W meczu 4. kolejki Ligi B1 Junior Młodszy Zawisza Rzgów przegrał z KKS-em Koluszki 2:6 (1:1).

Pierwsza połowa nie wskazywała, że spotkanie zakończy się takim rezultatem. Od początku zespołem dominującym byli nasi zawodnicy, co potwierdziliśmy w 8 minucie zdobywając pierwszą bramkę. Do prostopadłego zagrania Łukasza Modranki dochodzi Konrad Kmieć, mija bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. Dwukrotnie strzały oddaje również Damian Stępniewski, oba jednak za słabe aby pokonać golkipera przyjezdnych. Goście do wyrównania doprowadzili w 16 min. Rzut wolny z okolic połowy boiska, zawodnik Koluszek wrzuca na długi słupek, nikt nie przecina piłki i w efekcie trafia ona w samo okienko bramki strzeżonej przez Amadeusza Wandzela. Do ataków ruszyli przeciwnicy, jednak albo dobrze interweniował Wandzel, albo piłkę spod nog rywala wybijał Dominik Kurela. W 26 min. sędzia ogwizdał rzut karny dla naszych rywali, jednak strzał zawodnika KKS-u trafił w słupek. Ostatnia groźna akcja pierwszej połowy to niezły strzał Stępniewskiego, po którym piłkę na róg wybił bramkarz gości. Licznie zgromadzeni na trybunach kibice liczyli na powtórkę z poprzedniego meczu juniorów, gdy do przerwy również remisowaliśmy 1:1, by ostatecznie zwyciężyć. Niestety, druga połowa należała do graczy z Koluszek, którzy bramkę na 1:2 zdobyli chwilę po wznowieniu gry. Wprawdzie zdołaliśmy jeszcze wyrównać w 51 min. po pięknym trafieniu Mikołaja Szymańskiego, jednak od tego momentu na boisku dominowali koluszkowianie, którzy zdobyli jeszcze cztery bramki, ostatecznie zasłużenie wygrywając 6:2. Okazja na rehabilitację podopiecznych Marcina Rutkowskiego już 3 października, kiedy to jedziemy do Dobronia na mecz z miejscową Iskrą.

Zawisza Rzgów 1999 - KKS Koluszki 1999 2:6 (1:1)

Bramki dla Zawiszy: Konrad Kmieć 8', Mikołaj Szymański 51'

Skład: Amadeusz Wandzel - Przemysław Sobolewski, Dominik Kurela, Przemysław Piech (Kamil Mikinka 75'), Sylwester Pacześ - Mikołaj Szymański, Przemysław Koszowski, Dawid Kacprzyk, Damian Stępniewski (Dawid Jakóbiec 75') - Konrad Kmieć, Łukasz Modranka (k)

Rezerwowi: Adrian Owczarek