Print
Kolejka 1 17-08-2016 18:00 Zawisza II Rzgów 3 : 2 UKS SMS Łódź
  19-08-2016 19:00 Termy Uniejów 0 : 2 LKS Rosanów
  20-08-2016 16:00 Boruta Zgierz 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  20-08-2016 17:00 Górnik Łęczyca 4 : 1 Stal Głowno
  20-08-2016 17:00 GKS Bedlno 0 : 1 Włókniarz Pabianice
  20-08-2016 17:00 PTC Pabianice 3 : 2 GLKS Dłutów
  20-08-2016 17:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 0 Start Brzeziny
  21-08-2016 16:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 1 : 4 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 2 27-08-2016 16:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 1 GKS Bedlno
  27-08-2016 16:00 Start Brzeziny 1 : 2 Termy Uniejów
  27-08-2016 17:00 Stal Głowno 4 : 4 PTC Pabianice
  27-08-2016 17:00 LKS Rosanów 1 : 4 Górnik Łęczyca
  27-08-2016 17:00 UKS SMS Łódź 9 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  27-08-2016 17:00 GLKS Dłutów 0 : 4 Boruta Zgierz
  28-08-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 5 Orzeł Parzęczew

Kolejka 3 31-08-2016 17:00 PTC Pabianice 2 : 2 LKS Rosanów
  31-08-2016 17:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 1 : 1 Zawisza II Rzgów
  31-08-2016 17:30 GKS Bedlno 1 : 1 UKS SMS Łódź
  31-08-2016 17:30 Orzeł Parzęczew 2 : 2 GLKS Dłutów
  31-08-2016 18:00 Górnik Łęczyca 4 : 1 Start Brzeziny
  31-08-2016 18:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 3 Sokół II Aleksandrów
  31-08-2016 18:00 Boruta Zgierz 3 : 0 Stal Głowno
  31-08-2016 19:00 Termy Uniejów 2 : 2 Włókniarz Pabianice

Kolejka 4 03-09-2016 12:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 Termy Uniejów
  03-09-2016 16:30 Włókniarz Pabianice 3 : 1 Górnik Łęczyca
  03-09-2016 17:00 LKS Rosanów 2 : 4 Boruta Zgierz
  03-09-2016 17:00 Stal Głowno 0 : 1 Orzeł Parzęczew
  03-09-2016 18:00 Start Brzeziny 0 : 4 PTC Pabianice
  04-09-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 1 GLKS Dłutów
  04-09-2016 13:30 UKS SMS Łódź 1 : 1 Włókniarz Konstantynów
  04-09-2016 16:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 3 : 0 GKS Bedlno

Kolejka 5 09-09-2016 17:00 Orzeł Parzęczew 1 : 0 LKS Rosanów
  09-09-2016 19:00 Termy Uniejów 0 : 7 UKS SMS Łódź
  10-09-2016 16:00 PTC Pabianice 2 : 2 Włókniarz Pabianice
  10-09-2016 16:00 Boruta Zgierz 3 : 1 Start Brzeziny
  10-09-2016 16:30 GKS Bedlno 2 : 0 Zawisza II Rzgów
  10-09-2016 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 2 Sokół II Aleksandrów
  10-09-2016 17:00 GLKS Dłutów 0 : 4 Stal Głowno
  10-09-2016 17:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 1 Polonia Andrzejów - WYCOFANA

Kolejka 6 17-09-2016 16:00 Start Brzeziny 0 : 3 Orzeł Parzęczew
  17-09-2016 16:00 GKS Bedlno 3 : 1 Włókniarz Konstantynów
  17-09-2016 16:00 Włókniarz Pabianice 0 : 0 Boruta Zgierz
  17-09-2016 17:00 LKS Rosanów 2 : 2 GLKS Dłutów
  18-09-2016 11:00 UKS SMS Łódź 2 : 3 Górnik Łęczyca
  18-09-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 3 Stal Głowno
  18-09-2016 15:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 0 PTC Pabianice

Kolejka 7 23-09-2016 19:00 Termy Uniejów 2 : 4 GKS Bedlno
  24-09-2016 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 0 Włókniarz Pabianice
  24-09-2016 16:00 GLKS Dłutów 4 : 3 Start Brzeziny
  24-09-2016 16:00 PTC Pabianice 1 : 2 UKS SMS Łódź
  24-09-2016 16:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 2 Zawisza II Rzgów
  24-09-2016 16:00 Boruta Zgierz 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  24-09-2016 17:00 Górnik Łęczyca 6 : 1 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  24-09-2016 17:00 Stal Głowno 3 : 0 LKS Rosanów

Kolejka 8 01-10-2016 15:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 3 Termy Uniejów
  01-10-2016 15:30 Włókniarz Pabianice 1 : 1 GLKS Dłutów
  01-10-2016 15:30 GKS Bedlno 2 : 2 Górnik Łęczyca
  01-10-2016 16:00 Start Brzeziny 2 : 3 Stal Głowno
  02-10-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 4 : 3 LKS Rosanów
  02-10-2016 11:00 UKS SMS Łódź 1 : 3 Boruta Zgierz
  02-10-2016 15:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 2 Orzeł Parzęczew
  02-10-2016 15:30 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 1 : 3 PTC Pabianice

Kolejka 9 07-10-2016 19:00 Termy Uniejów 3 : 1 Zawisza II Rzgów
  08-10-2016 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 2 UKS SMS Łódź
  08-10-2016 15:30 PTC Pabianice 2 : 1 GKS Bedlno
  08-10-2016 16:00 LKS Rosanów 3 : 0 Start Brzeziny
  08-10-2016 16:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 Włókniarz Konstantynów
  08-10-2016 16:00 GLKS Dłutów 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  08-10-2016 16:00 Stal Głowno 1 : 0 Włókniarz Pabianice
  08-10-2016 16:00 Boruta Zgierz 5 : 1 Polonia Andrzejów - WYCOFANA

Kolejka 2 12-10-2016 16:00 Włókniarz Pabianice 3 : 0 Włókniarz Konstantynów

Kolejka 10 14-10-2016 19:00 Termy Uniejów 2 : 1 Górnik Łęczyca
  15-10-2016 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 3 : 5 Orzeł Parzęczew
  15-10-2016 15:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 3 PTC Pabianice
  15-10-2016 15:00 Włókniarz Pabianice 1 : 0 LKS Rosanów
  15-10-2016 15:00 GKS Bedlno 1 : 6 Boruta Zgierz
  16-10-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 4 : 0 Start Brzeziny
  16-10-2016 13:30 UKS SMS Łódź 6 : 1 GLKS Dłutów
  16-10-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 2 Stal Głowno

Kolejka 11 22-10-2016 15:00 Górnik Łęczyca 3 : 1 Zawisza II Rzgów
  22-10-2016 15:00 GLKS Dłutów 4 : 1 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  22-10-2016 15:00 PTC Pabianice 1 : 1 Termy Uniejów
  22-10-2016 16:00 Stal Głowno 7 : 0 UKS SMS Łódź
  22-10-2016 16:00 Boruta Zgierz 3 : 2 Włókniarz Konstantynów
  22-10-2016 16:00 LKS Rosanów 0 : 1 Sokół II Aleksandrów
  22-10-2016 16:00 Start Brzeziny 2 : 1 Włókniarz Pabianice
  23-10-2016 14:00 Orzeł Parzęczew 4 : 1 GKS Bedlno

Kolejka 12 28-10-2016 19:00 Termy Uniejów 2 : 2 Boruta Zgierz
  29-10-2016 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 1 : 1 Stal Głowno
  29-10-2016 13:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 3 Start Brzeziny
  29-10-2016 14:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 6 Orzeł Parzęczew
  29-10-2016 15:00 Górnik Łęczyca 1 : 3 PTC Pabianice
  29-10-2016 15:00 GKS Bedlno 3 : 2 GLKS Dłutów
  30-10-2016 11:00 UKS SMS Łódź 3 : 2 LKS Rosanów
  30-10-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 5 Włókniarz Pabianice

Kolejka 13 05-11-2016 13:00 PTC Pabianice 2 : 0 Zawisza II Rzgów
  05-11-2016 13:30 Włókniarz Pabianice 1 : 2 Sokół II Aleksandrów
  05-11-2016 14:00 Stal Głowno 3 : 1 GKS Bedlno
  05-11-2016 14:00 Boruta Zgierz 1 : 1 Górnik Łęczyca
  05-11-2016 14:00 Orzeł Parzęczew 9 : 1 Termy Uniejów
  05-11-2016 14:00 Start Brzeziny 1 : 4 UKS SMS Łódź
  05-11-2016 14:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Włókniarz Konstantynów
  05-11-2016 15:00 LKS Rosanów 4 : 2 Polonia Andrzejów - WYCOFANA

Kolejka 14 12-11-2016 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 3 : 3 Start Brzeziny
  12-11-2016 13:00 PTC Pabianice 2 : 4 Boruta Zgierz
  12-11-2016 14:00 Górnik Łęczyca 2 : 4 Orzeł Parzęczew
  12-11-2016 14:00 GKS Bedlno 1 : 2 LKS Rosanów
  12-11-2016 14:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 2 Stal Głowno
  12-11-2016 19:00 Termy Uniejów 6 : 0 GLKS Dłutów
  13-11-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 0 Sokół II Aleksandrów
  13-11-2016 13:30 UKS SMS Łódź 0 : 1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 15 19-11-2016 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 5 PTC Pabianice
  19-11-2016 13:00 GLKS Dłutów 3 : 5 Górnik Łęczyca
  19-11-2016 13:00 Włókniarz Pabianice 5 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  19-11-2016 14:00 Start Brzeziny 0 : 0 GKS Bedlno
  19-11-2016 14:00 Stal Głowno 3 : 2 Termy Uniejów
  19-11-2016 14:00 Boruta Zgierz 3 : 2 Zawisza II Rzgów
  19-11-2016 15:00 LKS Rosanów 1 : 2 Włókniarz Konstantynów
  19-11-2016 16:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 0 UKS SMS Łódź

Kolejka 6 26-11-2016 17:00 Termy Uniejów 4 : 2 Polonia Andrzejów - WYCOFANA

Kolejka 16 18-03-2017 14:00 Orzeł Parzęczew 3 : 2 Boruta Zgierz
  18-03-2017 14:00 Start Brzeziny 1 : 2 Włókniarz Konstantynów
  18-03-2017 14:00 Stal Głowno 1 : 1 Górnik Łęczyca
  18-03-2017 15:00 Włókniarz Pabianice 0 : 3 GKS Bedlno
  18-03-2017 15:00 LKS Rosanów 2 : 0 Termy Uniejów
  18-03-2017 15:30 GLKS Dłutów 0 : 5 PTC Pabianice
  19-03-2017 11:00 UKS SMS Łódź 8 : 1 Zawisza II Rzgów
  19-03-2017 14:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA

Kolejka 17 24-03-2017 18:30 Termy Uniejów 2 : 2 Start Brzeziny
  25-03-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 UKS SMS Łódź
  25-03-2017 14:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 0 Włókniarz Pabianice
  25-03-2017 15:00 PTC Pabianice 2 : 4 Stal Głowno
  25-03-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 1 Zawisza II Rzgów
  25-03-2017 16:00 Boruta Zgierz 4 : 1 GLKS Dłutów
  25-03-2017 16:00 Górnik Łęczyca 0 : 1 LKS Rosanów
  26-03-2017 14:00 GKS Bedlno 0 : 1 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 18 01-04-2017 15:00 Start Brzeziny 1 : 1 Górnik Łęczyca
  01-04-2017 15:00 Stal Głowno 0 : 5 Boruta Zgierz
  01-04-2017 16:00 Włókniarz Pabianice 4 : 0 Termy Uniejów
  01-04-2017 16:00 LKS Rosanów 1 : 2 PTC Pabianice
  01-04-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 3 Orzeł Parzęczew
  02-04-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  02-04-2017 11:00 UKS SMS Łódź 0 : 0 GKS Bedlno
  02-04-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 5 : 0 Włókniarz Konstantynów

Kolejka 19 07-04-2017 18:30 Termy Uniejów 5 : 4 Sokół II Aleksandrów
  08-04-2017 00:00 GKS Bedlno 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  08-04-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 1 Stal Głowno
  08-04-2017 16:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 2 UKS SMS Łódź
  08-04-2017 16:00 Boruta Zgierz 0 : 0 LKS Rosanów
  08-04-2017 16:00 PTC Pabianice 1 : 2 Start Brzeziny
  08-04-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 0 Zawisza II Rzgów
  08-04-2017 17:00 Górnik Łęczyca 0 : 0 Włókniarz Pabianice

Kolejka 20 12-04-2017 18:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 2 Górnik Łęczyca
  12-04-2017 18:30 UKS SMS Łódź 3 : 1 Termy Uniejów
  14-04-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 Włókniarz Konstantynów
  14-04-2017 16:00 LKS Rosanów 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  15-04-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 0 GKS Bedlno
  15-04-2017 14:00 Stal Głowno 7 : 0 GLKS Dłutów
  15-04-2017 15:00 Start Brzeziny 0 : 5 Boruta Zgierz
  15-04-2017 16:00 Włókniarz Pabianice 2 : 2 PTC Pabianice

Kolejka 21 22-04-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 Termy Uniejów
  22-04-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 4 Start Brzeziny
  22-04-2017 16:00 Boruta Zgierz 1 : 2 Włókniarz Pabianice
  22-04-2017 16:00 Stal Głowno 6 : 1 Zawisza II Rzgów
  22-04-2017 17:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 0 GKS Bedlno
  22-04-2017 17:00 PTC Pabianice 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  22-04-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 3 LKS Rosanów
  22-04-2017 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 0 UKS SMS Łódź

Kolejka 22 28-04-2017 17:30 Włókniarz Pabianice 5 : 2 Orzeł Parzęczew
  29-04-2017 00:00 LKS Rosanów 0 : 3 Stal Głowno
  29-04-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 Górnik Łęczyca
  29-04-2017 17:00 GKS Bedlno 2 : 4 Termy Uniejów
  30-04-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 1 Włókniarz Konstantynów
  30-04-2017 11:00 UKS SMS Łódź 1 : 2 PTC Pabianice
  30-04-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 4 Boruta Zgierz

Kolejka 23 05-05-2017 18:30 Termy Uniejów 0 : 5 Włókniarz Konstantynów
  06-05-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 3 : 1 Sokół II Aleksandrów
  06-05-2017 16:00 Boruta Zgierz 4 : 0 UKS SMS Łódź
  06-05-2017 17:00 LKS Rosanów 1 : 1 Zawisza II Rzgów
  06-05-2017 17:00 PTC Pabianice 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  06-05-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Włókniarz Pabianice
  06-05-2017 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 GKS Bedlno

Kolejka 24 13-05-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 Boruta Zgierz
  13-05-2017 16:00 Start Brzeziny 1 : 4 LKS Rosanów
  13-05-2017 16:30 GKS Bedlno 3 : 2 PTC Pabianice
  13-05-2017 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 3 Stal Głowno
  13-05-2017 17:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 1 Górnik Łęczyca
  14-05-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 Termy Uniejów
  14-05-2017 11:00 UKS SMS Łódź 5 : 0 Orzeł Parzęczew
  14-05-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 GLKS Dłutów

Kolejka 23 17-05-2017 17:30 Stal Głowno 4 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 25 20-05-2017 00:00 Orzeł Parzęczew 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  20-05-2017 16:00 Start Brzeziny 2 : 1 Zawisza II Rzgów
  20-05-2017 16:00 Boruta Zgierz 5 : 3 GKS Bedlno
  20-05-2017 16:00 Stal Głowno 5 : 1 Sokół II Aleksandrów
  20-05-2017 17:00 PTC Pabianice 3 : 3 Włókniarz Konstantynów
  20-05-2017 17:00 LKS Rosanów 1 : 1 Włókniarz Pabianice
  20-05-2017 17:00 GLKS Dłutów 0 : 2 UKS SMS Łódź
  20-05-2017 17:00 Górnik Łęczyca 2 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 26 23-05-2017 18:30 Termy Uniejów 2 : 4 PTC Pabianice
  24-05-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 GLKS Dłutów
  24-05-2017 16:00 Zawisza II Rzgów 2 : 5 Górnik Łęczyca
  24-05-2017 17:00 UKS SMS Łódź 1 : 4 Stal Głowno
  24-05-2017 17:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 LKS Rosanów
  24-05-2017 17:30 Włókniarz Pabianice 0 : 0 Start Brzeziny
  24-05-2017 18:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 3 Boruta Zgierz
  25-05-2017 17:30 GKS Bedlno 3 : 0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 27 27-05-2017 00:00 Start Brzeziny 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  27-05-2017 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 4 Włókniarz Konstantynów
  27-05-2017 16:00 Stal Głowno 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  27-05-2017 17:00 Boruta Zgierz 3 : 0 Termy Uniejów
  27-05-2017 17:00 LKS Rosanów 4 : 0 UKS SMS Łódź
  27-05-2017 17:00 PTC Pabianice 1 : 1 Górnik Łęczyca
  27-05-2017 17:00 GLKS Dłutów 1 : 2 GKS Bedlno
  27-05-2017 17:00 Włókniarz Pabianice 3 : 1 Zawisza II Rzgów

Kolejka 28 02-06-2017 18:30 Termy Uniejów 4 : 4 Orzeł Parzęczew
  03-06-2017 00:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 LKS Rosanów
  03-06-2017 17:00 GKS Bedlno 2 : 4 Stal Głowno
  03-06-2017 17:00 Górnik Łęczyca 0 : 4 Boruta Zgierz
  03-06-2017 17:00 Włókniarz Konstantynów 4 : 2 GLKS Dłutów
  04-06-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 4 PTC Pabianice
  04-06-2017 11:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 Start Brzeziny
  04-06-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 Włókniarz Pabianice

Kolejka 22 07-06-2017 18:00 Start Brzeziny 2 : 1 GLKS Dłutów

Kolejka 29 08-06-2017 18:30 Włókniarz Pabianice 2 : 4 UKS SMS Łódź
  10-06-2017 00:00 Start Brzeziny 3 : 0 Polonia Andrzejów - WYCOFANA
  10-06-2017 00:00 Boruta Zgierz 3 : 0 PTC Pabianice
  10-06-2017 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 5 Górnik Łęczyca
  10-06-2017 16:00 Stal Głowno 2 : 3 Włókniarz Konstantynów
  10-06-2017 17:00 LKS Rosanów 1 : 2 GKS Bedlno
  10-06-2017 17:00 GLKS Dłutów 2 : 1 Termy Uniejów
  11-06-2017 15:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 2 Zawisza II Rzgów

Kolejka 30 14-06-2017 19:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 1 LKS Rosanów
  18-06-2017 11:00 Górnik Łęczyca 0 : 0 GLKS Dłutów
  18-06-2017 11:00 Polonia Andrzejów - WYCOFANA 0 : 3 Włókniarz Pabianice
  18-06-2017 11:00 UKS SMS Łódź 8 : 1 Sokół II Aleksandrów
  18-06-2017 11:00 GKS Bedlno 3 : 2 Start Brzeziny
  18-06-2017 11:00 Termy Uniejów 3 : 1 Stal Głowno
  18-06-2017 11:00 PTC Pabianice 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  18-06-2017 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 6 Boruta Zgierz