Print
Kolejka 1 22-08-2015 13:00 Górnik Łęczyca 2 : 2 Włókniarz Konstantynów
  22-08-2015 15:00 Orzeł Parzęczew 1 : 2 GLKS Dłutów
  22-08-2015 15:00 Start Brzeziny 3 : 0 LZS Justynów
  22-08-2015 16:00 KS Kutno 3 : 2 Włókniarz Pabianice
  22-08-2015 17:00 MKS 2000 Tuszyn 4 : 0 KKS Koluszki
  22-08-2015 17:00 PTC Pabianice 3 : 2 Start Łódź
  23-08-2015 12:30 Sokół II Aleksandrów 2 : 1 Zawisza II Rzgów

Kolejka 2 29-08-2015 15:00 GLKS Dłutów 2 : 0 Start Brzeziny
  29-08-2015 16:00 LZS Justynów 1 : 3 Sokół II Aleksandrów
  29-08-2015 16:00 Start Łódź 0 : 4 Termy Uniejów
  29-08-2015 17:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 0 Ostrovia Ostrowy
  29-08-2015 17:00 Górnik Łęczyca 0 : 0 KS Kutno
  29-08-2015 17:00 Włókniarz Pabianice 3 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  29-08-2015 17:00 KKS Koluszki 2 : 6 Orzeł Parzęczew
  30-08-2015 13:00 Zawisza II Rzgów 2 : 0 PTC Pabianice

Kolejka 3 01-09-2015 17:30 GLKS Dłutów 2 : 6 Sokół II Aleksandrów
  02-09-2015 17:00 KS Kutno 5 : 2 Włókniarz Konstantynów
  02-09-2015 17:00 Start Brzeziny 1 : 0 KKS Koluszki
  02-09-2015 17:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 1 Górnik Łęczyca
  02-09-2015 17:00 Ostrovia Ostrowy 4 : 4 Start Łódź
  02-09-2015 17:00 PTC Pabianice 3 : 1 LZS Justynów
  02-09-2015 17:30 Orzeł Parzęczew 7 : 2 Włókniarz Pabianice
  02-09-2015 18:30 Termy Uniejów 5 : 0 Zawisza II Rzgów

Kolejka 4 05-09-2015 16:00 GLKS Dłutów 1 : 3 PTC Pabianice
  05-09-2015 16:00 KS Kutno 5 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  05-09-2015 16:00 LZS Justynów 0 : 4 Termy Uniejów
  05-09-2015 17:00 KKS Koluszki 1 : 2 Sokół II Aleksandrów
  05-09-2015 17:00 Włókniarz Konstantynów 4 : 2 Start Łódź
  05-09-2015 17:00 Górnik Łęczyca 2 : 2 Orzeł Parzęczew
  05-09-2015 17:00 Włókniarz Pabianice 2 : 0 Start Brzeziny
  06-09-2015 11:00 Zawisza II Rzgów 4 : 2 Ostrovia Ostrowy

Kolejka 5 12-09-2015 16:00 Start Brzeziny 1 : 2 Górnik Łęczyca
  12-09-2015 17:00 Orzeł Parzęczew 1 : 3 KS Kutno
  12-09-2015 17:00 PTC Pabianice 5 : 1 KKS Koluszki
  12-09-2015 17:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 Włókniarz Konstantynów
  12-09-2015 17:00 Termy Uniejów 3 : 4 GLKS Dłutów
  13-09-2015 11:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 Włókniarz Pabianice
  13-09-2015 15:00 Ostrovia Ostrowy 4 : 1 LZS Justynów
  13-09-2015 16:00 Start Łódź 0 : 6 Zawisza II Rzgów

Kolejka 1 16-09-2015 18:30 Termy Uniejów 5 : 0 Ostrovia Ostrowy

Kolejka 6 19-09-2015 15:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 0 Zawisza II Rzgów
  19-09-2015 15:00 KS Kutno 4 : 2 Start Brzeziny
  19-09-2015 16:00 Włókniarz Pabianice 1 : 1 PTC Pabianice
  19-09-2015 16:00 LZS Justynów 0 : 1 Start Łódź
  19-09-2015 16:00 GLKS Dłutów 5 : 0 Ostrovia Ostrowy
  19-09-2015 16:30 MKS 2000 Tuszyn 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  19-09-2015 17:00 KKS Koluszki 3 : 0 Termy Uniejów
  19-09-2015 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 0 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 7 23-09-2015 16:00 PTC Pabianice 1 : 1 Górnik Łęczyca
  23-09-2015 16:00 Zawisza II Rzgów 2 : 1 LZS Justynów
  23-09-2015 16:00 Ostrovia Ostrowy 3 : 3 KKS Koluszki
  23-09-2015 16:30 Start Łódź 1 : 2 GLKS Dłutów
  23-09-2015 17:00 Orzeł Parzęczew 6 : 1 Włókniarz Konstantynów
  23-09-2015 17:00 Start Brzeziny 3 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  23-09-2015 18:30 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 KS Kutno
  23-09-2015 18:30 Termy Uniejów 8 : 1 Włókniarz Pabianice

Kolejka 8 26-09-2015 15:00 KS Kutno 6 : 0 PTC Pabianice
  26-09-2015 16:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 1 LZS Justynów
  26-09-2015 16:00 Górnik Łęczyca 1 : 3 Termy Uniejów
  26-09-2015 16:00 Włókniarz Pabianice 3 : 0 Ostrovia Ostrowy
  26-09-2015 16:00 Orzeł Parzęczew 9 : 0 Start Brzeziny
  26-09-2015 16:00 GLKS Dłutów 4 : 2 Zawisza II Rzgów
  26-09-2015 16:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  26-09-2015 16:30 KKS Koluszki 1 : 0 Start Łódź

Kolejka 9 03-10-2015 15:00 Start Łódź 3 : 0 Włókniarz Pabianice
  03-10-2015 15:30 PTC Pabianice 1 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  03-10-2015 15:30 Start Brzeziny 4 : 0 Włókniarz Konstantynów
  03-10-2015 16:00 LZS Justynów 1 : 2 GLKS Dłutów
  03-10-2015 17:00 Termy Uniejów 4 : 0 KS Kutno
  04-10-2015 11:00 Zawisza II Rzgów 2 : 1 KKS Koluszki
  04-10-2015 14:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 7 Orzeł Parzęczew
  04-10-2015 14:00 Ostrovia Ostrowy 1 : 2 Górnik Łęczyca

Kolejka 10 10-10-2015 15:00 KS Kutno 9 : 2 Ostrovia Ostrowy
  10-10-2015 15:00 Start Brzeziny 3 : 1 Sokół II Aleksandrów
  10-10-2015 15:30 Włókniarz Pabianice 2 : 1 Zawisza II Rzgów
  10-10-2015 15:30 Włókniarz Konstantynów 1 : 2 GLKS Dłutów
  10-10-2015 16:00 KKS Koluszki 3 : 1 LZS Justynów
  10-10-2015 16:00 Orzeł Parzęczew 10 : 4 PTC Pabianice
  10-10-2015 16:00 Górnik Łęczyca 2 : 1 Start Łódź
  10-10-2015 16:00 MKS 2000 Tuszyn 0 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 11 17-10-2015 15:00 GLKS Dłutów 4 : 1 KKS Koluszki
  17-10-2015 15:00 PTC Pabianice 3 : 1 Start Brzeziny
  17-10-2015 15:45 Start Łódź 2 : 8 KS Kutno
  17-10-2015 16:00 LZS Justynów 5 : 1 Włókniarz Pabianice
  17-10-2015 17:00 Termy Uniejów 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  18-10-2015 11:00 Zawisza II Rzgów 3 : 2 Górnik Łęczyca
  18-10-2015 14:00 Ostrovia Ostrowy 3 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  18-10-2015 14:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 2 Włókniarz Konstantynów

Kolejka 12 24-10-2015 15:00 Górnik Łęczyca 3 : 0 LZS Justynów
  24-10-2015 15:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 5 Start Łódź
  24-10-2015 15:00 Start Brzeziny 1 : 0 Termy Uniejów
  24-10-2015 15:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 3 KKS Koluszki
  24-10-2015 15:00 KS Kutno 4 : 0 Zawisza II Rzgów
  24-10-2015 15:00 Włókniarz Pabianice 1 : 0 GLKS Dłutów
  25-10-2015 14:00 Sokół II Aleksandrów 6 : 1 PTC Pabianice
  25-10-2015 15:00 Orzeł Parzęczew 9 : 1 Ostrovia Ostrowy

Kolejka 13 31-10-2015 12:00 Ostrovia Ostrowy 1 : 2 Start Brzeziny
  31-10-2015 14:00 Start Łódź 3 : 9 Orzeł Parzęczew
  31-10-2015 14:00 PTC Pabianice 0 : 1 Włókniarz Konstantynów
  31-10-2015 14:00 LZS Justynów 1 : 0 KS Kutno
  31-10-2015 14:00 GLKS Dłutów 3 : 1 Górnik Łęczyca
  31-10-2015 14:00 KKS Koluszki 2 : 0 Włókniarz Pabianice
  31-10-2015 14:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 0 Zawisza II Rzgów
  31-10-2015 17:00 Termy Uniejów 2 : 2 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 14 07-11-2015 11:00 Orzeł Parzęczew 3 : 1 Zawisza II Rzgów
  07-11-2015 13:00 PTC Pabianice 1 : 2 Termy Uniejów
  07-11-2015 13:00 Start Brzeziny 1 : 2 Start Łódź
  07-11-2015 14:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 0 LZS Justynów
  07-11-2015 14:00 KS Kutno 3 : 0 GLKS Dłutów
  07-11-2015 14:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 4 Włókniarz Pabianice
  07-11-2015 14:00 Górnik Łęczyca 3 : 2 KKS Koluszki
  08-11-2015 13:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 Ostrovia Ostrowy

Kolejka 15 11-11-2015 16:00 Termy Uniejów 0 : 2 Włókniarz Konstantynów
  14-11-2015 11:30 Start Łódź 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  14-11-2015 13:00 Włókniarz Pabianice 0 : 3 Górnik Łęczyca
  14-11-2015 13:00 KKS Koluszki 1 : 5 KS Kutno
  14-11-2015 13:30 GLKS Dłutów 3 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  14-11-2015 14:30 LZS Justynów 0 : 5 Orzeł Parzęczew
  15-11-2015 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 0 Start Brzeziny
  15-11-2015 13:00 Ostrovia Ostrowy 2 : 3 PTC Pabianice

Kolejka 16 26-03-2016 13:00 Ostrovia Ostrowy 2 : 1 Termy Uniejów
  26-03-2016 14:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  26-03-2016 14:30 KKS Koluszki 0 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  26-03-2016 15:00 Włókniarz Pabianice 0 : 3 KS Kutno
  26-03-2016 15:00 Start Łódź 0 : 5 PTC Pabianice
  26-03-2016 16:00 LZS Justynów 2 : 0 Start Brzeziny
  26-03-2016 16:00 GLKS Dłutów 0 : 2 Orzeł Parzęczew

Kolejka 17 02-04-2016 15:00 Ostrovia Ostrowy 5 : 1 Włókniarz Konstantynów
  02-04-2016 15:00 KS Kutno 2 : 1 Górnik Łęczyca
  02-04-2016 16:00 Start Brzeziny 2 : 1 GLKS Dłutów
  02-04-2016 16:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 3 Włókniarz Pabianice
  02-04-2016 16:00 PTC Pabianice 1 : 2 Zawisza II Rzgów
  02-04-2016 17:00 Termy Uniejów 6 : 3 Start Łódź
  03-04-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 LZS Justynów
  03-04-2016 15:00 Orzeł Parzęczew 4 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 18 09-04-2016 15:00 Włókniarz Pabianice 1 : 2 Orzeł Parzęczew
  09-04-2016 15:00 Start Łódź 0 : 1 Ostrovia Ostrowy
  09-04-2016 16:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 7 KS Kutno
  09-04-2016 17:00 KKS Koluszki 2 : 2 Start Brzeziny
  09-04-2016 17:00 Górnik Łęczyca 0 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  10-04-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 4 : 2 Termy Uniejów
  10-04-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 2 GLKS Dłutów
  10-04-2016 17:00 LZS Justynów 2 : 2 PTC Pabianice

Kolejka 19 16-04-2016 14:30 Start Łódź 3 : 2 Włókniarz Konstantynów
  16-04-2016 15:00 Ostrovia Ostrowy 2 : 3 Zawisza II Rzgów
  16-04-2016 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 Górnik Łęczyca
  16-04-2016 16:00 PTC Pabianice 1 : 2 GLKS Dłutów
  16-04-2016 16:00 Termy Uniejów 4 : 0 LZS Justynów
  16-04-2016 16:00 Start Brzeziny 2 : 0 Włókniarz Pabianice
  16-04-2016 17:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 3 KS Kutno
  17-04-2016 16:30 Sokół II Aleksandrów 4 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 20 23-04-2016 15:00 KS Kutno 2 : 1 Orzeł Parzęczew
  23-04-2016 15:00 Włókniarz Pabianice 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  23-04-2016 17:00 LZS Justynów 4 : 0 Ostrovia Ostrowy
  23-04-2016 17:00 Włókniarz Konstantynów 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  23-04-2016 17:00 KKS Koluszki 1 : 5 PTC Pabianice
  23-04-2016 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 Start Brzeziny
  23-04-2016 17:00 GLKS Dłutów 1 : 2 Termy Uniejów
  24-04-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 2 : 1 Start Łódź

Kolejka 21 29-04-2016 17:00 Start Brzeziny 1 : 3 KS Kutno
  29-04-2016 18:00 Termy Uniejów 5 : 1 KKS Koluszki
  30-04-2016 14:30 Start Łódź 1 : 2 LZS Justynów
  30-04-2016 15:00 Ostrovia Ostrowy 0 : 2 GLKS Dłutów
  30-04-2016 15:00 Orzeł Parzęczew 4 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  30-04-2016 17:00 PTC Pabianice 1 : 1 Włókniarz Pabianice
  01-05-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 0 Włókniarz Konstantynów
  01-05-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 1 Górnik Łęczyca

Kolejka 22 04-05-2016 16:00 KKS Koluszki 2 : 1 Ostrovia Ostrowy
  04-05-2016 16:00 KS Kutno 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  04-05-2016 17:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 1 Orzeł Parzęczew
  04-05-2016 17:00 Włókniarz Pabianice 4 : 2 Termy Uniejów
  04-05-2016 17:30 LZS Justynów 2 : 0 Zawisza II Rzgów
  04-05-2016 18:00 GLKS Dłutów 0 : 0 Start Łódź
  04-05-2016 18:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 PTC Pabianice
  04-05-2016 18:00 MKS 2000 Tuszyn 3 : 2 Start Brzeziny

Kolejka 23 07-05-2016 16:00 Start Brzeziny 0 : 5 Orzeł Parzęczew
  07-05-2016 16:00 Termy Uniejów 2 : 3 Górnik Łęczyca
  07-05-2016 17:00 PTC Pabianice 3 : 3 KS Kutno
  07-05-2016 17:00 LZS Justynów 4 : 0 Włókniarz Konstantynów
  08-05-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 GLKS Dłutów
  08-05-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 2 MKS 2000 Tuszyn
  08-05-2016 15:00 Ostrovia Ostrowy 1 : 4 Włókniarz Pabianice
  08-05-2016 16:00 Start Łódź 3 : 1 KKS Koluszki

Kolejka 24 14-05-2016 16:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 Sokół II Aleksandrów
  14-05-2016 16:30 KS Kutno 3 : 1 Termy Uniejów
  14-05-2016 16:30 Włókniarz Pabianice 3 : 0 Start Łódź
  14-05-2016 17:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 3 Start Brzeziny
  14-05-2016 17:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 0 PTC Pabianice
  14-05-2016 17:00 GLKS Dłutów 2 : 1 LZS Justynów
  14-05-2016 17:30 KKS Koluszki 3 : 1 Zawisza II Rzgów
  15-05-2016 18:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 Ostrovia Ostrowy

Kolejka 16 18-05-2016 18:00 Włókniarz Konstantynów 0 : 2 Górnik Łęczyca

Kolejka 25 20-05-2016 18:00 Termy Uniejów 2 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  21-05-2016 14:30 Start Łódź 0 : 4 Górnik Łęczyca
  21-05-2016 17:00 PTC Pabianice 3 : 2 Orzeł Parzęczew
  21-05-2016 17:00 LZS Justynów 4 : 1 KKS Koluszki
  21-05-2016 17:00 GLKS Dłutów 6 : 0 Włókniarz Konstantynów
  22-05-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 Włókniarz Pabianice
  22-05-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 6 : 0 Start Brzeziny
  22-05-2016 16:00 Ostrovia Ostrowy 1 : 2 KS Kutno

Kolejka 26 25-05-2016 17:00 KS Kutno 9 : 2 Start Łódź
  25-05-2016 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 3 LZS Justynów
  25-05-2016 17:00 Start Brzeziny 1 : 6 PTC Pabianice
  25-05-2016 17:00 Orzeł Parzęczew 4 : 0 Termy Uniejów
  25-05-2016 18:00 KKS Koluszki 0 : 0 GLKS Dłutów
  25-05-2016 18:00 MKS 2000 Tuszyn 2 : 1 Ostrovia Ostrowy
  25-05-2016 18:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 4 Sokół II Aleksandrów
  25-05-2016 18:00 Górnik Łęczyca 4 : 0 Zawisza II Rzgów

Kolejka 27 28-05-2016 14:30 Start Łódź 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  28-05-2016 17:00 PTC Pabianice 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  28-05-2016 17:00 Termy Uniejów 3 : 0 Start Brzeziny
  28-05-2016 17:00 LZS Justynów 3 : 0 Górnik Łęczyca
  28-05-2016 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Włókniarz Pabianice
  28-05-2016 18:00 KKS Koluszki 0 : 1 Włókniarz Konstantynów
  29-05-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 0 : 0 KS Kutno
  29-05-2016 16:00 Ostrovia Ostrowy 3 : 6 Orzeł Parzęczew

Kolejka 28 01-06-2016 18:00 KS Kutno 5 : 1 LZS Justynów
  04-06-2016 16:00 Orzeł Parzęczew 10 : 1 Start Łódź
  04-06-2016 16:00 Start Brzeziny 0 : 1 Ostrovia Ostrowy
  04-06-2016 17:00 Włókniarz Pabianice 6 : 4 KKS Koluszki
  04-06-2016 17:00 Górnik Łęczyca 2 : 3 GLKS Dłutów
  04-06-2016 18:00 Włókniarz Konstantynów 3 : 1 PTC Pabianice
  05-06-2016 11:00 Zawisza II Rzgów 1 : 1 MKS 2000 Tuszyn
  05-06-2016 14:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 Termy Uniejów

Kolejka 29 11-06-2016 11:30 GLKS Dłutów 4 : 3 KS Kutno
  11-06-2016 14:00 Zawisza II Rzgów 2 : 1 Orzeł Parzęczew
  11-06-2016 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 2 Włókniarz Konstantynów
  11-06-2016 17:00 LZS Justynów 0 : 0 MKS 2000 Tuszyn
  11-06-2016 17:00 Termy Uniejów 5 : 0 PTC Pabianice
  11-06-2016 17:00 KKS Koluszki 0 : 1 Górnik Łęczyca
  11-06-2016 17:00 Start Łódź 1 : 2 Start Brzeziny
  11-06-2016 17:00 Ostrovia Ostrowy 2 : 0 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 30 19-06-2016 16:00 Górnik Łęczyca 7 : 0 Włókniarz Pabianice
  19-06-2016 16:00 KS Kutno 4 : 0 KKS Koluszki
  19-06-2016 16:00 PTC Pabianice 4 : 2 Ostrovia Ostrowy
  19-06-2016 16:00 Orzeł Parzęczew 5 : 2 LZS Justynów
  19-06-2016 16:00 Włókniarz Konstantynów 2 : 1 Termy Uniejów
  19-06-2016 16:00 MKS 2000 Tuszyn 1 : 2 GLKS Dłutów
  19-06-2016 16:00 Start Brzeziny 2 : 1 Zawisza II Rzgów
  19-06-2016 16:00 Sokół II Aleksandrów 5 : 0 Start Łódź