Print
Kolejka 1 19-08-2017 15:00 PTC Pabianice 6 : 0 Włókniarz Konstantynów
  19-08-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 4 UKS SMS Łódź
  19-08-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 0 ŁKS II Łódź
  19-08-2017 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 1 Górnik Łęczyca
  19-08-2017 17:00 GKS Bedlno 0 : 7 Zawisza Rzgów
  19-08-2017 17:00 GLKS Sarnów/Dalików 2 : 2 Termy Uniejów
  19-08-2017 17:00 LKS Rosanów 4 : 3 Włókniarz Pabianice
  20-08-2017 17:00 Stal Głowno 2 : 1 Widzew II Łódź

Kolejka 2 22-08-2017 18:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  23-08-2017 17:00 UKS SMS Łódź 2 : 2 GKS Bedlno
  23-08-2017 17:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 LKS Rosanów
  23-08-2017 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 0 Widzew II Łódź
  23-08-2017 17:30 Włókniarz Pabianice 2 : 0 PTC Pabianice
  23-08-2017 18:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  23-08-2017 19:00 Termy Uniejów 4 : 2 Orzeł Parzęczew
  23-08-2017 20:00 ŁKS II Łódź 4 : 3 Stal Głowno

Kolejka 3 26-08-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 3 Sokół II Aleksandrów
  26-08-2017 16:00 GLKS Sarnów/Dalików 1 : 1 ŁKS II Łódź
  26-08-2017 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 0 Włókniarz Pabianice
  26-08-2017 17:00 LKS Rosanów 5 : 1 UKS SMS Łódź
  26-08-2017 17:00 PTC Pabianice 1 : 5 Zawisza Rzgów
  26-08-2017 17:00 GKS Bedlno 4 : 2 Termy Uniejów
  26-08-2017 17:00 Stal Głowno 3 : 4 Górnik Łęczyca
  27-08-2017 11:00 Widzew II Łódź 3 : 0 Włókniarz Konstantynów

Kolejka 4 01-09-2017 19:00 Termy Uniejów 0 : 1 LKS Rosanów
  02-09-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 4 : 2 GLKS Sarnów/Dalików
  02-09-2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  02-09-2017 17:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 3 Stal Głowno
  02-09-2017 17:00 Włókniarz Pabianice 0 : 0 Widzew II Łódź
  03-09-2017 11:00 UKS SMS Łódź 0 : 5 PTC Pabianice
  03-09-2017 11:00 ŁKS II Łódź 2 : 5 Górnik Łęczyca
  03-09-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 5 : 0 GKS Bedlno

Kolejka 5 09-09-2017 11:00 Widzew II Łódź 3 : 5 Zawisza Rzgów
  09-09-2017 11:00 PTC Pabianice 3 : 0 Termy Uniejów
  09-09-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 0 : 3 ŁKS II Łódź
  09-09-2017 16:00 LKS Rosanów 4 : 1 Sokół II Aleksandrów
  09-09-2017 16:00 Stal Głowno 5 : 0 Włókniarz Pabianice
  09-09-2017 16:30 GKS Bedlno 3 : 2 GLKS Sarnów/Dalików
  09-09-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 : 0 UKS SMS Łódź
  09-09-2017 17:00 Górnik Łęczyca 4 : 4 Włókniarz Konstantynów

Kolejka 6 12-09-2017 17:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 GKS Bedlno
  13-09-2017 16:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 1 LKS Rosanów
  13-09-2017 16:30 Zawisza Rzgów 0 : 3 Stal Głowno
  13-09-2017 17:00 UKS SMS Łódź 0 : 0 Widzew II Łódź
  13-09-2017 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 1 Górnik Łęczyca
  13-09-2017 17:00 ŁKS II Łódź 4 : 1 Włókniarz Konstantynów
  13-09-2017 17:00 Sokół II Aleksandrów 5 : 4 PTC Pabianice
  13-09-2017 19:00 Termy Uniejów 0 : 4 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 7 16-09-2017 16:00 Stal Głowno 1 : 3 UKS SMS Łódź
  16-09-2017 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 : 0 Sokół II Aleksandrów
  16-09-2017 16:00 PTC Pabianice 3 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  16-09-2017 16:00 LKS Rosanów 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  16-09-2017 16:30 Górnik Łęczyca 3 : 1 Zawisza Rzgów
  16-09-2017 17:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 3 Włókniarz Pabianice
  17-09-2017 11:00 Widzew II Łódź 3 : 1 Termy Uniejów
  17-09-2017 16:00 GKS Bedlno 7 : 3 ŁKS II Łódź

Kolejka 8 22-09-2017 19:00 Termy Uniejów 0 : 1 Stal Głowno
  23-09-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 3 : 2 PTC Pabianice
  23-09-2017 16:00 GLKS Sarnów/Dalików 1 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  23-09-2017 16:00 Zawisza Rzgów 9 : 1 Włókniarz Konstantynów
  24-09-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 2 Widzew II Łódź
  24-09-2017 16:00 GKS Bedlno 0 : 5 LKS Rosanów
  24-09-2017 17:00 ŁKS II Łódź 5 : 0 Włókniarz Pabianice
  26-09-2017 16:00 UKS SMS Łódź 0 : 3 Górnik Łęczyca

Kolejka 9 30-09-2017 15:30 LKS Rosanów 6 : 1 ŁKS II Łódź
  30-09-2017 15:30 PTC Pabianice 4 : 1 GKS Bedlno
  30-09-2017 16:00 Stal Głowno 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  30-09-2017 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 : 1 Orzeł Parzęczew
  30-09-2017 16:00 Włókniarz Pabianice 0 : 3 Zawisza Rzgów
  30-09-2017 16:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 2 UKS SMS Łódź
  01-10-2017 11:00 Widzew II Łódź 3 : 4 GLKS Sarnów/Dalików
  01-10-2017 16:00 Górnik Łęczyca 3 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 10 06-10-2017 19:00 Termy Uniejów 7 : 2 Włókniarz Konstantynów
  07-10-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 0 : 1 Widzew II Łódź
  07-10-2017 15:00 GLKS Sarnów/Dalików 3 : 2 Stal Głowno
  07-10-2017 15:30 LKS Rosanów 3 : 1 PTC Pabianice
  07-10-2017 15:30 GKS Bedlno 1 : 7 Andrespolia Wiśniowa Góra
  08-10-2017 11:00 ŁKS II Łódź 1 : 4 Zawisza Rzgów
  08-10-2017 15:30 Sokół II Aleksandrów 5 : 2 Górnik Łęczyca

Kolejka 11 14-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 0 : 1 Termy Uniejów
  14-10-2017 00:00 Górnik Łęczyca 8 : 3 GLKS Sarnów/Dalików
  14-10-2017 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 2 LKS Rosanów
  14-10-2017 15:00 PTC Pabianice 7 : 1 ŁKS II Łódź
  14-10-2017 15:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  14-10-2017 15:00 Stal Głowno 4 : 1 Orzeł Parzęczew
  14-10-2017 15:30 Zawisza Rzgów 4 : 2 UKS SMS Łódź
  15-10-2017 11:00 Widzew II Łódź 8 : 1 GKS Bedlno

Kolejka 12 20-10-2017 19:00 Termy Uniejów 1 : 3 Zawisza Rzgów
  21-10-2017 00:00 ŁKS II Łódź 0 : 1 UKS SMS Łódź
  21-10-2017 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 Górnik Łęczyca
  21-10-2017 15:00 GLKS Sarnów/Dalików 4 : 2 Włókniarz Konstantynów
  21-10-2017 15:00 GKS Bedlno 1 : 5 Stal Głowno
  21-10-2017 15:00 PTC Pabianice 0 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  21-10-2017 15:00 LKS Rosanów 3 : 1 Widzew II Łódź
  22-10-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 13 28-10-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 5 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  28-10-2017 13:00 Stal Głowno 3 : 0 LKS Rosanów
  28-10-2017 14:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 0 Orzeł Parzęczew
  28-10-2017 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 0 ŁKS II Łódź
  28-10-2017 15:00 Zawisza Rzgów 4 : 0 Sokół II Aleksandrów
  28-10-2017 15:00 Górnik Łęczyca 6 : 2 GKS Bedlno
  29-10-2017 11:00 UKS SMS Łódź 1 : 2 Termy Uniejów
  29-10-2017 11:00 Widzew II Łódź 3 : 1 PTC Pabianice

Kolejka 14 04-11-2017 00:00 ŁKS II Łódź 7 : 1 Termy Uniejów
  04-11-2017 00:00 GKS Bedlno 6 : 0 Włókniarz Konstantynów
  04-11-2017 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 4 Włókniarz Pabianice
  04-11-2017 14:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 1 Widzew II Łódź
  04-11-2017 14:00 PTC Pabianice 2 : 2 Stal Głowno
  04-11-2017 14:00 LKS Rosanów 0 : 2 Górnik Łęczyca
  04-11-2017 14:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 3 Zawisza Rzgów
  05-11-2017 14:00 Sokół II Aleksandrów 9 : 2 UKS SMS Łódź

Kolejka 15 10-11-2017 19:00 Termy Uniejów 2 : 2 Sokół II Aleksandrów
  11-11-2017 00:00 Włókniarz Pabianice 0 : 2 GKS Bedlno
  11-11-2017 11:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  11-11-2017 13:00 Stal Głowno 1 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  11-11-2017 14:00 Górnik Łęczyca 5 : 2 PTC Pabianice
  11-11-2017 14:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 3 LKS Rosanów
  12-11-2017 11:00 UKS SMS Łódź 0 : 3 GLKS Sarnów/Dalików
  19-11-2017 11:00 Widzew II Łódź 1 : 1 ŁKS II Łódź

Kolejka 10 19-11-2017 15:00 UKS SMS Łódź 1 : 0 Włókniarz Pabianice