Print
Kolejka 1 14-08-2015 18:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Astoria Szczerców
  15-08-2015 11:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski
  15-08-2015 17:00 Mechanik Radomsko 2 : 1 Zawisza Rzgów
  15-08-2015 17:00 Boruta Zgierz 1 : 2 Omega Kleszczów
  15-08-2015 17:30 Jutrzenka Warta 0 : 2 GKS II Bełchatów
  15-08-2015 17:30 Zawisza Pajęczno 0 : 1 Widzew Łódź
  15-08-2015 17:30 Stal Głowno 1 : 2 Włókniarz Zelów
  15-08-2015 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 3 KS Paradyż
  16-08-2015 17:00 LKS Rosanów 2 : 3 Orzeł Nieborów
  16-08-2015 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 0 Pilica Przedbórz

Kolejka 2 19-08-2015 17:00 Zawisza Pajęczno 0 : 3 Zawisza Rzgów
  19-08-2015 17:00 Omega Kleszczów 6 : 0 Mechanik Radomsko
  19-08-2015 17:00 KS Paradyż 2 : 5 Zjednoczeni Stryków
  19-08-2015 17:00 GKS II Bełchatów 6 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  19-08-2015 17:30 Włókniarz Zelów 0 : 2 Widzew Łódź
  19-08-2015 17:30 Stal Głowno 2 : 2 LKS Rosanów
  19-08-2015 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  19-08-2015 18:00 Pilica Przedbórz 3 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
  19-08-2015 18:00 Orzeł Nieborów 2 : 2 Jutrzenka Warta
  19-08-2015 18:00 Astoria Szczerców 0 : 1 Boruta Zgierz

Kolejka 3 22-08-2015 14:00 Mechanik Radomsko 1 : 3 Astoria Szczerców
  22-08-2015 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  22-08-2015 17:00 LKS Rosanów 1 : 5 Włókniarz Zelów
  22-08-2015 17:00 Zawisza Pajęczno 2 : 2 Omega Kleszczów
  22-08-2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 4 GKS II Bełchatów
  22-08-2015 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 1 Pilica Przedbórz
  23-08-2015 11:00 Zjednoczeni Bełchatów 4 : 1 Orzeł Nieborów
  23-08-2015 11:00 Boruta Zgierz 0 : 2 KS Paradyż
  23-08-2015 16:00 Zawisza Rzgów 1 : 2 Widzew Łódź
  23-08-2015 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 3 Stal Głowno

Kolejka 4 29-08-2015 15:00 Astoria Szczerców 3 : 0 Zawisza Pajęczno
  29-08-2015 15:00 Omega Kleszczów 0 : 0 Widzew Łódź
  29-08-2015 17:00 Stal Głowno 2 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  29-08-2015 17:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Włókniarz Zelów
  29-08-2015 17:00 LKS Rosanów 2 : 0 Jutrzenka Warta
  29-08-2015 17:00 KS Paradyż 6 : 1 Mechanik Radomsko
  29-08-2015 17:00 Pilica Przedbórz 4 : 1 Zjednoczeni Stryków
  29-08-2015 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Boruta Zgierz
  30-08-2015 12:00 GKS II Bełchatów 5 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  30-08-2015 17:00 Orzeł Nieborów 4 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 5 02-09-2015 16:00 Zawisza Pajęczno 0 : 1 KS Paradyż
  02-09-2015 17:00 Widzew Łódź 1 : 0 Astoria Szczerców
  02-09-2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 : 2 Stal Głowno
  02-09-2015 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 2 Orzeł Nieborów
  02-09-2015 17:00 Jutrzenka Warta 4 : 2 Włókniarz Zelów
  02-09-2015 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 4 Omega Kleszczów
  02-09-2015 17:30 Mechanik Radomsko 1 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  02-09-2015 17:30 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 GKS II Bełchatów
  02-09-2015 17:30 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 2 LKS Rosanów
  02-09-2015 17:30 Boruta Zgierz 0 : 2 Pilica Przedbórz

Kolejka 6 05-09-2015 17:00 Orzeł Nieborów 4 : 0 Zjednoczeni Stryków
  05-09-2015 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 1 Zawisza Pajęczno
  05-09-2015 17:00 Stal Głowno 3 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  05-09-2015 17:00 Włókniarz Zelów 0 : 2 Omega Kleszczów
  05-09-2015 17:00 Pilica Przedbórz 0 : 2 Mechanik Radomsko
  05-09-2015 17:00 LKS Rosanów 4 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
  05-09-2015 17:00 Astoria Szczerców 3 : 3 Zawisza Rzgów
  05-09-2015 17:00 KS Paradyż 1 : 1 Widzew Łódź
  06-09-2015 12:00 GKS II Bełchatów 0 : 0 Boruta Zgierz
  06-09-2015 17:00 Jutrzenka Warta 1 : 2 Zjednoczeni Bełchatów

Kolejka 7 12-09-2015 15:00 Omega Kleszczów 0 : 0 Astoria Szczerców
  12-09-2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 : 2 Jutrzenka Warta
  12-09-2015 16:00 Zawisza Pajęczno 2 : 0 Pilica Przedbórz
  12-09-2015 17:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 0 Stal Głowno
  12-09-2015 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 4 KS Paradyż
  12-09-2015 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 3 GKS II Bełchatów
  12-09-2015 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 1 LKS Rosanów
  13-09-2015 11:00 Boruta Zgierz 0 : 1 Orzeł Nieborów
  13-09-2015 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 3 Włókniarz Zelów

Kolejka 8 16-09-2015 16:30 GKS II Bełchatów 2 : 0 Zawisza Pajęczno
  16-09-2015 16:30 Jutrzenka Warta 0 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  16-09-2015 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 0 Astoria Szczerców
  16-09-2015 17:00 KS Paradyż 1 : 2 Omega Kleszczów
  16-09-2015 17:00 Orzeł Nieborów 3 : 3 Mechanik Radomsko
  16-09-2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  16-09-2015 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 3 Zawisza Rzgów
  16-09-2015 17:00 Stal Głowno 1 : 2 Boruta Zgierz
  16-09-2015 17:00 Pilica Przedbórz 0 : 0 Widzew Łódź
  16-09-2015 17:00 LKS Rosanów 1 : 0 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 9 19-09-2015 12:00 Mechanik Radomsko 9 : 3 Stal Głowno
  19-09-2015 15:00 Omega Kleszczów 0 : 6 Polonia Piotrków Trybunalski
  19-09-2015 15:00 Astoria Szczerców 0 : 2 KS Paradyż
  19-09-2015 16:00 Zawisza Pajęczno 2 : 0 Orzeł Nieborów
  19-09-2015 16:00 Zawisza Rzgów 0 : 3 Pilica Przedbórz
  19-09-2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 : 2 Włókniarz Zelów
  19-09-2015 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  19-09-2015 16:30 Zjednoczeni Stryków 0 : 0 Jutrzenka Warta
  20-09-2015 11:00 Boruta Zgierz 2 : 0 LKS Rosanów
  20-09-2015 15:00 Widzew Łódź 1 : 2 GKS II Bełchatów

Kolejka 10 23-09-2015 16:30 Orzeł Nieborów 1 : 3 Widzew Łódź
  26-09-2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  26-09-2015 16:00 Jutrzenka Warta 1 : 1 Boruta Zgierz
  26-09-2015 16:00 Włókniarz Zelów 1 : 3 KS Paradyż
  26-09-2015 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 0 Astoria Szczerców
  26-09-2015 16:30 Pilica Przedbórz 1 : 1 Omega Kleszczów
  26-09-2015 16:30 LKS Rosanów 0 : 0 Mechanik Radomsko
  26-09-2015 16:30 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  26-09-2015 17:00 Stal Głowno 3 : 4 Zawisza Pajęczno
  27-09-2015 12:00 GKS II Bełchatów 4 : 3 Zawisza Rzgów

Kolejka 11 30-09-2015 16:00 Zawisza Rzgów 0 : 2 Orzeł Nieborów
  30-09-2015 16:00 Omega Kleszczów 2 : 4 GKS II Bełchatów
  30-09-2015 16:00 Zawisza Pajęczno 0 : 0 LKS Rosanów
  30-09-2015 16:00 Widzew Łódź 5 : 1 Stal Głowno
  30-09-2015 16:00 KS Paradyż 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  30-09-2015 16:30 Astoria Szczerców 0 : 2 Pilica Przedbórz
  30-09-2015 17:00 Boruta Zgierz 2 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  30-09-2015 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 4 Jutrzenka Warta
  30-09-2015 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 1 Włókniarz Zelów
  30-09-2015 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 12 03-10-2015 15:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 : 3 Boruta Zgierz
  03-10-2015 15:00 LKS Rosanów 0 : 0 Widzew Łódź
  03-10-2015 16:00 Orzeł Nieborów 1 : 5 Omega Kleszczów
  03-10-2015 16:00 Włókniarz Zelów 1 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  03-10-2015 16:00 Stal Głowno 1 : 1 Zawisza Rzgów
  03-10-2015 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 0 Zjednoczeni Stryków
  03-10-2015 16:00 Pilica Przedbórz 1 : 2 KS Paradyż
  03-10-2015 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  04-10-2015 12:00 GKS II Bełchatów 2 : 2 Astoria Szczerców
  04-10-2015 16:00 Jutrzenka Warta 1 : 0 Zawisza Pajęczno

Kolejka 13 10-10-2015 15:00 KS Paradyż 1 : 0 GKS II Bełchatów
  10-10-2015 15:00 Omega Kleszczów 0 : 1 Stal Głowno
  10-10-2015 15:00 Zawisza Pajęczno 1 : 4 Zjednoczeni Bełchatów
  10-10-2015 15:00 Astoria Szczerców 2 : 0 Orzeł Nieborów
  10-10-2015 15:30 Widzew Łódź 0 : 2 Jutrzenka Warta
  10-10-2015 16:00 Zawisza Rzgów 5 : 1 LKS Rosanów
  10-10-2015 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 2 Pilica Przedbórz
  10-10-2015 16:00 Mechanik Radomsko 0 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
  10-10-2015 16:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 3 Włókniarz Zelów
  11-10-2015 11:00 Boruta Zgierz 0 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 14 17-10-2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 : 0 Zawisza Pajęczno
  17-10-2015 14:00 Stal Głowno 1 : 2 Astoria Szczerców
  17-10-2015 14:30 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 0 Widzew Łódź
  17-10-2015 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 1 Boruta Zgierz
  17-10-2015 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 2 Mechanik Radomsko
  17-10-2015 15:30 Włókniarz Zelów 0 : 1 Pilica Przedbórz
  17-10-2015 16:00 Orzeł Nieborów 1 : 4 KS Paradyż
  17-10-2015 16:00 LKS Rosanów 3 : 2 Omega Kleszczów
  18-10-2015 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  18-10-2015 15:30 Jutrzenka Warta 1 : 0 Zawisza Rzgów

Kolejka 15 24-10-2015 14:00 Astoria Szczerców 2 : 0 LKS Rosanów
  24-10-2015 15:00 KS Paradyż 4 : 0 Stal Głowno
  24-10-2015 15:00 Zawisza Rzgów 3 : 4 Zjednoczeni Bełchatów
  24-10-2015 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 2 Orzeł Nieborów
  24-10-2015 15:00 Mechanik Radomsko 4 : 0 Zjednoczeni Stryków
  24-10-2015 15:00 Omega Kleszczów 0 : 0 Jutrzenka Warta
  24-10-2015 15:00 Zawisza Pajęczno 1 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  24-10-2015 16:00 Pilica Przedbórz 2 : 1 GKS II Bełchatów
  25-10-2015 11:00 Boruta Zgierz 0 : 2 Włókniarz Zelów
  25-10-2015 14:00 Widzew Łódź 3 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 16 31-10-2015 11:00 Boruta Zgierz 1 : 2 Mechanik Radomsko
  31-10-2015 13:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 0 Omega Kleszczów
  31-10-2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 3 Zawisza Rzgów
  31-10-2015 14:00 LKS Rosanów 0 : 2 KS Paradyż
  31-10-2015 14:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 2 Widzew Łódź
  31-10-2015 14:00 Włókniarz Zelów 0 : 4 GKS II Bełchatów
  31-10-2015 14:00 Jutrzenka Warta 2 : 0 Astoria Szczerców
  31-10-2015 14:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 0 Zawisza Pajęczno
  31-10-2015 14:00 Orzeł Nieborów 1 : 0 Pilica Przedbórz
  31-10-2015 14:00 Stal Głowno 4 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 7 04-11-2015 13:00 Widzew Łódź 2 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 17 07-11-2015 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 3 LKS Rosanów
  07-11-2015 14:00 Mechanik Radomsko 1 : 1 Włókniarz Zelów
  07-11-2015 14:00 Omega Kleszczów 0 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
  07-11-2015 14:00 Pilica Przedbórz 1 : 1 Stal Głowno
  07-11-2015 14:00 Zawisza Pajęczno 3 : 0 Boruta Zgierz
  07-11-2015 14:00 Astoria Szczerców 0 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  07-11-2015 14:00 KS Paradyż 1 : 1 Jutrzenka Warta
  07-11-2015 14:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  08-11-2015 11:00 GKS II Bełchatów 1 : 1 Orzeł Nieborów
  08-11-2015 11:00 Widzew Łódź 2 : 0 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 18 11-11-2015 11:00 Mechanik Radomsko 2 : 0 Zawisza Pajęczno
  11-11-2015 11:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 0 KS Paradyż
  11-11-2015 13:00 Stal Głowno 3 : 3 GKS II Bełchatów
  11-11-2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 : 3 Astoria Szczerców
  11-11-2015 13:30 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 Zawisza Rzgów
  11-11-2015 13:45 Boruta Zgierz 1 : 1 Widzew Łódź
  11-11-2015 13:45 LKS Rosanów 3 : 0 Pilica Przedbórz
  11-11-2015 13:45 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 4 Omega Kleszczów
  11-11-2015 13:45 Jutrzenka Warta 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  11-11-2015 13:45 Włókniarz Zelów 1 : 1 Orzeł Nieborów

Kolejka 19 14-11-2015 11:00 Widzew Łódź 1 : 2 Mechanik Radomsko
  14-11-2015 12:00 Omega Kleszczów 3 : 0 Zjednoczeni Stryków
  14-11-2015 13:00 KS Paradyż 4 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
  14-11-2015 13:00 Astoria Szczerców 0 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  14-11-2015 13:45 Orzeł Nieborów 2 : 1 Stal Głowno
  14-11-2015 13:45 Zawisza Rzgów 3 : 2 Boruta Zgierz
  14-11-2015 13:45 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  14-11-2015 13:45 Pilica Przedbórz 4 : 2 Jutrzenka Warta
  14-11-2015 13:45 Zawisza Pajęczno 4 : 0 Włókniarz Zelów
  15-11-2015 11:00 GKS II Bełchatów 3 : 1 LKS Rosanów

Kolejka 20 19-03-2016 14:00 KS Paradyż 4 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  19-03-2016 15:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Mechanik Radomsko
  19-03-2016 15:00 Omega Kleszczów 2 : 1 Boruta Zgierz
  19-03-2016 15:00 Orzeł Nieborów 0 : 0 LKS Rosanów
  19-03-2016 15:00 Włókniarz Zelów 1 : 3 Stal Głowno
  19-03-2016 15:30 Widzew Łódź 2 : 0 Zawisza Pajęczno
  19-03-2016 15:30 Astoria Szczerców 1 : 3 Zjednoczeni Stryków
  19-03-2016 15:30 Pilica Przedbórz 2 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  19-03-2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
  20-03-2016 12:00 GKS II Bełchatów 4 : 0 Jutrzenka Warta

Kolejka 21 25-03-2016 15:00 Zawisza Rzgów 1 : 0 Zawisza Pajęczno
  25-03-2016 15:30 LKS Rosanów 3 : 1 Stal Głowno
  26-03-2016 13:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 1 GKS II Bełchatów
  26-03-2016 13:00 Widzew Łódź 1 : 0 Włókniarz Zelów
  26-03-2016 14:00 Jutrzenka Warta 2 : 0 Orzeł Nieborów
  26-03-2016 14:00 Boruta Zgierz 2 : 1 Astoria Szczerców
  26-03-2016 15:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 1 KS Paradyż
  26-03-2016 15:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 2 Pilica Przedbórz
  26-03-2016 15:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  26-03-2016 16:00 Mechanik Radomsko 0 : 0 Omega Kleszczów

Kolejka 22 02-04-2016 15:00 KS Paradyż 2 : 0 Boruta Zgierz
  02-04-2016 15:00 Omega Kleszczów 0 : 1 Zawisza Pajęczno
  02-04-2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 : 1 LKS Rosanów
  02-04-2016 16:00 Astoria Szczerców 2 : 1 Mechanik Radomsko
  02-04-2016 16:00 Orzeł Nieborów 1 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  02-04-2016 16:00 Pilica Przedbórz 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  02-04-2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  02-04-2016 16:00 Widzew Łódź 4 : 0 Zawisza Rzgów
  02-04-2016 16:00 Stal Głowno 0 : 3 Jutrzenka Warta
  03-04-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 23 09-04-2016 15:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 4 : 1 Orzeł Nieborów
  09-04-2016 15:00 Zawisza Pajęczno 2 : 1 Astoria Szczerców
  09-04-2016 16:00 Boruta Zgierz 3 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  09-04-2016 16:00 Zjednoczeni Bełchatów 8 : 1 Stal Głowno
  09-04-2016 16:00 Widzew Łódź 2 : 1 Omega Kleszczów
  09-04-2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 : 0 Zawisza Rzgów
  09-04-2016 16:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 Pilica Przedbórz
  09-04-2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 0 GKS II Bełchatów
  09-04-2016 17:00 Mechanik Radomsko 1 : 0 KS Paradyż
  10-04-2016 16:00 Jutrzenka Warta 3 : 2 LKS Rosanów

Kolejka 24 16-04-2016 15:00 KS Paradyż 4 : 0 Zawisza Pajęczno
  16-04-2016 16:00 LKS Rosanów 1 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  16-04-2016 16:00 Omega Kleszczów 1 : 2 Zawisza Rzgów
  16-04-2016 16:00 Orzeł Nieborów 2 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  16-04-2016 16:00 Pilica Przedbórz 2 : 2 Boruta Zgierz
  16-04-2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 0 Mechanik Radomsko
  16-04-2016 16:00 Stal Głowno 0 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
  16-04-2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 : 3 Jutrzenka Warta
  16-04-2016 16:00 Astoria Szczerców 0 : 1 Widzew Łódź
  17-04-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 1 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 25 20-04-2016 16:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 Astoria Szczerców
  20-04-2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 : 1 LKS Rosanów
  20-04-2016 16:00 Zawisza Pajęczno 2 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  20-04-2016 16:00 Omega Kleszczów 3 : 2 Włókniarz Zelów
  20-04-2016 17:00 Widzew Łódź 4 : 1 KS Paradyż
  20-04-2016 17:00 Boruta Zgierz 1 : 2 GKS II Bełchatów
  20-04-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 0 Jutrzenka Warta
  20-04-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 1 Orzeł Nieborów
  20-04-2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 1 Stal Głowno
  20-04-2016 17:00 Mechanik Radomsko 1 : 1 Pilica Przedbórz

Kolejka 26 23-04-2016 16:00 LKS Rosanów 2 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  23-04-2016 16:00 KS Paradyż 1 : 1 Zawisza Rzgów
  23-04-2016 16:00 Astoria Szczerców 1 : 1 Omega Kleszczów
  23-04-2016 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 4 Widzew Łódź
  23-04-2016 17:00 Orzeł Nieborów 0 : 1 Boruta Zgierz
  23-04-2016 17:00 Pilica Przedbórz 2 : 3 Zawisza Pajęczno
  23-04-2016 17:00 Stal Głowno 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  23-04-2016 17:00 Włókniarz Zelów 3 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  24-04-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 0 Mechanik Radomsko
  24-04-2016 16:00 Jutrzenka Warta 2 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 27 29-04-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 6 : 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
  30-04-2016 16:00 Zawisza Pajęczno 1 : 3 GKS II Bełchatów
  30-04-2016 16:00 Omega Kleszczów 1 : 2 KS Paradyż
  30-04-2016 16:00 Boruta Zgierz 4 : 1 Stal Głowno
  30-04-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  30-04-2016 17:00 Astoria Szczerców 0 : 4 Włókniarz Zelów
  30-04-2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 0 Orzeł Nieborów
  30-04-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 4 : 0 LKS Rosanów
  30-04-2016 17:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Jutrzenka Warta
  01-05-2016 17:00 Widzew Łódź 4 : 0 Pilica Przedbórz

Kolejka 28 04-05-2016 16:00 GKS II Bełchatów 0 : 3 Widzew Łódź
  04-05-2016 16:00 Orzeł Nieborów 0 : 2 Zawisza Pajęczno
  04-05-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  04-05-2016 17:00 LKS Rosanów 2 : 6 Boruta Zgierz
  04-05-2016 17:00 KS Paradyż 3 : 0 Astoria Szczerców
  04-05-2016 17:00 Pilica Przedbórz 1 : 3 Zawisza Rzgów
  04-05-2016 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  04-05-2016 17:00 Włókniarz Zelów 3 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
  04-05-2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2 Omega Kleszczów
  04-05-2016 17:00 Stal Głowno 2 : 2 Mechanik Radomsko

Kolejka 29 07-05-2016 16:00 Zawisza Pajęczno 3 : 2 Stal Głowno
  07-05-2016 16:00 Boruta Zgierz 0 : 1 Jutrzenka Warta
  07-05-2016 16:00 Omega Kleszczów 4 : 2 Pilica Przedbórz
  07-05-2016 17:00 KS Paradyż 1 : 2 Włókniarz Zelów
  07-05-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 GKS II Bełchatów
  07-05-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  07-05-2016 17:00 Astoria Szczerców 0 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  07-05-2016 17:30 Mechanik Radomsko 3 : 0 LKS Rosanów
  07-05-2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
  08-05-2016 17:00 Widzew Łódź 5 : 0 Orzeł Nieborów

Kolejka 30 14-05-2016 16:00 LKS Rosanów 0 : 3 Zawisza Pajęczno
  14-05-2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  14-05-2016 17:00 Pilica Przedbórz 6 : 0 Astoria Szczerców
  14-05-2016 17:00 Orzeł Nieborów 2 : 2 Zawisza Rzgów
  14-05-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  14-05-2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2 KS Paradyż
  14-05-2016 17:00 Stal Głowno 0 : 5 Widzew Łódź
  14-05-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 0 : 0 Boruta Zgierz
  15-05-2016 12:00 GKS II Bełchatów 2 : 0 Omega Kleszczów
  15-05-2016 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 1 Mechanik Radomsko

Kolejka 31 18-05-2016 17:00 Widzew Łódź 3 : 0 LKS Rosanów
  18-05-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 Stal Głowno
  18-05-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 0 : 2 Mechanik Radomsko
  18-05-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  18-05-2016 17:00 KS Paradyż 3 : 0 Pilica Przedbórz
  18-05-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 2 : 2 Jutrzenka Warta
  18-05-2016 17:00 Omega Kleszczów 5 : 1 Orzeł Nieborów
  18-05-2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 0 Włókniarz Zelów
  18-05-2016 18:00 Astoria Szczerców 4 : 2 GKS II Bełchatów
  18-05-2016 18:00 Boruta Zgierz 5 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 32 21-05-2016 16:00 LKS Rosanów 0 : 2 Zawisza Rzgów
  21-05-2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 3 Mechanik Radomsko
  21-05-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 2 Zawisza Pajęczno
  21-05-2016 17:00 Stal Głowno 4 : 3 Omega Kleszczów
  21-05-2016 17:00 Orzeł Nieborów 0 : 1 Astoria Szczerców
  21-05-2016 17:00 Pilica Przedbórz 4 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  21-05-2016 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 5 Widzew Łódź
  21-05-2016 17:00 Włókniarz Zelów 4 : 1 Zjednoczeni Stryków
  21-05-2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
  22-05-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 0 KS Paradyż

Kolejka 33 25-05-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 Jutrzenka Warta
  25-05-2016 17:00 KS Paradyż 2 : 0 Orzeł Nieborów
  25-05-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
  25-05-2016 17:00 Omega Kleszczów 3 : 0 LKS Rosanów
  25-05-2016 17:00 Widzew Łódź 1 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  25-05-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2 GKS II Bełchatów
  25-05-2016 18:00 Astoria Szczerców 4 : 1 Stal Głowno
  25-05-2016 18:00 Mechanik Radomsko 0 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  25-05-2016 18:00 Boruta Zgierz 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  25-05-2016 18:00 Pilica Przedbórz 5 : 4 Włókniarz Zelów

Kolejka 34 28-05-2016 13:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Mechanik Radomsko
  28-05-2016 16:00 LKS Rosanów 4 : 2 Astoria Szczerców
  28-05-2016 17:00 Orzeł Nieborów 1 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski
  28-05-2016 17:00 Stal Głowno 0 : 6 KS Paradyż
  28-05-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 5 : 1 Zawisza Rzgów
  28-05-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 5 Boruta Zgierz
  28-05-2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 0 Zawisza Pajęczno
  29-05-2016 12:00 GKS II Bełchatów 6 : 0 Pilica Przedbórz
  29-05-2016 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 2 Omega Kleszczów
  01-06-2016 18:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 : 5 Widzew Łódź

Kolejka 35 04-06-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 0 Zjednoczeni Stryków
  04-06-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
  04-06-2016 17:00 KS Paradyż 5 : 1 LKS Rosanów
  04-06-2016 17:00 Astoria Szczerców 0 : 3 Jutrzenka Warta
  04-06-2016 17:30 Pilica Przedbórz 3 : 0 Orzeł Nieborów
  04-06-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 1 Stal Głowno
  04-06-2016 18:00 Mechanik Radomsko 1 : 4 Boruta Zgierz
  05-06-2016 11:00 Omega Kleszczów 0 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  05-06-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 1 Włókniarz Zelów
  05-06-2016 17:00 Widzew Łódź 3 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 36 08-06-2016 17:00 LKS Rosanów 0 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  08-06-2016 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 : 3 Omega Kleszczów
  08-06-2016 17:00 Orzeł Nieborów 1 : 0 GKS II Bełchatów
  08-06-2016 17:00 Stal Głowno 3 : 4 Pilica Przedbórz
  08-06-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 0 Astoria Szczerców
  08-06-2016 17:30 Włókniarz Zelów 1 : 2 Mechanik Radomsko
  08-06-2016 18:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 2 Widzew Łódź
  08-06-2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Zawisza Rzgów
  08-06-2016 18:00 Boruta Zgierz 1 : 3 Zawisza Pajęczno
  08-06-2016 18:00 Jutrzenka Warta 2 : 2 KS Paradyż

Kolejka 37 11-06-2016 17:30 Widzew Łódź 4 : 0 Boruta Zgierz
  11-06-2016 17:30 Pilica Przedbórz 3 : 0 LKS Rosanów
  11-06-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 4 : 3 Jutrzenka Warta
  11-06-2016 17:30 Zawisza Rzgów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  11-06-2016 17:30 KS Paradyż 2 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  11-06-2016 17:30 Astoria Szczerców 4 : 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
  11-06-2016 17:30 GKS II Bełchatów 1 : 0 Stal Głowno
  11-06-2016 17:30 Orzeł Nieborów 1 : 4 Włókniarz Zelów
  11-06-2016 17:30 Zawisza Pajęczno 0 : 1 Mechanik Radomsko
  11-06-2016 17:30 Omega Kleszczów 3 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 38 18-06-2016 17:30 Zjednoczeni Stryków 2 : 0 Omega Kleszczów
  18-06-2016 17:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 1 Astoria Szczerców
  18-06-2016 17:30 LKS Rosanów 0 : 3 GKS II Bełchatów
  18-06-2016 17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 3 KS Paradyż
  18-06-2016 17:30 Mechanik Radomsko 1 : 1 Widzew Łódź
  18-06-2016 17:30 Boruta Zgierz 2 : 2 Zawisza Rzgów
  18-06-2016 17:30 Jutrzenka Warta 4 : 2 Pilica Przedbórz
  18-06-2016 17:30 Stal Głowno 4 : 1 Orzeł Nieborów
  18-06-2016 17:30 Włókniarz Zelów 1 : 1 Zawisza Pajęczno
  18-06-2016 17:30 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski