metalowiec Łódź
  18-03-2023 00:00 Warta Sieradz 3 : 0 Pelikan Łowicz
  18-03-2023 10:00 GKS Bełchatów 4 : 2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  18-03-2023 10:00 UKS SMS Łódź 8 : 0 Zjednoczeni Stryków
  18-03-2023 10:00 Boruta Zgierz 0 : 4 AKS SMS II Łódź
  18-03-2023 10:00 Ceramika Opoczno 5 : 0 Zawisza Rzgów
  19-03-2023 10:00 SAP Andrespolia 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 18 25-03-2023 00:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 0 RKS Radomsko
  25-03-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 Ceramika Opoczno
  25-03-2023 10:00 Metalowiec Łódź 4 : 4 Warta Sieradz
  25-03-2023 11:00 Zawisza Rzgów 0 : 6 UKS SMS Łódź
  25-03-2023 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  26-03-2023 10:00 AKS SMS II Łódź 5 : 1 SAP Andrespolia
  26-03-2023 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 2 Boruta Zgierz

Kolejka 19 01-04-2023 00:00 Boruta Zgierz 3 : 0 Pelikan Łowicz
  01-04-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 Zawisza Rzgów
  01-04-2023 10:00 UKS SMS Łódź 8 : 0 Ceramika Opoczno
  01-04-2023 11:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 AKS SMS II Łódź
  01-04-2023 13:00 Warta Sieradz 3 : 0 Zjednoczeni Stryków
  02-04-2023 13:00 SAP Andrespolia 3 : 0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  06-04-2023 10:00 GKS Bełchatów 8 : 1 Metalowiec Łódź

Kolejka 20 14-04-2023 20:15 AKS SMS II Łódź 0 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  15-04-2023 00:00 Ceramika Opoczno 3 : 0 RKS Radomsko
  15-04-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 SAP Andrespolia
  15-04-2023 11:00 Zawisza Rzgów 0 : 3 Warta Sieradz
  15-04-2023 14:00 Metalowiec Łódź 2 : 4 Boruta Zgierz
  16-04-2023 10:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 2 GKS Bełchatów
  16-04-2023 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 16 20-04-2023 16:30 Metalowiec Łódź 0 : 5 UKS SMS Łódź

Kolejka 21 22-04-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 UKS SMS Łódź
  22-04-2023 00:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 0 Pelikan Łowicz
  22-04-2023 10:00 GKS Bełchatów 11 : 0 Zawisza Rzgów
  22-04-2023 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  22-04-2023 13:00 Warta Sieradz 3 : 1 Ceramika Opoczno
  23-04-2023 10:00 Boruta Zgierz 3 : 1 Zjednoczeni Stryków
  23-04-2023 10:00 SAP Andrespolia 3 : 2 Metalowiec Łódź

Kolejka 14 26-04-2023 16:30 Zawisza Rzgów 3 : 2 Metalowiec Łódź

Kolejka 22 28-04-2023 18:30 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 SAP Andrespolia
  29-04-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  29-04-2023 10:00 UKS SMS Łódź 12 : 0 Warta Sieradz
  30-04-2023 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 3 AKS SMS II Łódź
  30-04-2023 16:00 Ceramika Opoczno 0 : 3 GKS Bełchatów

Kolejka 23 06-05-2023 00:00 AKS SMS II Łódź 3 : 0 Pelikan Łowicz
  06-05-2023 00:00 Warta Sieradz 3 : 0 RKS Radomsko
  06-05-2023 10:00 Boruta Zgierz 4 : 2 Ceramika Opoczno
  06-05-2023 10:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 1 Zjednoczeni Stryków
  06-05-2023 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 0 Metalowiec Łódź
  06-05-2023 11:30 GKS Bełchatów 3 : 1 UKS SMS Łódź
  07-05-2023 10:00 SAP Andrespolia 5 : 2 Zawisza Rzgów

Kolejka 16 07-05-2023 11:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4 : 2 Warta Sieradz
  10-05-2023 18:30 Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Ceramika Opoczno

Kolejka 24 13-05-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  13-05-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 GKS Bełchatów
  13-05-2023 10:00 Ceramika Opoczno 7 : 0 SAP Andrespolia
  13-05-2023 10:00 UKS SMS Łódź 12 : 0 Boruta Zgierz
  13-05-2023 11:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  13-05-2023 11:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
  14-05-2023 12:00 Metalowiec Łódź 2 : 3 AKS SMS II Łódź

Kolejka 25 16-05-2023 18:30 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 : 1 Metalowiec Łódź
  17-05-2023 00:00 Boruta Zgierz 3 : 0 RKS Radomsko
  17-05-2023 16:00 GKS Bełchatów 3 : 1 Warta Sieradz
  17-05-2023 18:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 : 0 Ceramika Opoczno
  17-05-2023 20:00 AKS SMS II Łódź 4 : 1 Zjednoczeni Stryków
  17-05-2023 20:00 SAP Andrespolia 0 : 5 UKS SMS Łódź
  18-05-2023 18:30 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 4 Zawisza Rzgów

Kolejka 26 20-05-2023 00:00 Metalowiec Łódź 3 : 0 Pelikan Łowicz
  20-05-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 SAP Andrespolia
  20-05-2023 10:00 UKS SMS Łódź 2 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
  20-05-2023 12:30 Zawisza Rzgów 0 : 3 AKS SMS II Łódź
  20-05-2023 13:00 Warta Sieradz 2 : 4 Boruta Zgierz
  21-05-2023 11:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  21-05-2023 16:00 Ceramika Opoczno 0 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 22 24-05-2023 18:00 Metalowiec Łódź 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 27 26-05-2023 18:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 UKS SMS Łódź
  27-05-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 Zjednoczeni Stryków
  27-05-2023 00:00 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 0 RKS Radomsko
  27-05-2023 10:00 Boruta Zgierz 0 : 2 GKS Bełchatów
  27-05-2023 14:00 SAP Andrespolia 1 : 3 Warta Sieradz
  28-05-2023 10:00 AKS SMS II Łódź 7 : 0 Ceramika Opoczno
  28-05-2023 14:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 : 0 Zawisza Rzgów

Kolejka 29 30-05-2023 18:30 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 Warta Sieradz

Kolejka 28 03-06-2023 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Pelikan Łowicz
  03-06-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  03-06-2023 10:00 GKS Bełchatów 7 : 0 SAP Andrespolia
  03-06-2023 10:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 AKS SMS II Łódź

Kolejka 22 03-06-2023 11:00 Zawisza Rzgów 4 : 1 Boruta Zgierz

Kolejka 28 03-06-2023 13:00 Warta Sieradz 5 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
  04-06-2023 11:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 5 Metalowiec Łódź
  04-06-2023 16:00 Ceramika Opoczno 7 : 0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 29 06-06-2023 16:00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2 : 2 UKS SMS Łódź
  07-06-2023 00:00 AKS SMS II Łódź 3 : 0 RKS Radomsko
  07-06-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 Ceramika Opoczno
  07-06-2023 17:30 Metalowiec Łódź 2 : 1 Zawisza Rzgów
  07-06-2023 18:30 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 2 GKS Bełchatów
  07-06-2023 20:00 SAP Andrespolia 1 : 0 Boruta Zgierz

Kolejka 30 10-06-2023 00:00 Pelikan Łowicz 0 : 3 UKS SMS Łódź
  10-06-2023 00:00 RKS Radomsko 0 : 3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  10-06-2023 10:00 Ceramika Opoczno 1 : 3 Metalowiec Łódź
  10-06-2023 10:00 Boruta Zgierz 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
  10-06-2023 11:00 Zawisza Rzgów 2 : 2 Zjednoczeni Stryków
  10-06-2023 11:30 GKS Bełchatów 2 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
  10-06-2023 13:00 Warta Sieradz 3 : 6 AKS SMS II Łódź