Górny rząd (od lewej):

Damian Marcioch, Nikolas Karczewski, Łukasz Modranka, Patryk Olszewski, Marcin Olejnik, Maciej Bartłomiejczyk, Arkadiusz Telesiewicz, Dominik Gałkiewicz

Środkowy rząd (od lewej):

Jacek Skupień (kierownik drużyny), Michał Madejski, Michał Łągiewczyk, Artur Kulik, Mikołaj Raźny, Adam Niewiadomski, Adrian Owczarek, Bartosz Krogulec, Bartosz Bronka, Piotr Grzejdziak, Andrzej Mazerant (fizjoterapeuta)

Dolny rząd (od lewej):

Patryk Przybylski, Rafał Kujawski, Arkadiusz Benduski, Michał Osiński (trener), Marcin Cander, Michał Abramczyk, Sylwester Pacześ

Na zdjęciu brakuje Jakuba Perka i Piotra Czernika.

 

Michał Osiński
Data Urodzenia 05.09.1978
Trener drużyny

Jacek Skupień
Data Urodzenia 04.02.1970
Kierownik drużyny

Andrzej Mazerant
Data Urodzenia 25.08.1952
Fizjoterapeuta


BRAMKARZE

Adam Niewiadomski
Data Urodzenia: 10.03.1999
Poprzedni Klub: UKS SMS Łódź (CLJ)

Adrian Owczarek 
Data Urodzenia: 12.09.2000
Wychowanek

Mikołaj Raźny
Data Urodzenia 22.12.1994
Poprzedni Klub: LZS Justynów


OBROŃCY

Maciej Bartłomiejczyk
Data Urodzenia 24.08.1998
Wychowanek

Piotr Czernik
Data Urodzenia 12.12.1989
Wychowanek

Dominik Gałkiewicz
Data Urodzenia: 23.08.1998
Wychowanek


Piotr Grzejdziak
Data Urodzenia 26.05.1992
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Rafał Kujawski
Data Urodzenia 18.10.2000
Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź

Michał Madejski
Data Urodzenia 05.07.1994
Poprzedni Klub: PTC Pabianice


Marcin Olejnik
Data Urodzenia 03.01.1990
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice

Sylwester Pacześ
Data Urodzenia: 30.12.2000
Wychowanek

 

 


POMOCNICY

Michał Abramczyk
Data Urodzenia 31.07.2000
Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź

Arkadiusz Benduski
Data Urodzenia: 24.08.2000
Poprzedni Klub: WNS Szkoła Gortata Łódź

Bartosz Bronka
Data Urodzenia 10.12.1986
Poprzedni Klub: LUKS Bałucz


Marcin Cander
Data Urodzenia: 25.04.1996
Poprzedni Klub: Pilica Przedbórz

Bartosz Krogulec
Data Urodzenia: 20.05.1999
Poprzedni Klub: AKS SMS Łódź

Artur Kulik
Data Urodzenia 20.09.1986
Poprzedni Klub: Włókniarz Pabianice


Michał Łągiewczyk
Data Urodzenia 13.07.1992
Poprzedni Klub: Sokół Aleksandrów

Damian Marcioch
Data Urodzenia 06.03.1996
Poprzedni Klub: Zawisza Pajęczno

Patryk Przybylski
Data Urodzenia 02.11.1995
Poprzedni Klub: Andrespolia Wiśniowa Gora


 

Arkadiusz Telesiewicz
Data Urodzenia 26.12.1993
Poprzedni Klub: GKS Ksawerów

 
 

 

NAPASTNICY

Janusz Dziedzic
Data Urodzenia 18.06.1980
Poprzedni Klub: Wisła Płock

Nikolas Karczewski
Data Urodzenia 07.11.1998
Poprzedni Klub: AKS SMS Łódź

Łukasz Modranka
Data Urodzenia 20.07.2000
Wychowanek


 Patryk Olszewski
Data Urodzenia 13.03.1992
Poprzedni Klub: Termy Ner Poddębice

Jakub Perek
Data Urodzenia 25.04.1992
Poprzedni Klub: KKS Koluszki

 
 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież