Print
Kolejka 1 28-08-2021 11:00 KS Kutno 2 : 5 Boruta Zgierz
  29-08-2021 11:00 Róża Kutno 3 : 6 Zawisza Rzgów
  29-08-2021 13:00 Sokół II Aleksandrów 7 : 0 Włókniarz Zgierz
  29-08-2021 18:00 Termy Ner Poddębice 3 : 1 Termy Uniejów
  01-09-2021 18:00 Metalowiec Łódź 1 : 0 Kolejarz Łódź

Kolejka 2 04-09-2021 10:00 Boruta Zgierz 7 : 1 Termy Ner Poddębice
  04-09-2021 11:00 Włókniarz Zgierz 0 : 2 Kolejarz Łódź
  04-09-2021 11:00 Termy Uniejów 3 : 5 Róża Kutno
  04-09-2021 13:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 Zjednoczeni Stryków
  04-09-2021 17:30 Zawisza Rzgów 0 : 1 Metalowiec Łódź

Kolejka 3 11-09-2021 10:00 Boruta Zgierz 13 : 3 Róża Kutno
  11-09-2021 11:30 KS Kutno 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  11-09-2021 13:00 Metalowiec Łódź 8 : 0 Termy Uniejów
  12-09-2021 11:00 Zjednoczeni Stryków 8 : 1 Włókniarz Zgierz
  12-09-2021 17:30 Kolejarz Łódź 0 : 5 Zawisza Rzgów

Kolejka 4 18-09-2021 11:00 Włókniarz Zgierz 1 : 3 Zawisza Rzgów
  18-09-2021 13:30 Termy Uniejów 6 : 4 Kolejarz Łódź
  19-09-2021 11:00 Zjednoczeni Stryków 4 : 2 KS Kutno
  19-09-2021 17:00 Boruta Zgierz 1 : 1 Metalowiec Łódź

Kolejka 5 25-09-2021 10:00 KS Kutno 9 : 0 Włókniarz Zgierz
  25-09-2021 12:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Termy Uniejów
  25-09-2021 12:45 Termy Ner Poddębice 3 : 10 Zjednoczeni Stryków
  25-09-2021 14:00 Róża Kutno 5 : 5 Sokół II Aleksandrów
  26-09-2021 11:00 Kolejarz Łódź 0 : 9 Boruta Zgierz

Kolejka 6 30-09-2021 16:30 Sokół II Aleksandrów 2 : 3 Metalowiec Łódź
  02-10-2021 10:00 KS Kutno 6 : 0 Termy Ner Poddębice
  02-10-2021 10:00 Boruta Zgierz 3 : 2 Zawisza Rzgów
  03-10-2021 11:00 Zjednoczeni Stryków 8 : 0 Róża Kutno
  03-10-2021 11:00 Włókniarz Zgierz 1 : 6 Termy Uniejów

Kolejka 4 06-10-2021 19:00 Sokół II Aleksandrów 7 : 1 Termy Ner Poddębice

Kolejka 7 07-10-2021 16:15 Róża Kutno 2 : 3 KS Kutno
  09-10-2021 10:00 Termy Ner Poddębice 4 : 1 Włókniarz Zgierz
  09-10-2021 11:00 Termy Uniejów 0 : 6 Boruta Zgierz
  10-10-2021 11:30 Kolejarz Łódź 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  10-10-2021 13:00 Metalowiec Łódź 2 : 0 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 8 16-10-2021 10:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 1 Zawisza Rzgów
  16-10-2021 10:00 Termy Ner Poddębice 4 : 6 Róża Kutno
  16-10-2021 11:00 Włókniarz Zgierz 1 : 8 Boruta Zgierz
  16-10-2021 13:00 KS Kutno 2 : 5 Metalowiec Łódź
  17-10-2021 17:00 Zjednoczeni Stryków 4 : 0 Kolejarz Łódź

Kolejka 9 23-10-2021 10:30 Metalowiec Łódź - : - Termy Ner Poddębice
  23-10-2021 11:30 Zawisza Rzgów - : - Zjednoczeni Stryków
  23-10-2021 13:30 Termy Uniejów - : - Sokół II Aleksandrów
  24-10-2021 10:00 Róża Kutno - : - Włókniarz Zgierz
  24-10-2021 11:30 Kolejarz Łódź - : - KS Kutno

Kolejka 10 30-10-2021 00:00 Róża Kutno - : - Metalowiec Łódź
  30-10-2021 00:00 Termy Ner Poddębice - : - Kolejarz Łódź
  30-10-2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Boruta Zgierz
  30-10-2021 11:00 KS Kutno - : - Zawisza Rzgów
  31-10-2021 11:00 Zjednoczeni Stryków - : - Termy Uniejów

Kolejka 11 06-11-2021 00:00 Termy Uniejów - : - KS Kutno
  06-11-2021 00:00 Boruta Zgierz - : - Zjednoczeni Stryków
  06-11-2021 00:00 Metalowiec Łódź - : - Włókniarz Zgierz
  06-11-2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - Termy Ner Poddębice
  07-11-2021 10:00 Kolejarz Łódź - : - Róża Kutno