Print
Kolejka 1 06-08-2016 12:00 Mechanik Radomsko 0 : 2 Włókniarz Zelów
  06-08-2016 15:30 Pilica Przedbórz 0 : 1 Warta Działoszyn
  06-08-2016 16:00 KS Kutno 2 : 4 Omega Kleszczów
  06-08-2016 16:45 Unia Skierniewice 1 : 1 GKS II Bełchatów
  06-08-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  06-08-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 4 Zawisza Pajęczno
  06-08-2016 17:00 Ceramika Opoczno 0 : 1 KS Paradyż
  06-08-2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 3 Termy Ner Poddębice
  07-08-2016 17:00 LKS Kwiatkowice 3 : 1 Zawisza Rzgów
  07-08-2016 18:00 Jutrzenka Warta 2 : 3 Warta Sieradz

Kolejka 2 13-08-2016 16:45 Unia Skierniewice 1 : 1 KS Kutno
  13-08-2016 17:00 Warta Sieradz 2 : 0 Pilica Przedbórz
  13-08-2016 17:00 Termy Ner Poddębice 2 : 2 Zjednoczeni Stryków
  13-08-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  13-08-2016 17:00 KS Paradyż 4 : 1 LKS Kwiatkowice
  13-08-2016 17:00 Omega Kleszczów 3 : 0 Ceramika Opoczno
  13-08-2016 17:00 GKS II Bełchatów 1 : 3 Zawisza Pajęczno
  13-08-2016 17:30 Warta Działoszyn 4 : 0 Mechanik Radomsko
  13-08-2016 18:00 Zawisza Rzgów 0 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  13-08-2016 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 1 Jutrzenka Warta

Kolejka 4 17-08-2016 17:00 KS Paradyż 5 : 0 Jutrzenka Warta

Kolejka 3 20-08-2016 15:00 KS Kutno 1 : 1 GKS II Bełchatów
  20-08-2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 3 Warta Działoszyn
  20-08-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 1 KS Paradyż
  20-08-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 Włókniarz Zelów
  20-08-2016 17:00 Pilica Przedbórz 2 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  20-08-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 1 Termy Ner Poddębice
  20-08-2016 17:00 Ceramika Opoczno 0 : 0 Unia Skierniewice
  20-08-2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 1 Warta Sieradz
  21-08-2016 17:00 LKS Kwiatkowice 0 : 1 Omega Kleszczów
  21-08-2016 17:00 Jutrzenka Warta 2 : 0 Zawisza Rzgów

Kolejka 4 23-08-2016 17:00 GKS II Bełchatów 3 : 3 Termy Ner Poddębice
  24-08-2016 16:45 Unia Skierniewice 6 : 0 LKS Kwiatkowice
  24-08-2016 17:00 Omega Kleszczów 3 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  24-08-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 5 Zawisza Pajęczno
  24-08-2016 17:00 Warta Działoszyn 5 : 2 Zjednoczeni Stryków
  24-08-2016 17:00 Warta Sieradz 2 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  24-08-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 Pilica Przedbórz
  24-08-2016 17:30 KS Kutno 1 : 1 Ceramika Opoczno
  24-08-2016 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 0 Mechanik Radomsko

Kolejka 5 27-08-2016 15:30 Pilica Przedbórz 4 : 2 KS Paradyż
  27-08-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 0 : 4 Warta Działoszyn
  27-08-2016 17:00 Ceramika Opoczno 1 : 2 GKS II Bełchatów
  27-08-2016 17:00 Termy Ner Poddębice 2 : 2 Włókniarz Zelów
  27-08-2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 1 Zawisza Rzgów
  27-08-2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  27-08-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 0 Unia Skierniewice
  27-08-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 Warta Sieradz
  27-08-2016 17:00 Jutrzenka Warta 2 : 4 Omega Kleszczów
  28-08-2016 17:00 LKS Kwiatkowice 1 : 1 KS Kutno

Kolejka 6 03-09-2016 15:00 KS Kutno 0 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  03-09-2016 15:45 Unia Skierniewice 1 : 0 Jutrzenka Warta
  03-09-2016 16:00 Warta Sieradz 1 : 0 Zawisza Pajęczno
  03-09-2016 17:00 Omega Kleszczów 5 : 3 Pilica Przedbórz
  03-09-2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  03-09-2016 17:00 KS Paradyż 1 : 4 Mechanik Radomsko
  03-09-2016 17:00 Ceramika Opoczno 1 : 0 LKS Kwiatkowice
  03-09-2016 17:00 Warta Działoszyn 3 : 1 Termy Ner Poddębice
  03-09-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  04-09-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 2 Włókniarz Zelów

Kolejka 7 07-09-2016 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 0 KS Paradyż
  07-09-2016 17:00 LKS Kwiatkowice 2 : 1 GKS II Bełchatów
  07-09-2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 3 Omega Kleszczów
  07-09-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 2 Warta Działoszyn
  07-09-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 0 Ceramika Opoczno
  07-09-2016 17:00 Jutrzenka Warta 2 : 3 KS Kutno
  07-09-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 4 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski
  07-09-2016 17:00 Pilica Przedbórz 1 : 5 Unia Skierniewice
  07-09-2016 17:30 Zjednoczeni Stryków 0 : 2 Zawisza Rzgów
  07-09-2016 18:00 Termy Ner Poddębice 0 : 4 Warta Sieradz

Kolejka 8 10-09-2016 15:00 KS Kutno 0 : 1 Pilica Przedbórz
  10-09-2016 15:45 Unia Skierniewice 3 : 2 Mechanik Radomsko
  10-09-2016 16:00 Omega Kleszczów 1 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  10-09-2016 16:00 Warta Sieradz 4 : 2 Włókniarz Zelów
  10-09-2016 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 2 Zawisza Pajęczno
  10-09-2016 17:00 KS Paradyż 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  10-09-2016 17:00 Ceramika Opoczno 4 : 0 Jutrzenka Warta
  10-09-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 4 Termy Ner Poddębice
  11-09-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 0 Warta Działoszyn
  11-09-2016 16:00 LKS Kwiatkowice 2 : 4 Zjednoczeni Bełchatów

Kolejka 9 16-09-2016 19:00 Termy Ner Poddębice 5 : 2 Zawisza Rzgów
  17-09-2016 15:45 Unia Skierniewice 0 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  17-09-2016 16:30 Pilica Przedbórz 2 : 2 Ceramika Opoczno
  17-09-2016 17:00 Mechanik Radomsko 2 : 2 KS Kutno
  17-09-2016 17:00 Warta Działoszyn 2 : 1 Warta Sieradz
  17-09-2016 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 2 GKS II Bełchatów
  17-09-2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 1 Omega Kleszczów
  17-09-2016 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 3 KS Paradyż
  17-09-2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  18-09-2016 16:00 Jutrzenka Warta 1 : 3 LKS Kwiatkowice

Kolejka 10 24-09-2016 15:00 KS Kutno 3 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
  24-09-2016 15:45 Unia Skierniewice 3 : 1 Zjednoczeni Stryków
  24-09-2016 16:00 Ceramika Opoczno 1 : 1 Mechanik Radomsko
  24-09-2016 16:00 KS Paradyż 2 : 1 Termy Ner Poddębice
  24-09-2016 16:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 2 Jutrzenka Warta
  24-09-2016 16:00 Omega Kleszczów 1 : 1 Zawisza Pajęczno
  24-09-2016 16:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 Włókniarz Zelów
  24-09-2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 2 Warta Działoszyn
  25-09-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 1 Warta Sieradz
  25-09-2016 16:00 LKS Kwiatkowice 4 : 1 Pilica Przedbórz

Kolejka 11 01-10-2016 15:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 1 Ceramika Opoczno
  01-10-2016 16:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 1 KS Kutno
  01-10-2016 16:00 Warta Działoszyn 1 : 1 Zawisza Rzgów
  01-10-2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 : 3 KS Paradyż
  01-10-2016 16:00 Termy Ner Poddębice 2 : 1 Omega Kleszczów
  01-10-2016 16:00 Mechanik Radomsko 1 : 2 LKS Kwiatkowice
  01-10-2016 16:00 Zawisza Pajęczno 0 : 1 Unia Skierniewice
  01-10-2016 16:00 Pilica Przedbórz 0 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  01-10-2016 16:00 Warta Sieradz 3 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  02-10-2016 16:00 Jutrzenka Warta 4 : 4 GKS II Bełchatów

Kolejka 12 08-10-2016 14:45 Unia Skierniewice 1 : 0 Termy Ner Poddębice
  08-10-2016 15:00 KS Kutno 0 : 0 Zawisza Pajęczno
  08-10-2016 15:00 KS Paradyż 0 : 0 Warta Działoszyn
  08-10-2016 15:30 Zawisza Rzgów 0 : 4 Warta Sieradz
  08-10-2016 16:00 Omega Kleszczów 0 : 1 Włókniarz Zelów
  08-10-2016 16:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 2 Mechanik Radomsko
  08-10-2016 16:00 Ceramika Opoczno 1 : 1 Zjednoczeni Stryków
  09-10-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski
  09-10-2016 15:00 LKS Kwiatkowice 0 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  09-10-2016 16:00 Jutrzenka Warta 2 : 5 Pilica Przedbórz

Kolejka 13 15-10-2016 15:00 Warta Działoszyn 5 : 2 Omega Kleszczów
  15-10-2016 15:00 Warta Sieradz 0 : 0 KS Paradyż
  15-10-2016 15:00 Mechanik Radomsko 1 : 3 Jutrzenka Warta
  15-10-2016 15:00 Termy Ner Poddębice 1 : 3 KS Kutno
  15-10-2016 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  15-10-2016 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 4 LKS Kwiatkowice
  15-10-2016 15:30 Zawisza Pajęczno 3 : 1 Ceramika Opoczno
  15-10-2016 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 4 Zawisza Rzgów
  15-10-2016 15:30 Włókniarz Zelów 0 : 2 Unia Skierniewice
  15-10-2016 16:00 Pilica Przedbórz 0 : 0 GKS II Bełchatów

Kolejka 14 22-10-2016 14:00 KS Paradyż 1 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  22-10-2016 14:45 Unia Skierniewice 1 : 1 Warta Działoszyn
  22-10-2016 15:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 0 Zjednoczeni Stryków
  22-10-2016 15:00 KS Kutno 3 : 0 Włókniarz Zelów
  22-10-2016 15:00 Ceramika Opoczno 3 : 0 Termy Ner Poddębice
  22-10-2016 15:00 Omega Kleszczów 1 : 6 Warta Sieradz
  22-10-2016 15:30 Pilica Przedbórz 3 : 2 Mechanik Radomsko
  23-10-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 0 Zawisza Rzgów
  23-10-2016 14:00 LKS Kwiatkowice 3 : 2 Zawisza Pajęczno
  23-10-2016 15:00 Jutrzenka Warta 4 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 15 29-10-2016 13:30 Termy Ner Poddębice 5 : 0 LKS Kwiatkowice
  29-10-2016 14:00 Mechanik Radomsko 0 : 2 GKS II Bełchatów
  29-10-2016 14:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 KS Paradyż
  29-10-2016 14:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Jutrzenka Warta
  29-10-2016 14:00 Warta Działoszyn 0 : 1 KS Kutno
  29-10-2016 14:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 2 Pilica Przedbórz
  29-10-2016 14:30 Zawisza Pajęczno 3 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  29-10-2016 15:00 Warta Sieradz 2 : 0 Unia Skierniewice
  29-10-2016 15:00 Włókniarz Zelów 3 : 1 Ceramika Opoczno
  29-10-2016 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 4 Omega Kleszczów

Kolejka 16 05-11-2016 12:00 KS Kutno 2 : 0 Warta Sieradz
  05-11-2016 13:00 Mechanik Radomsko 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  05-11-2016 13:45 Unia Skierniewice 1 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  05-11-2016 14:00 Zjednoczeni Bełchatów 4 : 2 Termy Ner Poddębice
  05-11-2016 14:00 Ceramika Opoczno 1 : 0 Warta Działoszyn
  05-11-2016 14:00 Omega Kleszczów 2 : 2 Zawisza Rzgów
  05-11-2016 15:00 Pilica Przedbórz 3 : 0 Zjednoczeni Stryków
  06-11-2016 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 0 KS Paradyż
  06-11-2016 13:00 LKS Kwiatkowice 1 : 1 Włókniarz Zelów
  06-11-2016 14:00 Jutrzenka Warta 4 : 3 Zawisza Pajęczno

Kolejka 17 12-11-2016 13:00 Termy Ner Poddębice 5 : 2 Jutrzenka Warta
  12-11-2016 13:00 KS Paradyż 6 : 1 Omega Kleszczów
  12-11-2016 13:00 Zjednoczeni Stryków 0 : 4 Mechanik Radomsko
  12-11-2016 13:00 Warta Działoszyn 4 : 2 LKS Kwiatkowice
  12-11-2016 13:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 Unia Skierniewice
  12-11-2016 13:00 Warta Sieradz 1 : 0 Ceramika Opoczno
  12-11-2016 13:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 4 GKS II Bełchatów
  12-11-2016 13:30 Zawisza Pajęczno 3 : 1 Pilica Przedbórz
  12-11-2016 14:00 Włókniarz Zelów 2 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  12-11-2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 6 KS Kutno

Kolejka 18 19-11-2016 12:00 KS Kutno 1 : 0 Zawisza Rzgów
  19-11-2016 13:00 Ceramika Opoczno 2 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  19-11-2016 13:00 Mechanik Radomsko 3 : 1 Zawisza Pajęczno
  19-11-2016 13:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Zjednoczeni Stryków
  19-11-2016 13:45 Unia Skierniewice 2 : 0 KS Paradyż
  19-11-2016 14:00 Pilica Przedbórz 0 : 2 Termy Ner Poddębice
  19-11-2016 14:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 2 Warta Działoszyn
  20-11-2016 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 2 Omega Kleszczów
  20-11-2016 13:00 LKS Kwiatkowice 0 : 2 Warta Sieradz
  20-11-2016 13:30 Jutrzenka Warta 1 : 1 Włókniarz Zelów

Kolejka 19 26-11-2016 12:00 Zawisza Pajęczno 4 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  26-11-2016 12:00 Omega Kleszczów 1 : 1 Unia Skierniewice
  26-11-2016 12:00 KS Paradyż 2 : 1 KS Kutno
  26-11-2016 13:00 Warta Działoszyn 3 : 0 Jutrzenka Warta
  26-11-2016 13:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 GKS II Bełchatów
  26-11-2016 13:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Ceramika Opoczno
  26-11-2016 13:00 Włókniarz Zelów 1 : 4 Pilica Przedbórz
  26-11-2016 13:00 Termy Ner Poddębice 1 : 2 Mechanik Radomsko
  26-11-2016 13:00 Warta Sieradz 3 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  26-11-2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 3 LKS Kwiatkowice

Kolejka 20 11-03-2017 14:00 Warta Sieradz 5 : 1 Jutrzenka Warta
  11-03-2017 14:00 Termy Ner Poddębice 2 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  11-03-2017 14:00 KS Paradyż 0 : 1 Ceramika Opoczno
  11-03-2017 15:00 Omega Kleszczów 1 : 1 KS Kutno
  11-03-2017 15:00 Włókniarz Zelów 1 : 0 Mechanik Radomsko
  11-03-2017 15:00 Warta Działoszyn 0 : 2 Pilica Przedbórz
  11-03-2017 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  12-03-2017 11:00 Zawisza Rzgów 2 : 1 LKS Kwiatkowice
  12-03-2017 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 1 Unia Skierniewice
  12-03-2017 13:00 Zawisza Pajęczno 0 : 2 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 21 18-03-2017 15:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 1 Zawisza Rzgów
  18-03-2017 15:00 KS Kutno 2 : 2 Unia Skierniewice
  18-03-2017 15:00 Ceramika Opoczno 2 : 2 Omega Kleszczów
  18-03-2017 15:00 Zawisza Pajęczno 2 : 1 GKS II Bełchatów
  18-03-2017 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 2 Włókniarz Zelów
  18-03-2017 15:00 Pilica Przedbórz 0 : 2 Warta Sieradz
  18-03-2017 15:00 Mechanik Radomsko 0 : 2 Warta Działoszyn
  18-03-2017 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 : 2 Termy Ner Poddębice
  19-03-2017 15:00 LKS Kwiatkowice 0 : 1 KS Paradyż
  19-03-2017 15:00 Jutrzenka Warta 2 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 22 24-03-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 2 : 0 Zawisza Pajęczno
  25-03-2017 15:00 KS Paradyż 1 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  25-03-2017 15:00 Omega Kleszczów 1 : 3 LKS Kwiatkowice
  25-03-2017 15:00 Włókniarz Zelów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
  25-03-2017 15:00 Warta Sieradz 4 : 0 Mechanik Radomsko
  25-03-2017 15:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Jutrzenka Warta
  25-03-2017 15:00 Warta Działoszyn 4 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  25-03-2017 15:45 Unia Skierniewice 2 : 0 Ceramika Opoczno
  25-03-2017 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 3 Pilica Przedbórz
  26-03-2017 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 2 KS Kutno

Kolejka 23 31-03-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 1 : 1 GKS II Bełchatów
  01-04-2017 15:30 Zjednoczeni Bełchatów 0 : 1 Omega Kleszczów
  01-04-2017 16:00 Zjednoczeni Stryków 4 : 0 Warta Działoszyn
  01-04-2017 16:00 Ceramika Opoczno 0 : 1 KS Kutno
  01-04-2017 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 2 Warta Sieradz
  01-04-2017 16:00 Zawisza Pajęczno 2 : 0 Włókniarz Zelów
  01-04-2017 16:00 Mechanik Radomsko 1 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  01-04-2017 16:00 Pilica Przedbórz 3 : 2 Zawisza Rzgów
  02-04-2017 15:00 LKS Kwiatkowice 1 : 0 Unia Skierniewice
  02-04-2017 16:00 Jutrzenka Warta 1 : 3 KS Paradyż

Kolejka 24 08-04-2017 15:00 KS Kutno 4 : 3 LKS Kwiatkowice
  08-04-2017 15:45 Unia Skierniewice 1 : 2 Zjednoczeni Bełchatów
  08-04-2017 16:00 Omega Kleszczów 5 : 1 Jutrzenka Warta
  08-04-2017 16:00 Włókniarz Zelów 0 : 3 Termy Ner Poddębice
  08-04-2017 16:00 Warta Działoszyn 0 : 3 Zawisza Pajęczno
  08-04-2017 16:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Mechanik Radomsko
  08-04-2017 16:00 KS Paradyż 0 : 2 Pilica Przedbórz
  08-04-2017 16:00 Warta Sieradz 2 : 0 Zjednoczeni Stryków
  08-04-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
  09-04-2017 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 2 Ceramika Opoczno

Kolejka 25 12-04-2017 16:30 Pilica Przedbórz 0 : 2 Omega Kleszczów
  13-04-2017 17:00 Włókniarz Zelów 1 : 1 GKS II Bełchatów
  14-04-2017 16:30 Zawisza Pajęczno 3 : 3 Warta Sieradz
  14-04-2017 16:30 Jutrzenka Warta 2 : 3 Unia Skierniewice
  14-04-2017 16:30 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 2 KS Kutno
  14-04-2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  14-04-2017 17:00 LKS Kwiatkowice 1 : 0 Ceramika Opoczno
  14-04-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Zawisza Rzgów
  14-04-2017 17:00 Mechanik Radomsko 3 : 5 KS Paradyż
  14-04-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 1 : 1 Warta Działoszyn

Kolejka 26 22-04-2017 15:45 Unia Skierniewice 7 : 1 Pilica Przedbórz
  22-04-2017 16:00 Warta Sieradz 0 : 0 Termy Ner Poddębice
  22-04-2017 16:00 KS Kutno 2 : 1 Jutrzenka Warta
  22-04-2017 16:00 Ceramika Opoczno 2 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  22-04-2017 16:00 KS Paradyż 2 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  22-04-2017 16:00 Omega Kleszczów 2 : 1 Mechanik Radomsko
  22-04-2017 16:30 Warta Działoszyn 0 : 2 Włókniarz Zelów
  22-04-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Zawisza Pajęczno
  22-04-2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Zjednoczeni Stryków
  23-04-2017 12:00 GKS II Bełchatów 4 : 2 LKS Kwiatkowice

Kolejka 27 28-04-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 5 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  29-04-2017 17:00 Warta Działoszyn 3 : 2 GKS II Bełchatów
  29-04-2017 17:00 Jutrzenka Warta 2 : 1 Ceramika Opoczno
  29-04-2017 17:00 Pilica Przedbórz 2 : 4 KS Kutno
  29-04-2017 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 0 Zawisza Rzgów
  29-04-2017 17:00 Włókniarz Zelów 0 : 1 Warta Sieradz
  29-04-2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 KS Paradyż
  29-04-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 2 Omega Kleszczów
  30-04-2017 11:00 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 0 LKS Kwiatkowice

Kolejka 28 03-05-2017 12:00 GKS II Bełchatów 3 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  03-05-2017 16:00 KS Kutno 4 : 2 Mechanik Radomsko
  03-05-2017 17:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 Termy Ner Poddębice
  03-05-2017 17:00 Omega Kleszczów 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  03-05-2017 17:00 Warta Sieradz 0 : 1 Warta Działoszyn
  03-05-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 1 Włókniarz Zelów
  03-05-2017 17:00 Ceramika Opoczno 4 : 1 Pilica Przedbórz
  03-05-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 5 Unia Skierniewice
  03-05-2017 17:00 KS Paradyż 0 : 4 Zawisza Pajęczno
  03-05-2017 17:00 LKS Kwiatkowice 1 : 1 Jutrzenka Warta

Kolejka 29 06-05-2017 16:00 Termy Ner Poddębice 2 : 0 KS Paradyż
  06-05-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 1 KS Kutno
  06-05-2017 17:00 Warta Sieradz 2 : 1 GKS II Bełchatów
  06-05-2017 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 3 Omega Kleszczów
  06-05-2017 17:00 Włókniarz Zelów 2 : 2 Zawisza Rzgów
  06-05-2017 17:00 Pilica Przedbórz 0 : 2 LKS Kwiatkowice
  06-05-2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 Unia Skierniewice
  06-05-2017 17:00 Warta Działoszyn 5 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  07-05-2017 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 2 Zjednoczeni Bełchatów

Kolejka 30 12-05-2017 18:00 Zjednoczeni Bełchatów 3 : 1 Pilica Przedbórz
  13-05-2017 15:45 Unia Skierniewice 5 : 1 Zawisza Pajęczno
  13-05-2017 16:00 KS Kutno 3 : 2 Zjednoczeni Stryków
  13-05-2017 17:00 Ceramika Opoczno 1 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  13-05-2017 17:00 KS Paradyż 3 : 0 Włókniarz Zelów
  13-05-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 6 Warta Sieradz
  13-05-2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 2 Warta Działoszyn
  13-05-2017 17:00 Omega Kleszczów 1 : 1 Termy Ner Poddębice
  14-05-2017 12:00 GKS II Bełchatów 1 : 4 Jutrzenka Warta
  14-05-2017 17:00 LKS Kwiatkowice 2 : 1 Mechanik Radomsko

Kolejka 31 17-05-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 5 GKS II Bełchatów
  17-05-2017 17:00 Włókniarz Zelów 0 : 1 Omega Kleszczów
  17-05-2017 17:00 Mechanik Radomsko 2 : 1 Zjednoczeni Bełchatów
  17-05-2017 17:00 Warta Sieradz 4 : 2 Zawisza Rzgów
  17-05-2017 17:30 Zjednoczeni Stryków 1 : 1 Ceramika Opoczno
  17-05-2017 17:30 Warta Działoszyn 0 : 0 KS Paradyż
  17-05-2017 17:30 Zawisza Pajęczno 2 : 0 KS Kutno
  17-05-2017 17:30 Pilica Przedbórz 4 : 1 Jutrzenka Warta
  17-05-2017 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 3 LKS Kwiatkowice
  17-05-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 4 : 0 Unia Skierniewice

Kolejka 32 20-05-2017 15:45 Unia Skierniewice 3 : 3 Włókniarz Zelów
  20-05-2017 16:00 KS Kutno 0 : 3 Termy Ner Poddębice
  20-05-2017 17:00 KS Paradyż 0 : 3 Warta Sieradz
  20-05-2017 17:00 Zawisza Rzgów 4 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
  20-05-2017 17:00 Omega Kleszczów 3 : 1 Warta Działoszyn
  20-05-2017 17:00 Ceramika Opoczno 1 : 2 Zawisza Pajęczno
  20-05-2017 18:00 LKS Kwiatkowice 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
  21-05-2017 11:00 Zjednoczeni Bełchatów 5 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  21-05-2017 12:00 GKS II Bełchatów 7 : 1 Pilica Przedbórz
  21-05-2017 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 2 Mechanik Radomsko

Kolejka 27 24-05-2017 17:00 Mechanik Radomsko 1 : 6 Unia Skierniewice

Kolejka 33 26-05-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 1 : 3 Ceramika Opoczno
  27-05-2017 17:00 Włókniarz Zelów 4 : 0 KS Kutno
  27-05-2017 17:00 Zawisza Pajęczno 2 : 5 LKS Kwiatkowice
  27-05-2017 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 3 Pilica Przedbórz
  27-05-2017 17:00 Warta Działoszyn 1 : 0 Unia Skierniewice
  27-05-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 0 KS Paradyż
  27-05-2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 : 4 GKS II Bełchatów
  27-05-2017 17:00 Warta Sieradz 1 : 0 Omega Kleszczów
  27-05-2017 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 3 Jutrzenka Warta
  28-05-2017 12:00 Zjednoczeni Stryków 1 : 3 Zjednoczeni Bełchatów

Kolejka 34 31-05-2017 16:45 Unia Skierniewice 1 : 4 Warta Sieradz
  31-05-2017 17:00 Omega Kleszczów 5 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  31-05-2017 17:00 GKS II Bełchatów 7 : 0 Mechanik Radomsko
  31-05-2017 17:00 KS Paradyż 0 : 2 Zawisza Rzgów
  31-05-2017 17:00 KS Kutno 3 : 2 Warta Działoszyn
  31-05-2017 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 2 : 1 Zawisza Pajęczno
  31-05-2017 17:30 Ceramika Opoczno 1 : 1 Włókniarz Zelów
  31-05-2017 18:00 Pilica Przedbórz 4 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
  31-05-2017 18:00 Jutrzenka Warta 1 : 5 Zjednoczeni Stryków
  31-05-2017 18:30 LKS Kwiatkowice 0 : 2 Termy Ner Poddębice

Kolejka 35 02-06-2017 18:30 Termy Ner Poddębice 3 : 3 Zjednoczeni Bełchatów
  03-06-2017 17:00 Zawisza Pajęczno 1 : 4 Jutrzenka Warta
  03-06-2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 7 Unia Skierniewice
  03-06-2017 17:00 Zawisza Rzgów 2 : 4 Omega Kleszczów
  03-06-2017 17:00 Warta Sieradz 1 : 1 KS Kutno
  03-06-2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 : 2 Pilica Przedbórz
  03-06-2017 17:00 KS Paradyż 2 : 3 GKS II Bełchatów
  03-06-2017 17:00 Warta Działoszyn 0 : 0 Ceramika Opoczno
  03-06-2017 17:30 Włókniarz Zelów 0 : 3 LKS Kwiatkowice
  03-06-2017 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 1 Mechanik Radomsko

Kolejka 29 06-06-2017 15:00 Ceramika Opoczno 2 : 0 Mechanik Radomsko

Kolejka 36 08-06-2017 18:30 Jutrzenka Warta 1 : 1 Termy Ner Poddębice
  10-06-2017 15:45 Unia Skierniewice 7 : 0 Zawisza Rzgów
  10-06-2017 16:00 KS Kutno 2 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
  10-06-2017 17:00 Ceramika Opoczno 3 : 1 Warta Sieradz
  10-06-2017 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 1 Włókniarz Zelów
  10-06-2017 17:00 GKS II Bełchatów 0 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  10-06-2017 17:00 Omega Kleszczów 3 : 1 KS Paradyż
  10-06-2017 18:00 Mechanik Radomsko 1 : 3 Zjednoczeni Stryków
  10-06-2017 18:00 Pilica Przedbórz 3 : 0 Zawisza Pajęczno
  11-06-2017 17:00 LKS Kwiatkowice 3 : 0 Warta Działoszyn

Kolejka 37 14-06-2017 17:30 Zawisza Pajęczno 3 : 2 Mechanik Radomsko
  14-06-2017 17:30 Zawisza Rzgów 3 : 1 KS Kutno
  14-06-2017 17:30 Warta Sieradz 2 : 0 LKS Kwiatkowice
  14-06-2017 17:30 Termy Ner Poddębice 2 : 5 Pilica Przedbórz
  14-06-2017 17:30 Warta Działoszyn 4 : 0 Zjednoczeni Bełchatów
  14-06-2017 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 1 Ceramika Opoczno
  14-06-2017 17:30 Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
  14-06-2017 17:30 Omega Kleszczów 1 : 0 GKS II Bełchatów
  14-06-2017 17:30 KS Paradyż 1 : 1 Unia Skierniewice
  14-06-2017 17:30 Włókniarz Zelów 0 : 0 Jutrzenka Warta

Kolejka 38 17-06-2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 : 5 Zawisza Pajęczno
  17-06-2017 17:00 Unia Skierniewice 3 : 0 Omega Kleszczów
  17-06-2017 17:00 GKS II Bełchatów 0 : 5 Zjednoczeni Stryków
  17-06-2017 17:00 Pilica Przedbórz 3 : 2 Włókniarz Zelów
  17-06-2017 17:00 LKS Kwiatkowice 4 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
  17-06-2017 17:00 Jutrzenka Warta 0 : 1 Warta Działoszyn
  17-06-2017 17:00 Mechanik Radomsko 0 : 2 Termy Ner Poddębice
  17-06-2017 17:00 KS Kutno 0 : 1 KS Paradyż
  17-06-2017 17:00 Ceramika Opoczno 2 : 1 Zawisza Rzgów
  17-06-2017 17:00 Zjednoczeni Bełchatów 1 : 1 Warta Sieradz