Juniorzy młodsi pokonali rówieśników z Iskry Dobroń 7:6. Mecz rozegrany był na boisku w Woli Zaradzyńskiej.

Podobnie jak w przypadku sparingu z Włókniarzem Pabianice rozegranego w tym samym miejscu, z powodu mniejszego boiska trenerzy zdecydowali się rozegrać spotkanie w składach dziewięcioosobowych. Cały pojedynek został podzielony na trzy tercje po 30 min. W pierwszej odsłonie trener Marcin Rutkowski wystawił najsilniejszy skład, co zaowocowało naszą zdecydowaną przewagą i czterema bramkami. Trzy z nich zdobył Przemek Koszowski, a jedną Łukasz Modranka. W drugiej części gry nasz szkoleniowiec wymienił sześciu zawodników, przez co do głosu zaczęli dochodzić przeciwnicy, którzy zdobyli czery bramki i doprowadzili do remisu. W ostatnich trzydziestu minutach trener dał odpocząć kilku czołowym zawodnikom, m.in. Łukaszowi Modrance i Konradowi Jakubcowi. Gra wyrównała się, obie drużyny miały wiele bramkowych szans. Lepiej strzelali nasi juniorzy, którzy zdobyli trzy kolejne trafienia (dwa Mikołaja Szymańskiego i jedno ponownie Przemka Koszowskiego) i dzięki temu ostatecznie wygraliśmy spotkanie 7:6. Należy również pochwalić świetnie spisującego się w naszej bramce Adriana Owczarka, który wychodził obronną reką z wielu bardzo trudnych sytuacji.

Zawisza Rzgów 1999 - Iskra Dobroń 1999 7:6 (4:0, 0:4, 3:2)

Bramki dla Zawiszy: Przemysław Koszowski 23', 25', 30', 71'; Łukasz Modranka 24', Mikołaj Szymański 76', 83'

Skład: Owczarek - Sobolewski, Jakubiec, Pachulski - Pacześ, P. Koszowski, Kasprzak, Modranka, Stępniewski

Grali również: A. Mikinka, Szymański, Jakóbiec, Skryński, Krakowiak, Majdziński