Przebywająca na obozie w Kleszczowie drużyna orlików w dniu wczorajszym wygrała swój pierwszy sparingowy mecz.

Przeciwnikiem był zespół Coerver Coaching, w którym zagrało kilku starszych zawodników. Zawisza sprostał jednak wyzwaniu, wygrywając 7:6. Spotkanie zostało rozegrane w wymiarze 3x20 minut. W pierwszej kwarcie Zawisza wyszedł na trzybramkowe prowadzenie, w drugiej lepsi okazali się przeciwnicy i zrobiło się 4-6. Ostatnia kwarta ponownie należała do naszej drużyny, w której ponownie strzelamy 3 bramki wygrywając całe spotkanie 7-6. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Mateusz Bogusz (trzy), Oliwier Hilt (dwie) oraz Adrian Gierach i Jan Wójcik (obaj po jednej). Spotkanie zostało rozegrane na miejscowej hali sportowej. Kolejna gra kontrolna już dzisiaj, naszym przeciwnikiem będzie drużyna gospodarzy, Omega Kleszczów.