Print
Kolejka 1 26-08-2017 15:00 Kolejarz Łódź 2 : 4 AKS SMS Łódź
  26-08-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 4 : 0 Start Łódź
  26-08-2017 17:00 GLKS Dłutów 6 : 3 Zawisza II Rzgów
  26-08-2017 17:00 Jutrzenka Bychlew 1 : 2 Sparta Łódź
  26-08-2017 17:00 Orzeł Piątkowisko 3 : 1 Burza Pawlikowice
  27-08-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 9 GKS Ksawerów

Kolejka 2 02-09-2017 15:00 Start Łódź 3 : 4 Zawisza II Rzgów
  02-09-2017 16:00 Iskra Dobroń 3 : 1 Orzeł Piątkowisko
  02-09-2017 16:00 AKS SMS Łódź 4 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  02-09-2017 17:00 Burza Pawlikowice 1 : 4 Sparta Łódź
  02-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 4 : 1 AMII Nowosolna Łódź
  02-09-2017 17:00 Jutrzenka Bychlew 6 : 2 Włókniarz II Pabianice
  02-09-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Kolejarz Łódź

Kolejka 1 05-09-2017 18:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 Iskra Dobroń

Kolejka 3 06-09-2017 18:00 AKS SMS Łódź 3 : 3 Orzeł Piątkowisko
  09-09-2017 15:00 Kolejarz Łódź 1 : 4 Start Łódź
  09-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 3 : 2 Jutrzenka Bychlew
  09-09-2017 17:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 GLKS Dłutów
  09-09-2017 17:00 Burza Pawlikowice 0 : 11 Iskra Dobroń
  10-09-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 2 : 4 GKS Ksawerów
  10-09-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 7 Sparta Łódź

Kolejka 4 16-09-2017 15:00 Start Łódź 3 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  16-09-2017 16:30 Jutrzenka Bychlew 1 : 1 Zawisza II Rzgów
  16-09-2017 16:30 Burza Pawlikowice 2 : 6 AKS SMS Łódź
  16-09-2017 16:30 GLKS Dłutów 5 : 0 Orzeł Piątkowisko
  16-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 7 : 0 Kolejarz Łódź
  17-09-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 2 AMII Nowosolna Łódź
  18-09-2017 20:30 Sparta Łódź 1 : 1 Iskra Dobroń

Kolejka 5 23-09-2017 15:00 Kolejarz Łódź 2 : 1 Jutrzenka Bychlew
  23-09-2017 15:00 Iskra Dobroń 1 : 3 AKS SMS Łódź
  23-09-2017 16:00 Orzeł Piątkowisko 3 : 1 Start Łódź
  23-09-2017 16:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 5 GKS Ksawerów
  23-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 6 : 1 Sparta Łódź
  23-09-2017 16:30 GLKS Dłutów 4 : 2 Burza Pawlikowice
  24-09-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 6 30-09-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 1 Kolejarz Łódź
  30-09-2017 15:00 Start Łódź 2 : 1 Burza Pawlikowice
  30-09-2017 16:00 Jutrzenka Bychlew 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  30-09-2017 16:00 GLKS Dłutów 5 : 2 Iskra Dobroń
  30-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 1 Zawisza II Rzgów
  30-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 5 : 0 Orzeł Piątkowisko
  30-09-2017 18:00 Sparta Łódź 2 : 3 AKS SMS Łódź

Kolejka 7 07-10-2017 00:00 Burza Pawlikowice 0 : 7 GKS Ksawerów
  07-10-2017 14:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 2 Kolejarz Łódź
  07-10-2017 15:00 AKS SMS Łódź 2 : 2 GLKS Dłutów
  07-10-2017 15:00 Orzeł Piątkowisko 1 : 4 Jutrzenka Bychlew
  07-10-2017 15:00 Zawisza II Rzgów 0 : 1 Sparta Łódź
  07-10-2017 15:00 Iskra Dobroń 4 : 2 Start Łódź
  07-10-2017 15:30 MKS 2000 Tuszyn 1 : 3 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 8 14-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 3 Orzeł Piątkowisko
  14-10-2017 15:00 Start Łódź 0 : 3 AKS SMS Łódź
  14-10-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 3 MKS 2000 Tuszyn
  14-10-2017 15:30 Jutrzenka Bychlew 4 : 1 Burza Pawlikowice
  14-10-2017 16:30 GKS Ksawerów 2 : 1 Iskra Dobroń
  14-10-2017 18:00 Sparta Łódź 2 : 4 GLKS Dłutów
  15-10-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 2 Kolejarz Łódź

Kolejka 9 21-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 5 : 3 Burza Pawlikowice
  21-10-2017 14:00 Orzeł Piątkowisko 2 : 5 AMII Nowosolna Łódź
  21-10-2017 15:00 Kolejarz Łódź 4 : 1 Sparta Łódź
  21-10-2017 15:00 Iskra Dobroń 1 : 2 Jutrzenka Bychlew
  21-10-2017 15:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 2 Zawisza II Rzgów
  21-10-2017 15:00 AKS SMS Łódź 0 : 3 GKS Ksawerów
  21-10-2017 15:30 GLKS Dłutów 6 : 2 Start Łódź

Kolejka 10 28-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 6 Iskra Dobroń
  28-10-2017 14:00 Kolejarz Łódź 1 : 3 MKS 2000 Tuszyn
  28-10-2017 15:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 1 AKS SMS Łódź
  28-10-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 7 Burza Pawlikowice
  28-10-2017 16:00 GKS Ksawerów 2 : 0 GLKS Dłutów
  28-10-2017 18:00 Sparta Łódź 7 : 0 Start Łódź

Kolejka 11 04-11-2017 13:00 AKS SMS Łódź 5 : 0 Włókniarz II Pabianice
  04-11-2017 14:00 Iskra Dobroń 1 : 2 AMII Nowosolna Łódź
  04-11-2017 14:00 Kolejarz Łódź 3 : 0 Orzeł Piątkowisko
  04-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 1 Sparta Łódź
  04-11-2017 14:00 GLKS Dłutów 4 : 1 Jutrzenka Bychlew
  05-11-2017 11:00 Burza Pawlikowice 5 : 1 Zawisza II Rzgów

Kolejka 10 08-11-2017 19:30 Zawisza II Rzgów 1 : 2 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 12 11-11-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 4 GLKS Dłutów
  11-11-2017 11:00 Jutrzenka Bychlew 5 : 1 Start Łódź
  11-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 1 Orzeł Piątkowisko
  11-11-2017 14:00 Kolejarz Łódź 2 : 6 Burza Pawlikowice
  11-11-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź 4 : 0 AKS SMS Łódź
  11-11-2017 18:00 Sparta Łódź 2 : 4 GKS Ksawerów
  12-11-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 6 : 0 Iskra Dobroń

Kolejka 13 18-11-2017 13:00 Orzeł Piątkowisko 0 : 1 Sparta Łódź
  18-11-2017 13:00 AKS SMS Łódź 3 : 2 Zawisza II Rzgów
  18-11-2017 13:30 GLKS Dłutów 5 : 1 AMII Nowosolna Łódź
  18-11-2017 14:00 Start Łódź 1 : 5 Włókniarz II Pabianice
  18-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 Burza Pawlikowice
  18-11-2017 15:00 GKS Ksawerów 4 : 1 Jutrzenka Bychlew
  19-11-2017 13:00 Iskra Dobroń 1 : 2 Kolejarz Łódź

Kolejka 11 26-11-2017 11:00 Start Łódź 2 : 14 GKS Ksawerów

Kolejka 14 25-03-2018 16:00 Sparta Łódź 3 : 1 Jutrzenka Bychlew
  25-03-2018 16:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 GLKS Dłutów

Kolejka 15 30-03-2018 15:30 MKS 2000 Tuszyn 4 : 4 AKS SMS Łódź
  30-03-2018 17:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 1 GKS Ksawerów
  30-03-2018 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 3 Jutrzenka Bychlew
  31-03-2018 11:00 Zawisza II Rzgów 8 : 0 Start Łódź
  31-03-2018 13:30 Sparta Łódź 8 : 1 Burza Pawlikowice
  31-03-2018 14:00 Orzeł Piątkowisko 5 : 3 Iskra Dobroń

Kolejka 16 07-04-2018 14:00 Orzeł Piątkowisko 2 : 1 AKS SMS Łódź
  07-04-2018 15:00 Start Łódź 0 : 1 Kolejarz Łódź
  07-04-2018 16:00 Iskra Dobroń 3 : 0 Burza Pawlikowice
  07-04-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 4 : 5 AMII Nowosolna Łódź
  07-04-2018 17:00 GKS Ksawerów 4 : 1 Zawisza II Rzgów
  07-04-2018 17:00 GLKS Dłutów 4 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  08-04-2018 18:00 Sparta Łódź 1 : 0 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 14 11-04-2018 19:00 AKS SMS Łódź 4 : 4 Kolejarz Łódź

Kolejka 17 14-04-2018 15:00 Orzeł Piątkowisko 1 : 0 GLKS Dłutów
  14-04-2018 15:00 Kolejarz Łódź 0 : 3 GKS Ksawerów
  14-04-2018 15:30 MKS 2000 Tuszyn 4 : 0 Start Łódź
  14-04-2018 16:00 Iskra Dobroń 2 : 0 Sparta Łódź
  14-04-2018 16:30 AKS SMS Łódź 0 : 4 Burza Pawlikowice
  14-04-2018 17:00 AMII Nowosolna Łódź 0 : 2 Włókniarz II Pabianice
  15-04-2018 15:00 Zawisza II Rzgów 0 : 0 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 14 18-04-2018 17:30 Iskra Dobroń 2 : 1 MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 18 21-04-2018 15:00 GKS Ksawerów 6 : 3 MKS 2000 Tuszyn
  21-04-2018 15:00 Start Łódź 1 : 0 Orzeł Piątkowisko
  21-04-2018 16:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 3 Zawisza II Rzgów
  21-04-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 5 : 1 Kolejarz Łódź
  21-04-2018 17:00 Burza Pawlikowice 1 : 4 GLKS Dłutów
  21-04-2018 17:00 AKS SMS Łódź 2 : 2 Iskra Dobroń
  22-04-2018 19:30 Sparta Łódź 3 : 1 AMII Nowosolna Łódź

Kolejka 19 28-04-2018 00:00 Burza Pawlikowice 6 : 4 Start Łódź
  28-04-2018 15:00 Orzeł Piątkowisko 0 : 2 GKS Ksawerów
  28-04-2018 15:00 Kolejarz Łódź 1 : 2 Włókniarz II Pabianice
  28-04-2018 16:00 Iskra Dobroń 1 : 3 GLKS Dłutów
  28-04-2018 17:00 MKS 2000 Tuszyn 3 : 0 Jutrzenka Bychlew
  29-04-2018 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 1 AMII Nowosolna Łódź

Kolejka 20 05-05-2018 00:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  05-05-2018 15:00 Kolejarz Łódź 2 : 2 AMII Nowosolna Łódź
  05-05-2018 15:00 Start Łódź 1 : 3 Iskra Dobroń
  05-05-2018 17:00 GLKS Dłutów 1 : 0 AKS SMS Łódź
  05-05-2018 18:00 GKS Ksawerów 4 : 1 Burza Pawlikowice
  06-05-2018 17:30 Sparta Łódź 2 : 0 Zawisza II Rzgów

Kolejka 15 09-05-2018 18:15 Kolejarz Łódź 1 : 7 GLKS Dłutów

Kolejka 21 09-05-2018 18:15 MKS 2000 Tuszyn 3 : 0 AMII Nowosolna Łódź

Kolejka 19 09-05-2018 20:00 AKS SMS Łódź 0 : 4 Sparta Łódź

Kolejka 21 12-05-2018 15:00 Kolejarz Łódź 4 : 0 Zawisza II Rzgów
  12-05-2018 15:00 AKS SMS Łódź 4 : 1 Start Łódź
  12-05-2018 16:00 Iskra Dobroń 6 : 1 GKS Ksawerów
  12-05-2018 16:00 Orzeł Piątkowisko 8 : 0 Włókniarz II Pabianice
  12-05-2018 17:00 Burza Pawlikowice 1 : 1 Jutrzenka Bychlew
  12-05-2018 17:00 GLKS Dłutów 4 : 0 Sparta Łódź

Kolejka 20 16-05-2018 18:30 Jutrzenka Bychlew 2 : 2 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 22 19-05-2018 00:00 Burza Pawlikowice 0 : 3 Włókniarz II Pabianice
  19-05-2018 15:00 Start Łódź 0 : 4 GLKS Dłutów
  19-05-2018 17:00 AMII Nowosolna Łódź 5 : 6 Orzeł Piątkowisko
  19-05-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 2 Iskra Dobroń
  19-05-2018 18:00 GKS Ksawerów 7 : 1 AKS SMS Łódź
  20-05-2018 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  20-05-2018 16:00 Sparta Łódź 6 : 1 Kolejarz Łódź

Kolejka 14 23-05-2018 18:00 GKS Ksawerów 6 : 1 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 23 26-05-2018 15:00 Start Łódź 0 : 5 Sparta Łódź
  26-05-2018 16:00 Iskra Dobroń 4 : 0 Włókniarz II Pabianice
  26-05-2018 17:00 MKS 2000 Tuszyn 6 : 2 Kolejarz Łódź
  26-05-2018 17:00 GLKS Dłutów 0 : 2 GKS Ksawerów
  26-05-2018 17:01 Orzeł Piątkowisko 1 : 5 Zawisza II Rzgów
  27-05-2018 11:00 Burza Pawlikowice 0 : 8 AMII Nowosolna Łódź
  27-05-2018 13:00 AKS SMS Łódź 7 : 1 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 14 30-05-2018 18:00 Start Łódź 0 : 4 AMII Nowosolna Łódź
  30-05-2018 18:00 Burza Pawlikowice 1 : 6 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 24 02-06-2018 15:00 Zawisza II Rzgów 2 : 1 Burza Pawlikowice
  02-06-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 3 : 0 GLKS Dłutów
  02-06-2018 17:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 2 Iskra Dobroń
  02-06-2018 18:00 GKS Ksawerów 8 : 2 Start Łódź
  03-06-2018 15:00 Orzeł Piątkowisko 1 : 3 Kolejarz Łódź
  03-06-2018 16:00 Sparta Łódź 0 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  03-06-2018 17:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 5 AKS SMS Łódź

Kolejka 25 09-06-2018 00:00 Burza Pawlikowice 0 : 8 Kolejarz Łódź
  09-06-2018 11:00 GKS Ksawerów 2 : 1 Sparta Łódź
  09-06-2018 15:00 Start Łódź 1 : 3 Jutrzenka Bychlew
  09-06-2018 16:00 Iskra Dobroń 3 : 1 Zawisza II Rzgów
  09-06-2018 17:00 Orzeł Piątkowisko 1 : 4 MKS 2000 Tuszyn
  09-06-2018 17:00 GLKS Dłutów 6 : 1 Włókniarz II Pabianice
  09-06-2018 17:30 AKS SMS Łódź 4 : 0 AMII Nowosolna Łódź

Kolejka 26 13-06-2018 20:30 Sparta Łódź 3 : 1 Orzeł Piątkowisko
  15-06-2018 18:30 Burza Pawlikowice 0 : 8 MKS 2000 Tuszyn
  16-06-2018 17:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 3 GLKS Dłutów
  16-06-2018 17:00 Kolejarz Łódź 2 : 6 Iskra Dobroń
  16-06-2018 17:00 Włókniarz II Pabianice 7 : 0 Start Łódź
  16-06-2018 17:00 Zawisza II Rzgów 0 : 6 AKS SMS Łódź
  16-06-2018 17:00 Jutrzenka Bychlew 2 : 2 GKS Ksawerów