Print
Kolejka 1 15-08-2019 10:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 6 Stal Głowno
  17-08-2019 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 Widzew II Łódź
  17-08-2019 17:00 LKS Rosanów 3 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  17-08-2019 17:00 PTC Pabianice 1 : 2 GKS Ksawerów
  18-08-2019 11:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 Termy Uniejów
  18-08-2019 16:00 GLKS Dłutów 2 : 1 Włókniarz Pabianice
  18-08-2019 17:00 Start Brzeziny 4 : 3 Zawisza Rzgów
  20-08-2019 18:00 KS II Kutno 1 : 3 Orzeł Parzęczew

Kolejka 2 23-08-2019 19:00 Termy Uniejów 2 : 1 KS II Kutno
  24-08-2019 12:00 Zawisza Rzgów 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  24-08-2019 16:00 Stal Głowno 8 : 0 GLKS Dłutów
  24-08-2019 16:00 KKS Koluszki 2 : 3 Start Brzeziny
  24-08-2019 17:00 GKS Ksawerów 6 : 1 LKS Rosanów
  24-08-2019 17:00 Włókniarz Pabianice 3 : 0 PTC Pabianice
  25-08-2019 11:00 UKS SMS Łódź 2 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  25-08-2019 11:00 Widzew II Łódź 6 : 0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 3 30-08-2019 18:00 UKS SMS Łódź 1 : 2 GKS Ksawerów
  31-08-2019 16:00 Start Brzeziny 0 : 6 Widzew II Łódź
  31-08-2019 16:00 GLKS Dłutów 1 : 4 Zawisza Rzgów
  31-08-2019 17:00 Orzeł Parzęczew 6 : 1 Termy Uniejów
  31-08-2019 17:00 PTC Pabianice 0 : 7 Stal Głowno
  01-09-2019 11:00 KS II Kutno 1 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  01-09-2019 16:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 KKS Koluszki
  04-09-2019 17:00 LKS Rosanów 2 : 3 Włókniarz Pabianice

Kolejka 4 07-09-2019 11:00 Widzew II Łódź 3 : 1 Termy Uniejów
  07-09-2019 16:00 Zawisza Rzgów 5 : 2 PTC Pabianice
  07-09-2019 16:00 Stal Głowno 7 : 0 LKS Rosanów
  07-09-2019 16:00 KKS Koluszki 8 : 1 GLKS Dłutów
  07-09-2019 17:00 GLKS Sarnów/Dalików 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  07-09-2019 17:00 Włókniarz Pabianice 1 : 1 UKS SMS Łódź
  07-09-2019 17:00 GKS Ksawerów 4 : 2 KS II Kutno
  08-09-2019 15:00 Start Brzeziny 3 : 0 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 5 10-09-2019 17:30 KS II Kutno 0 : 2 Włókniarz Pabianice
  11-09-2019 17:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 5 Widzew II Łódź
  11-09-2019 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Start Brzeziny
  11-09-2019 17:00 LKS Rosanów 2 : 3 Zawisza Rzgów
  11-09-2019 17:00 PTC Pabianice 1 : 4 KKS Koluszki
  11-09-2019 17:00 UKS SMS Łódź 2 : 6 Stal Głowno
  11-09-2019 17:00 Orzeł Parzęczew 1 : 3 GKS Ksawerów
  11-09-2019 19:00 Termy Uniejów 1 : 1 GLKS Sarnów/Dalików

Kolejka 6 14-09-2019 14:00 Zawisza Rzgów 4 : 1 UKS SMS Łódź
  14-09-2019 16:00 Stal Głowno 4 : 1 KS II Kutno
  14-09-2019 16:00 KKS Koluszki 0 : 0 LKS Rosanów
  14-09-2019 16:00 Start Brzeziny 2 : 1 PTC Pabianice
  14-09-2019 16:30 Włókniarz Pabianice 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  14-09-2019 17:00 GKS Ksawerów 1 : 2 Termy Uniejów
  15-09-2019 11:00 Widzew II Łódź 10 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  15-09-2019 16:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 6 GLKS Dłutów

Kolejka 7 20-09-2019 19:00 Termy Uniejów 1 : 2 Włókniarz Pabianice
  21-09-2019 14:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 Stal Głowno
  21-09-2019 16:00 PTC Pabianice 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  21-09-2019 16:00 GLKS Dłutów 1 : 5 Widzew II Łódź
  21-09-2019 16:00 LKS Rosanów 5 : 0 Start Brzeziny
  21-09-2019 16:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 0 GKS Ksawerów
  22-09-2019 11:00 KS II Kutno 0 : 3 Zawisza Rzgów
  22-09-2019 11:00 UKS SMS Łódź 3 : 3 KKS Koluszki

Kolejka 8 28-09-2019 15:00 Stal Głowno 7 : 1 Termy Uniejów
  28-09-2019 16:00 GLKS Dłutów 7 : 0 PTC Pabianice
  28-09-2019 16:00 Start Brzeziny 1 : 2 UKS SMS Łódź
  28-09-2019 16:00 Włókniarz Pabianice 5 : 3 GLKS Sarnów/Dalików
  28-09-2019 16:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  28-09-2019 16:00 KKS Koluszki 5 : 1 KS II Kutno
  29-09-2019 11:00 Widzew II Łódź 5 : 1 GKS Ksawerów
  29-09-2019 15:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 4 LKS Rosanów

Kolejka 9 04-10-2019 19:00 Termy Uniejów 0 : 0 Zawisza Rzgów
  05-10-2019 15:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 1 Stal Głowno
  05-10-2019 15:30 PTC Pabianice 0 : 5 Widzew II Łódź
  05-10-2019 16:00 Orzeł Parzęczew 3 : 3 KKS Koluszki
  05-10-2019 16:00 KS II Kutno 2 : 6 Start Brzeziny
  05-10-2019 16:00 LKS Rosanów 3 : 1 GLKS Dłutów
  05-10-2019 16:30 GKS Ksawerów 5 : 1 Włókniarz Pabianice
  06-10-2019 11:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 10 12-10-2019 15:00 Stal Głowno 0 : 1 GKS Ksawerów
  12-10-2019 15:00 GLKS Dłutów 1 : 4 UKS SMS Łódź
  12-10-2019 15:15 PTC Pabianice 0 : 1 LKS Rosanów
  12-10-2019 16:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  12-10-2019 16:00 KKS Koluszki 0 : 3 Termy Uniejów
  12-10-2019 16:00 Start Brzeziny 4 : 1 Orzeł Parzęczew
  13-10-2019 11:00 Widzew II Łódź 5 : 0 Włókniarz Pabianice
  13-10-2019 15:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 5 KS II Kutno

Kolejka 11 18-10-2019 19:00 Termy Uniejów 1 : 3 Start Brzeziny
  19-10-2019 15:00 LKS Rosanów 1 : 4 Widzew II Łódź
  19-10-2019 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  19-10-2019 15:00 GLKS Sarnów/Dalików 1 : 1 KKS Koluszki
  19-10-2019 15:30 Włókniarz Pabianice 0 : 3 Stal Głowno
  19-10-2019 16:00 GKS Ksawerów 2 : 3 Zawisza Rzgów
  20-10-2019 11:00 KS II Kutno 3 : 1 GLKS Dłutów
  20-10-2019 15:00 UKS SMS Łódź 3 : 0 PTC Pabianice

Kolejka 12 26-10-2019 13:00 LKS Rosanów 4 : 5 UKS SMS Łódź
  26-10-2019 15:00 PTC Pabianice 0 : 2 KS II Kutno
  26-10-2019 15:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  26-10-2019 15:30 Zawisza Rzgów 1 : 2 Włókniarz Pabianice
  26-10-2019 15:30 KKS Koluszki 1 : 3 GKS Ksawerów
  26-10-2019 15:30 Start Brzeziny 3 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  27-10-2019 11:00 Widzew II Łódź 0 : 1 Stal Głowno
  27-10-2019 14:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 13 29-10-2019 19:30 Termy Uniejów 3 : 0 GLKS Dłutów
  31-10-2019 11:00 UKS SMS Łódź 2 : 2 Widzew II Łódź
  02-11-2019 14:00 Włókniarz Pabianice 1 : 0 KKS Koluszki
  02-11-2019 14:00 Orzeł Parzęczew 4 : 1 PTC Pabianice
  02-11-2019 14:00 Stal Głowno 5 : 0 Zawisza Rzgów
  02-11-2019 14:00 GLKS Sarnów/Dalików 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  03-11-2019 11:00 KS II Kutno 5 : 3 LKS Rosanów
  03-11-2019 15:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Start Brzeziny

Kolejka 14 09-11-2019 13:00 LKS Rosanów 2 : 4 Orzeł Parzęczew
  09-11-2019 13:00 PTC Pabianice 0 : 4 Termy Uniejów
  09-11-2019 13:30 Start Brzeziny 2 : 1 Włókniarz Pabianice
  09-11-2019 13:30 KKS Koluszki 3 : 4 Stal Głowno
  10-11-2019 11:00 Widzew II Łódź 0 : 1 Zawisza Rzgów
  10-11-2019 11:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 KS II Kutno
  10-11-2019 13:00 GLKS Dłutów 2 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  10-11-2019 13:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 2 GKS Ksawerów

Kolejka 15 15-11-2019 19:00 Termy Uniejów 2 : 3 LKS Rosanów
  16-11-2019 13:00 Orzeł Parzęczew 1 : 0 UKS SMS Łódź
  16-11-2019 13:00 GLKS Sarnów/Dalików 1 : 2 PTC Pabianice
  16-11-2019 13:00 Włókniarz Pabianice 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  16-11-2019 13:00 KS II Kutno 0 : 6 Widzew II Łódź
  16-11-2019 13:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 KKS Koluszki
  16-11-2019 13:30 Stal Głowno 2 : 1 Start Brzeziny
  16-11-2019 14:30 GKS Ksawerów 2 : 1 GLKS Dłutów