Drużyna rocznika 2004-05 grająca w klasie D2 Młodzik przegrała w dniu dzisiejszym z Widzewem Łódź 2:4 (0:2). Obie bramki dla naszej drużyny strzelił Krzysztof Kapuścik.

Na podopiecznych Michała Osińskiego w meczu 4. kolejki rozgrywek ligi D2 Młodzik gr. I czekał wyjątkowo ciężki rywal, jakim jest drużyna łódzkiego Widzewa, która w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie dała szans swoim rywalom, strzelając przy tym aż 20 bramek i nie tracąc żadnej. Pierwsza połówka należała bezapelacyjne do gości, którzy mieli kilka dogodnych szans na trafienie do siatki. Dzięki kilku dobrym interwencjom Oliwiera Manowskiego wykorzystali tylko dwie z nich i do przerwy zasłużenie prowadzili 2:0. Ciężko powiedzieć o naszych sytuacjach, ponieważ nie stworzyliśmy zbyt dużego zagrożenia pod bramką gości. Druga połowa to już jednak zupełnie inne spotkanie w wykonaniu naszych zawodników, którzy ruszyli do przodu i przejęli inicjatywę. W 42 min. sędzia odgwizdał rzut karny po zagraniu ręka w swoim polu karnym przez zawodnika Widzewa. Do piłki podszedł Krzysztof Kapuścik i zdobył kontaktową bramkę. Trzy minuty później Kapuścik zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Piłka trafiła w samo okienko bramki gości, i dzięki temu pięknemu trafieniu doprowadziliśmy do wyrównania. Końcówkę spotkania lepiej rozegrali jednak Widzewiacy, którzy zdobyli dwa gole i ostatecznie pokonali Zawiszę 4:2. W ostatnich minutach szansę na zdobycie kontaktowej bramki miał Piotr Nowak, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek. Zespół Młodzika czeka teraz pauza, następne spotkanie rozegrają dopiero 11 października, kiedy to o godz. 11 będziemy podejmować w Rzgowie Akademię Tuszyn.

Zawisza Rzgów 2004 - RTS Widzew Łódź 2004 2:4 (0:2)

Bramki dla Zawiszy: Krzysztof Kapuścik 42', 45'

Skład: Oliwier Manowski - Filip Jędrzejczak, Bartosz Lewko, Damian Zaniewicz, Patryk Kubas, Krzysztof Kapuścik, Michał Koszowski, Mikołaj Słoń, Piotr Nowak

grali również: Krystian Defiński, Jan Rechciński, Mateusz Strycharski

Trener: Michał Osiński, Kierownik: Radosław Kubas