Print
Kolejka 2 03-09-2019 17:30 Zawisza II Rzgów 16 : 3 SAP II Andrespolia

Kolejka 1 05-09-2019 19:30 Włókniarz II Konstantynów 4 : 13 SAP II Andrespolia

Kolejka 3 07-09-2019 10:00 Milan Scuola Calcio Łódź 1 : 17 Zawisza II Rzgów
  07-09-2019 15:00 Włókniarz II Konstantynów 4 : 16 Łódzka Akademia Futbolu III
  08-09-2019 12:30 SAP II Andrespolia 8 : 11 Sparta Łódź

Kolejka 2 11-09-2019 18:00 Jutrzenka Bychlew 10 : 1 Milan Scuola Calcio Łódź

Kolejka 4 15-09-2019 10:00 Jutrzenka Bychlew 7 : 3 Włókniarz II Konstantynów
  15-09-2019 14:00 Zawisza II Rzgów 7 : 1 Sparta Łódź

Kolejka 5 18-09-2019 16:30 SAP II Andrespolia 6 : 4 Jutrzenka Bychlew
  18-09-2019 18:30 Sparta Łódź 5 : 10 Łódzka Akademia Futbolu III
  19-09-2019 18:30 Włókniarz II Konstantynów 10 : 4 Milan Scuola Calcio Łódź

Kolejka 6 21-09-2019 10:00 Zawisza II Rzgów 3 : 2 Łódzka Akademia Futbolu III
  21-09-2019 10:00 Milan Scuola Calcio Łódź 0 : 13 SAP II Andrespolia
  22-09-2019 14:00 Jutrzenka Bychlew 4 : 11 Sparta Łódź

Kolejka 7 22-09-2019 14:00 Włókniarz II Konstantynów 3 : 16 Zawisza II Rzgów

Kolejka 1 25-09-2019 18:30 Jutrzenka Bychlew 3 : 13 Zawisza II Rzgów

Kolejka 7 28-09-2019 11:30 Sparta Łódź 9 : 7 Milan Scuola Calcio Łódź
  28-09-2019 13:00 Łódzka Akademia Futbolu III 10 : 0 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 4 02-10-2019 17:30 Łódzka Akademia Futbolu III 7 : 1 SAP II Andrespolia

Kolejka 8 05-10-2019 10:00 Zawisza II Rzgów 8 : 3 Jutrzenka Bychlew
  05-10-2019 10:00 SAP II Andrespolia 22 : 0 Włókniarz II Konstantynów

Kolejka 2 09-10-2019 18:30 Sparta Łódź 7 : 1 Włókniarz II Konstantynów

Kolejka 9 13-10-2019 11:00 Włókniarz II Konstantynów 0 : 11 Sparta Łódź
  13-10-2019 12:30 SAP II Andrespolia 4 : 7 Zawisza II Rzgów
  13-10-2019 14:30 Milan Scuola Calcio Łódź 10 : 6 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 8 16-10-2019 17:30 Łódzka Akademia Futbolu III 7 : 1 Milan Scuola Calcio Łódź

Kolejka 10 19-10-2019 10:00 Zawisza II Rzgów 12 : 5 Milan Scuola Calcio Łódź
  19-10-2019 11:30 Sparta Łódź 8 : 1 SAP II Andrespolia
  19-10-2019 13:00 Łódzka Akademia Futbolu III 13 : 2 Włókniarz II Konstantynów

Kolejka 1 22-10-2019 17:45 Milan Scuola Calcio Łódź 0 : 26 Łódzka Akademia Futbolu III

Kolejka 11 26-10-2019 11:30 Sparta Łódź 1 : 3 Zawisza II Rzgów
  27-10-2019 11:00 Włókniarz II Konstantynów 8 : 3 Jutrzenka Bychlew
  29-10-2019 17:30 SAP II Andrespolia 5 : 11 Łódzka Akademia Futbolu III

Kolejka 12 09-11-2019 10:00 Łódzka Akademia Futbolu III 8 : 3 Sparta Łódź
  09-11-2019 10:00 Jutrzenka Bychlew 9 : 5 SAP II Andrespolia
  10-11-2019 11:00 Milan Scuola Calcio Łódź 7 : 7 Włókniarz II Konstantynów

Kolejka 14 11-11-2019 10:00 Zawisza II Rzgów 14 : 2 Włókniarz II Konstantynów

Kolejka 13 16-11-2019 11:30 Sparta Łódź 13 : 2 Jutrzenka Bychlew
  16-11-2019 13:01 Łódzka Akademia Futbolu III 5 : 4 Zawisza II Rzgów
  16-11-2019 13:30 SAP II Andrespolia 4 : 3 Milan Scuola Calcio Łódź

Kolejka 14 23-11-2019 11:00 Jutrzenka Bychlew 0 : 24 Łódzka Akademia Futbolu III
  23-11-2019 12:00 Milan Scuola Calcio Łódź 3 : 12 Sparta Łódź