Na zakończenie soboty rezerwy po raz kolejny wygrywają swój mecz kontrolny. Tym razem okazaliśmy się lepsi od GLKS-u Dłutów, wygrywając 3:1 (2:0).

Początek meczu był wyrównany, z lekkim wskazaniem na rywali, którzy stworzyli jedną dobrą okazję. Z biegem czasu to jednak nasz zespół przejął inicjatywę, co zostało udokumentowane dwiema bramkami. Najpierw w 8 min. Hubert Rechciński świetnym podaniem wyprowadził Marcina Majewskiego sam na sam z bramkarzem Dłutowa. Majewski ze stoickim spokojem minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Siedem mnut później było już 2:0. Tym razem Majewski znakomicie obsłużył Jarosława Soszyńskiego, którym pewnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie. Do końca pierwszej połowy prowadziliśmy grę, jednak nie udało się podwyższyć prowadzenia. Druga połowa była już bardziej wyrównanym widowiskiem, z sytuacjami pod obiema bramkami. W 62 min. fatalny błąd jednego z obrońców rywali wykorzystał Hubert Rechciński, który przejął piłkę, minął bramkarza i trafił lewą nogą do pustej bramki. Przeciwnik dość szybko odpowiedział, bo w 69 min. zdobył, jak się później okazało, honorową bramkę. Do końca spotkania oba zespoły miały szanse, jednak między słupkami dobrze spisywali się obaj golkiperowie.

Zawisza II Rzgów - GLKS Dłutów 3:1 (2:0)

Bramki dla Zawiszy: Marcin Majewski 8', Jarosław Soszyński 15', Hubert Rechciński 62'

Skład: Wawrzyński (Jargan 46') - Olejnik (Pietrzko 65'), T. Salski (Poros 46'), Rutkowski, Bartłomiejczyk - Wróblewski, K. Stępniewski, Majewski (Jędrzejewski 46'), Dudka (Jakubiec 65'), Rechciński - Soszyński (Szol 46')