Print
Kolejka 1 19-08-2022 19:00 Termy Uniejów 1 : 2 GKS Ksawerów
  19-08-2022 20:00 UKS SMS Łódź 3 : 1 Victoria Rąbień
  20-08-2022 11:00 Zawisza Rzgów 7 : 0 Sokół II Aleksandrów
  20-08-2022 16:00 Stal Głowno 8 : 2 Iskra Dobroń
  20-08-2022 16:00 Sazan Pęczniew 4 : 2 Termy Ner Poddębice
  20-08-2022 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 2 Orzeł Parzęczew
  20-08-2022 17:00 AMII Łódź 2 : 6 ŁKS III Łódź
  20-08-2022 17:00 Włókniarz Zgierz 2 : 1 KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 2 26-08-2022 17:30 Victoria Rąbień 3 : 2 Sazan Pęczniew
  26-08-2022 18:00 GKS Ksawerów 3 : 1 Stal Głowno
  27-08-2022 14:00 Iskra Dobroń 0 : 1 Włókniarz Pabianice
  27-08-2022 17:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 2 AMII Łódź
  27-08-2022 17:00 Włókniarz Zgierz 0 : 1 Zawisza Rzgów
  27-08-2022 17:00 Orzeł Parzęczew 2 : 4 ŁKS III Łódź
  28-08-2022 11:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 0 UKS SMS Łódź
  28-08-2022 16:00 Termy Ner Poddębice 2 : 0 Termy Uniejów

Kolejka 3 31-08-2022 17:00 ŁKS III Łódź 4 : 0 Iskra Dobroń
  31-08-2022 17:30 Włókniarz Pabianice 1 : 2 GKS Ksawerów
  31-08-2022 17:30 Sazan Pęczniew 1 : 5 Sokół II Aleksandrów
  31-08-2022 17:30 AMII Łódź 0 : 6 Orzeł Parzęczew
  31-08-2022 17:30 Zawisza Rzgów 2 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  31-08-2022 17:30 Stal Głowno 1 : 1 Termy Ner Poddębice
  31-08-2022 19:00 Termy Uniejów 2 : 4 Victoria Rąbień
  31-08-2022 20:00 UKS SMS Łódź - : - Włókniarz Zgierz

Kolejka 4 02-09-2022 19:30 KAS Konstantynów Łódzki - : - Orzeł Parzęczew
  03-09-2022 14:00 Zawisza Rzgów - : - UKS SMS Łódź
  03-09-2022 14:00 GKS Ksawerów - : - ŁKS III Łódź
  03-09-2022 15:00 Iskra Dobroń - : - AMII Łódź
  03-09-2022 16:00 Stal Głowno - : - Victoria Rąbień
  03-09-2022 16:00 Termy Ner Poddębice - : - Włókniarz Pabianice
  03-09-2022 17:00 Włókniarz Zgierz - : - Sazan Pęczniew
  04-09-2022 11:00 Sokół II Aleksandrów - : - Termy Uniejów

Kolejka 5 10-09-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - Termy Ner Poddębice
  10-09-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Iskra Dobroń
  10-09-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - Victoria Rąbień
  10-09-2022 00:00 Termy Uniejów - : - Włókniarz Zgierz
  10-09-2022 16:00 Stal Głowno - : - Sokół II Aleksandrów
  10-09-2022 16:00 AMII Łódź - : - GKS Ksawerów
  10-09-2022 17:00 Sazan Pęczniew - : - Zawisza Rzgów
  11-09-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 6 17-09-2022 00:00 Włókniarz Zgierz - : - Stal Głowno
  17-09-2022 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Iskra Dobroń
  17-09-2022 00:00 Zawisza Rzgów - : - Termy Uniejów
  17-09-2022 00:00 Termy Ner Poddębice - : - AMII Łódź
  17-09-2022 00:00 Victoria Rąbień - : - ŁKS III Łódź
  17-09-2022 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Włókniarz Pabianice
  17-09-2022 16:00 GKS Ksawerów - : - Orzeł Parzęczew
  18-09-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - Sazan Pęczniew

Kolejka 7 24-09-2022 00:00 Termy Uniejów - : - UKS SMS Łódź
  24-09-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - Włókniarz Zgierz
  24-09-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - Sokół II Aleksandrów
  24-09-2022 00:00 Sazan Pęczniew - : - KAS Konstantynów Łódzki
  24-09-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Termy Ner Poddębice
  24-09-2022 15:00 Iskra Dobroń - : - GKS Ksawerów
  24-09-2022 16:00 Stal Głowno - : - Zawisza Rzgów
  24-09-2022 16:00 AMII Łódź - : - Victoria Rąbień

Kolejka 8 01-10-2022 00:00 Termy Ner Poddębice - : - Iskra Dobroń
  01-10-2022 00:00 Włókniarz Zgierz - : - ŁKS III Łódź
  01-10-2022 00:00 Victoria Rąbień - : - Orzeł Parzęczew
  01-10-2022 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - AMII Łódź
  01-10-2022 00:00 Zawisza Rzgów - : - Włókniarz Pabianice
  01-10-2022 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - GKS Ksawerów
  01-10-2022 00:00 Sazan Pęczniew - : - Termy Uniejów
  02-10-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - Stal Głowno

Kolejka 9 08-10-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Sokół II Aleksandrów
  08-10-2022 00:00 Termy Uniejów - : - KAS Konstantynów Łódzki
  08-10-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - Zawisza Rzgów
  08-10-2022 00:00 Stal Głowno - : - Sazan Pęczniew
  08-10-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - UKS SMS Łódź
  08-10-2022 15:00 Iskra Dobroń - : - Victoria Rąbień
  08-10-2022 15:00 GKS Ksawerów - : - Termy Ner Poddębice
  08-10-2022 16:00 AMII Łódź - : - Włókniarz Zgierz

Kolejka 10 15-10-2022 00:00 Victoria Rąbień - : - GKS Ksawerów
  15-10-2022 00:00 Sazan Pęczniew - : - Włókniarz Pabianice
  15-10-2022 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Iskra Dobroń
  15-10-2022 00:00 Termy Uniejów - : - Stal Głowno
  15-10-2022 00:00 Włókniarz Zgierz - : - Orzeł Parzęczew
  15-10-2022 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Termy Ner Poddębice
  15-10-2022 00:00 Zawisza Rzgów - : - AMII Łódź
  16-10-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - ŁKS III Łódź

Kolejka 11 22-10-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - Termy Uniejów
  22-10-2022 00:00 Termy Ner Poddębice - : - Victoria Rąbień
  22-10-2022 00:00 GKS Ksawerów - : - Sokół II Aleksandrów
  22-10-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - Sazan Pęczniew
  22-10-2022 00:00 Stal Głowno - : - KAS Konstantynów Łódzki
  22-10-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Zawisza Rzgów
  22-10-2022 15:00 Iskra Dobroń - : - Włókniarz Zgierz
  22-10-2022 15:00 AMII Łódź - : - UKS SMS Łódź

Kolejka 12 29-10-2022 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Victoria Rąbień
  29-10-2022 00:00 Sazan Pęczniew - : - AMII Łódź
  29-10-2022 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Termy Ner Poddębice
  29-10-2022 00:00 Zawisza Rzgów - : - Iskra Dobroń
  29-10-2022 00:00 Stal Głowno - : - Victoria Rąbień
  29-10-2022 00:00 Włókniarz Zgierz - : - GKS Ksawerów
  29-10-2022 00:00 Termy Uniejów - : - ŁKS III Łódź
  30-10-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - Orzeł Parzęczew

Kolejka 13 05-11-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - KAS Konstantynów Łódzki
  05-11-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Sazan Pęczniew
  05-11-2022 00:00 AMII Łódź - : - Termy Uniejów
  05-11-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - Stal Głowno
  05-11-2022 00:00 Termy Ner Poddębice - : - Włókniarz Zgierz
  05-11-2022 00:00 Victoria Rąbień - : - Sokół II Aleksandrów
  05-11-2022 13:30 Iskra Dobroń - : - UKS SMS Łódź
  05-11-2022 15:00 GKS Ksawerów - : - Zawisza Rzgów

Kolejka 14 12-11-2022 00:00 Stal Głowno - : - AMII Łódź
  12-11-2022 00:00 Włókniarz Pabianice - : - ŁKS III Łódź
  12-11-2022 00:00 Termy Uniejów - : - Orzeł Parzęczew
  12-11-2022 00:00 Sazan Pęczniew - : - Iskra Dobroń
  12-11-2022 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Sokół II Aleksandrów
  12-11-2022 00:00 Zawisza Rzgów - : - Termy Ner Poddębice
  12-11-2022 00:00 Włókniarz Zgierz - : - Victoria Rąbień
  13-11-2022 11:00 UKS SMS Łódź - : - GKS Ksawerów

Kolejka 15 19-11-2022 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Stal Głowno
  19-11-2022 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Włókniarz Zgierz
  19-11-2022 00:00 Iskra Dobroń - : - Termy Uniejów
  19-11-2022 00:00 Termy Ner Poddębice - : - UKS SMS Łódź
  19-11-2022 00:00 ŁKS III Łódź - : - KAS Konstantynów Łódzki
  19-11-2022 00:00 Victoria Rąbień - : - Zawisza Rzgów
  19-11-2022 13:00 AMII Łódź - : - Włókniarz Pabianice
  19-11-2022 15:00 GKS Ksawerów - : - Sazan Pęczniew