Print
Kolejka 1 28-08-2019 17:30 GKS Ksawerów 3 : 8 Włókniarz Pabianice

Kolejka 2 31-08-2019 09:00 Zawisza Rzgów 13 : 3 GKS Ksawerów
  31-08-2019 11:00 PTC Pabianice 8 : 4 Miazga Brójce
  31-08-2019 14:30 Jagiellonia Tuszyn 3 : 6 Iskra Dobroń
  31-08-2019 16:00 Włókniarz Pabianice 22 : 1 Jutrzenka II Bychlew

Kolejka 1 04-09-2019 18:00 Jutrzenka II Bychlew 4 : 14 Jagiellonia Tuszyn

Kolejka 3 07-09-2019 11:00 GKS Ksawerów 5 : 5 PTC Pabianice
  08-09-2019 10:00 Jutrzenka II Bychlew 0 : 11 Zawisza Rzgów
  08-09-2019 15:00 Miazga Brójce 7 : 9 Jagiellonia Tuszyn
  11-09-2019 17:30 Iskra Dobroń 4 : 12 Włókniarz Pabianice

Kolejka 1 12-09-2019 17:00 Zawisza Rzgów 14 : 5 PTC Pabianice

Kolejka 4 14-09-2019 12:00 Włókniarz Pabianice 15 : 0 Miazga Brójce
  14-09-2019 12:30 PTC Pabianice 7 : 3 Jagiellonia Tuszyn
  14-09-2019 13:00 GKS Ksawerów 5 : 7 Jutrzenka II Bychlew

Kolejka 5 17-09-2019 17:00 Iskra Dobroń 4 : 5 GKS Ksawerów
  18-09-2019 17:00 Miazga Brójce 2 : 14 Zawisza Rzgów

Kolejka 6 21-09-2019 10:00 Jutrzenka II Bychlew 10 : 1 Iskra Dobroń
  21-09-2019 10:00 GKS Ksawerów 4 : 3 Miazga Brójce
  21-09-2019 10:00 PTC Pabianice 6 : 11 Włókniarz Pabianice
  21-09-2019 12:00 Zawisza Rzgów 11 : 1 Jagiellonia Tuszyn

Kolejka 5 25-09-2019 18:30 Jagiellonia Tuszyn 2 : 12 Włókniarz Pabianice

Kolejka 4 26-09-2019 17:00 Zawisza Rzgów 11 : 4 Iskra Dobroń

Kolejka 7 28-09-2019 11:00 Iskra Dobroń 11 : 8 PTC Pabianice
  28-09-2019 11:00 Miazga Brójce 4 : 14 Jutrzenka II Bychlew
  29-09-2019 13:00 Włókniarz Pabianice 9 : 5 Zawisza Rzgów

Kolejka 1 02-10-2019 17:00 Iskra Dobroń 4 : 3 Miazga Brójce

Kolejka 5 02-10-2019 18:30 Jutrzenka II Bychlew 9 : 4 PTC Pabianice

Kolejka 8 05-10-2019 11:00 PTC Pabianice 5 : 7 Zawisza Rzgów
  05-10-2019 13:00 Miazga Brójce 2 : 5 Iskra Dobroń
  05-10-2019 14:00 Włókniarz Pabianice 6 : 5 GKS Ksawerów
  05-10-2019 14:30 Jagiellonia Tuszyn 4 : 15 Jutrzenka II Bychlew

Kolejka 7 07-10-2019 17:00 Jagiellonia Tuszyn 8 : 5 GKS Ksawerów

Kolejka 9 12-10-2019 10:00 GKS Ksawerów 1 : 4 Zawisza Rzgów
  12-10-2019 11:00 Iskra Dobroń 5 : 5 Jagiellonia Tuszyn
  12-10-2019 14:00 Jutrzenka II Bychlew 5 : 3 Włókniarz Pabianice

Kolejka 10 19-10-2019 11:00 PTC Pabianice 5 : 5 GKS Ksawerów
  19-10-2019 12:30 Zawisza Rzgów 7 : 5 Jutrzenka II Bychlew
  19-10-2019 13:00 Włókniarz Pabianice 6 : 1 Iskra Dobroń
  20-10-2019 11:00 Jagiellonia Tuszyn 6 : 3 Miazga Brójce

Kolejka 11 26-10-2019 10:00 Jutrzenka II Bychlew 10 : 3 GKS Ksawerów
  26-10-2019 11:00 Iskra Dobroń 3 : 3 Zawisza Rzgów
  26-10-2019 12:30 Jagiellonia Tuszyn 8 : 5 PTC Pabianice
  26-10-2019 13:00 Miazga Brójce 1 : 12 Włókniarz Pabianice

Kolejka 14 02-11-2019 10:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 9 03-11-2019 10:00 Miazga Brójce 3 : 11 PTC Pabianice

Kolejka 14 04-11-2019 17:00 GKS Ksawerów 4 : 11 Jagiellonia Tuszyn

Kolejka 12 09-11-2019 10:00 GKS Ksawerów 5 : 1 Iskra Dobroń
  09-11-2019 10:00 PTC Pabianice 0 : 17 Jutrzenka II Bychlew
  09-11-2019 14:00 Włókniarz Pabianice 10 : 3 Jagiellonia Tuszyn
  10-11-2019 15:00 Zawisza Rzgów 9 : 2 Miazga Brójce

Kolejka 13 16-11-2019 11:00 Iskra Dobroń 1 : 10 Jutrzenka II Bychlew
  16-11-2019 11:00 Włókniarz Pabianice 9 : 1 PTC Pabianice
  16-11-2019 13:00 Miazga Brójce 3 : 9 GKS Ksawerów
  18-11-2019 17:00 Jagiellonia Tuszyn 4 : 6 Zawisza Rzgów

Kolejka 14 23-11-2019 13:00 Jutrzenka II Bychlew 7 : 1 Miazga Brójce
  24-11-2019 09:00 PTC Pabianice 4 : 7 Iskra Dobroń