Druga drużyna po serii meczów bez porażki tym razem okazuje się słabsza od Włókniarza Pabianice, przegrywając ostatecznie 2:5 (0:3).

Od samego początku spotkania przewagę mieli rywale, którzy wygrali walkę o środek pola. Nasza drużyna miała jednak kilka niezłych sytuacji na bramkę, ale pojedynek z bramkarzem Włókniarza przegrał Adam Wróblewski, a jeden z testowanych zawodników uderzył w słupek. Pabianiczanie za to byli bardzo skuteczni, strzelając w pierwszej odsłonie gry trzy gole, głównie po indywidualnych błędach naszych graczy. Bramek mogło być więcej, jednak albo na posterunku był Artur Jargan, albo strzały były niecelne. Początek drugiej połowy był również bardzo nerwowy w wykonaniu podopiecznych Jerzego Rutkowskiego, jednak z biegiem czasu zaczęliśmy wracać do gry. Miało to przełożenie na strzelone bramki. W 63 min. bramkę zdobył zawodnik testowany, a w sześć minut później po mocnej centrze Adama Wróblewskiego obrońca rywali wpakował piłkę do własnej siatki. Ostatnie minuty lepiej rozegrał Włókniarz, dwukrotnie powiększając dorobek bramkowy.

Włókniarz Pabianice - Zawisza II Rzgów 5:2 (3:0)

Bramki dla Zawiszy: zawodnik testowany 63', samobójcza 69'

Skład: Jargan (Lilly 73') - Salski (Jakubiec 46'), Rutkowski, Gałkiewicz, Poros (Młoczkowski 78') - zawodnik testowany, K, Stępniewski, Jędrzejewski (Gorzkiewicz 73'), Wróblewski - zawodnik testowany