Print
Kolejka 1 12-09-2020 10:00 Victoria Rąbień 5 : 7 Akademia Sportu Będków
  12-09-2020 11:00 UKS 35 Łódź 24 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  12-09-2020 11:00 FA Łódź Retkinia 4 : 3 Boruta II Zgierz
  12-09-2020 12:30 Łódzka Akademia Futbolu II 8 : 8 Jagiellonia II Tuszyn
  13-09-2020 14:00 Zawisza Rzgów 12 : 8 Akademia Piłkarska 81

Kolejka 2 19-09-2020 10:00 Akademia Sportu Będków 11 : 14 FA Łódź Retkinia
  19-09-2020 11:00 Akademia Piłkarska 81 6 : 10 Jagiellonia II Tuszyn
  19-09-2020 11:30 Zawisza Rzgów 12 : 5 Victoria Rąbień
  19-09-2020 13:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 9 Łódzka Akademia Futbolu II
  20-09-2020 12:00 Boruta II Zgierz 6 : 5 UKS 35 Łódź

Kolejka 3 26-09-2020 09:30 Łódzka Akademia Futbolu II 3 : 9 Boruta II Zgierz
  26-09-2020 10:00 Victoria Rąbień 4 : 7 Akademia Piłkarska 81
  26-09-2020 10:00 Jagiellonia II Tuszyn 10 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  26-09-2020 17:00 FA Łódź Retkinia - : - Zawisza Rzgów
  27-09-2020 10:00 UKS 35 Łódź 12 : 4 Akademia Sportu Będków

Kolejka 4 03-10-2020 10:00 Victoria Rąbień 1 : 7 FA Łódź Retkinia
  03-10-2020 10:01 Zawisza Rzgów 6 : 8 UKS 35 Łódź
  03-10-2020 12:00 Boruta II Zgierz 9 : 9 Jagiellonia II Tuszyn
  04-10-2020 11:00 Akademia Sportu Będków - : - Łódzka Akademia Futbolu II

Kolejka 5 10-10-2020 08:00 FA Łódź Retkinia 7 : 5 UKS 35 Łódź
  10-10-2020 10:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 2 Boruta II Zgierz
  10-10-2020 11:00 UKS 35 Łódź 4 : 2 Victoria Rąbień
  10-10-2020 12:00 Łódzka Akademia Futbolu II 10 : 5 Zawisza Rzgów
  11-10-2020 10:30 Jagiellonia II Tuszyn 14 : 13 Akademia Sportu Będków

Kolejka 6 14-10-2020 17:00 Akademia Piłkarska 81 4 : 10 Boruta II Zgierz
  17-10-2020 09:00 Victoria Rąbień 4 : 2 Łódzka Akademia Futbolu II
  17-10-2020 12:00 FA Łódź Retkinia 5 : 2 UKS 35 Łódź
  18-10-2020 11:00 Akademia Sportu Będków - : - Andrespolia Wiśniowa Góra
  18-10-2020 11:30 Zawisza Rzgów 4 : 7 Jagiellonia II Tuszyn

Kolejka 7 24-10-2020 10:01 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 3 Zawisza Rzgów
  24-10-2020 11:00 Boruta II Zgierz 14 : 6 Akademia Sportu Będków
  24-10-2020 11:00 UKS 35 Łódź 9 : 4 Akademia Piłkarska 81
  24-10-2020 12:00 Łódzka Akademia Futbolu II 6 : 5 FA Łódź Retkinia
  25-10-2020 10:00 Jagiellonia II Tuszyn 3 : 5 Victoria Rąbień

Kolejka 8 06-11-2020 17:00 Victoria Rąbień - : - Andrespolia Wiśniowa Góra
  07-11-2020 10:01 Zawisza Rzgów 2 : 17 Boruta II Zgierz
  07-11-2020 11:00 UKS 35 Łódź - : - Łódzka Akademia Futbolu II
  07-11-2020 11:00 Akademia Piłkarska 81 - : - Akademia Sportu Będków
  07-11-2020 12:00 FA Łódź Retkinia 13 : 7 Jagiellonia II Tuszyn

Kolejka 9 11-11-2020 10:00 Jagiellonia II Tuszyn 5 : 7 UKS 35 Łódź
  11-11-2020 10:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 11 FA Łódź Retkinia
  11-11-2020 12:00 Boruta II Zgierz 16 : 2 Victoria Rąbień
  11-11-2020 18:00 Akademia Sportu Będków - : - Zawisza Rzgów

Kolejka 4 14-11-2020 11:00 Akademia Piłkarska 81 - : - Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 9 15-11-2020 10:00 Łódzka Akademia Futbolu II - : - Akademia Piłkarska 81