Print
Kolejka 1 26-08-2017 15:00 Kolejarz Łódź 2 : 4 AKS SMS Łódź
  26-08-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 4 : 0 Start Łódź
  26-08-2017 17:00 Orzeł Piątkowisko 3 : 1 Burza Pawlikowice
  26-08-2017 17:00 GLKS Dłutów 6 : 3 Zawisza II Rzgów
  26-08-2017 17:00 Jutrzenka Bychlew 1 : 2 Sparta Łódź
  27-08-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 9 GKS Ksawerów

Kolejka 2 02-09-2017 15:00 Start Łódź 3 : 4 Zawisza II Rzgów
  02-09-2017 16:00 Iskra Dobroń 3 : 1 Orzeł Piątkowisko
  02-09-2017 16:00 AKS SMS Łódź 4 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  02-09-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Kolejarz Łódź
  02-09-2017 17:00 Burza Pawlikowice 1 : 4 Sparta Łódź
  02-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 4 : 1 AMII Nowosolna Łódź
  02-09-2017 17:00 Jutrzenka Bychlew 6 : 2 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 1 05-09-2017 18:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 Iskra Dobroń

Kolejka 3 06-09-2017 18:00 AKS SMS Łódź 3 : 3 Orzeł Piątkowisko
  09-09-2017 15:00 Kolejarz Łódź 1 : 4 Start Łódź
  09-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 3 : 2 Jutrzenka Bychlew
  09-09-2017 17:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 GLKS Dłutów
  09-09-2017 17:00 Burza Pawlikowice 0 : 11 Iskra Dobroń
  10-09-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 2 : 4 GKS Ksawerów
  10-09-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 7 Sparta Łódź

Kolejka 4 16-09-2017 15:00 Start Łódź 3 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  16-09-2017 16:30 Jutrzenka Bychlew 1 : 1 Zawisza II Rzgów
  16-09-2017 16:30 Burza Pawlikowice 2 : 6 AKS SMS Łódź
  16-09-2017 16:30 GLKS Dłutów 5 : 0 Orzeł Piątkowisko
  16-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 7 : 0 Kolejarz Łódź
  17-09-2017 17:00 Włókniarz II Pabianice 0 : 2 AMII Nowosolna Łódź
  18-09-2017 20:30 Sparta Łódź 1 : 1 Iskra Dobroń

Kolejka 5 23-09-2017 15:00 Kolejarz Łódź 2 : 1 Jutrzenka Bychlew
  23-09-2017 15:00 Iskra Dobroń 1 : 3 AKS SMS Łódź
  23-09-2017 16:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 5 GKS Ksawerów
  23-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 6 : 1 Sparta Łódź
  23-09-2017 16:00 Orzeł Piątkowisko 3 : 1 Start Łódź
  23-09-2017 16:30 GLKS Dłutów 4 : 2 Burza Pawlikowice
  24-09-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 6 30-09-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 1 Kolejarz Łódź
  30-09-2017 15:00 Start Łódź 2 : 1 Burza Pawlikowice
  30-09-2017 16:00 Jutrzenka Bychlew 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  30-09-2017 16:00 GLKS Dłutów 5 : 2 Iskra Dobroń
  30-09-2017 16:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 1 Zawisza II Rzgów
  30-09-2017 17:00 GKS Ksawerów 5 : 0 Orzeł Piątkowisko
  30-09-2017 18:00 Sparta Łódź 2 : 3 AKS SMS Łódź

Kolejka 7 07-10-2017 00:00 Burza Pawlikowice 0 : 7 GKS Ksawerów
  07-10-2017 14:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 2 Kolejarz Łódź
  07-10-2017 15:00 Zawisza II Rzgów 0 : 1 Sparta Łódź
  07-10-2017 15:00 Iskra Dobroń 4 : 2 Start Łódź
  07-10-2017 15:00 AKS SMS Łódź 2 : 2 GLKS Dłutów
  07-10-2017 15:00 Orzeł Piątkowisko 1 : 4 Jutrzenka Bychlew
  07-10-2017 15:30 MKS 2000 Tuszyn 1 : 3 Włókniarz II Pabianice

Kolejka 8 14-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice 1 : 3 Orzeł Piątkowisko
  14-10-2017 15:00 Start Łódź 0 : 3 AKS SMS Łódź
  14-10-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź 2 : 3 MKS 2000 Tuszyn
  14-10-2017 15:30 Jutrzenka Bychlew 4 : 1 Burza Pawlikowice
  14-10-2017 16:30 GKS Ksawerów 2 : 1 Iskra Dobroń
  14-10-2017 18:00 Sparta Łódź 2 : 4 GLKS Dłutów
  15-10-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 2 Kolejarz Łódź

Kolejka 9 21-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice - : - Burza Pawlikowice
  21-10-2017 14:00 Orzeł Piątkowisko - : - AMII Nowosolna Łódź
  21-10-2017 15:00 MKS 2000 Tuszyn - : - Zawisza II Rzgów
  21-10-2017 15:00 AKS SMS Łódź - : - GKS Ksawerów
  21-10-2017 15:00 Kolejarz Łódź - : - Sparta Łódź
  21-10-2017 15:00 Iskra Dobroń - : - Jutrzenka Bychlew
  21-10-2017 15:30 GLKS Dłutów - : - Start Łódź

Kolejka 10 28-10-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice - : - Iskra Dobroń
  28-10-2017 14:00 Kolejarz Łódź - : - MKS 2000 Tuszyn
  28-10-2017 15:00 Jutrzenka Bychlew - : - AKS SMS Łódź
  28-10-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź - : - Burza Pawlikowice
  28-10-2017 16:00 GKS Ksawerów - : - GLKS Dłutów
  28-10-2017 18:00 Sparta Łódź - : - Start Łódź
  29-10-2017 11:00 Zawisza II Rzgów - : - Orzeł Piątkowisko

Kolejka 11 04-11-2017 13:00 AKS SMS Łódź - : - Włókniarz II Pabianice
  04-11-2017 14:00 GLKS Dłutów - : - Jutrzenka Bychlew
  04-11-2017 14:00 Start Łódź - : - GKS Ksawerów
  04-11-2017 14:00 Iskra Dobroń - : - AMII Nowosolna Łódź
  04-11-2017 14:00 Kolejarz Łódź - : - Orzeł Piątkowisko
  04-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn - : - Sparta Łódź
  05-11-2017 11:00 Burza Pawlikowice - : - Zawisza II Rzgów

Kolejka 12 11-11-2017 00:00 Włókniarz II Pabianice - : - GLKS Dłutów
  11-11-2017 11:00 Jutrzenka Bychlew - : - Start Łódź
  11-11-2017 14:00 Kolejarz Łódź - : - Burza Pawlikowice
  11-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn - : - Orzeł Piątkowisko
  11-11-2017 15:00 AMII Nowosolna Łódź - : - AKS SMS Łódź
  11-11-2017 18:00 Sparta Łódź - : - GKS Ksawerów
  12-11-2017 11:00 Zawisza II Rzgów - : - Iskra Dobroń

Kolejka 13 18-11-2017 13:00 AKS SMS Łódź - : - Zawisza II Rzgów
  18-11-2017 13:00 Orzeł Piątkowisko - : - Sparta Łódź
  18-11-2017 13:30 GLKS Dłutów - : - AMII Nowosolna Łódź
  18-11-2017 14:00 MKS 2000 Tuszyn - : - Burza Pawlikowice
  18-11-2017 14:00 Start Łódź - : - Włókniarz II Pabianice
  18-11-2017 15:00 GKS Ksawerów - : - Jutrzenka Bychlew
  19-11-2017 13:00 Iskra Dobroń - : - Kolejarz Łódź