Druga drużyna Zawiszy odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na własnym stadionie Ostrovię Ostrowy 4:2 (1:1).

Wynik otworzył w 12 minucie Damian Strzałkowski po dośrodkowaniu Michała Madejskiego z prawej strony boiska. W pierwszej połowie naszej drużynie brakowało ostatniego podania lub lepszego wykończenia i zamiast podwyższyć prowadzenie 5 minut przed końcem pierwszej połowy goście zdołali wyrównać. Druga połowa znów zaczęła się pomyślniej dla Zawiszy i w 53 minucie na 2:1 bramkę strzelił Damian Sztandor. Gospodarze poszli za ciosem, efektem czego są dwie bramki w 66 i 70 minucie Marcina Kaczmarkiewicza. 10 minut przed końcem meczu Ostrovia zdobyła bramkę na 4:2 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i więcej bramek już nie padło, dzięki czemu Zawisza II zatrzymał 3 punkty w Rzgowie i awansował na środkową, ósmą pozycje w tabeli.

Zawisza II Rzgów 4:2 (1:1) Ostrovia Ostrowy

Bramki: Damian Strzałkowski 12’, Damian Sztandor 53’, Marcin Kaczmarkiewicz 66’, 70’ – Adamczyk 40’, Wolski 80’

Skład: Krystian Wawrzyński – Michał Madejski, Piotr Czernik (k) (Kamil Poros 46’), Dominik Gałkiewicz, Maciej Bartłomiejczyk – Damian Strzałkowski, Dawid Jędrzejewski, Adam Wróblewski (Bartłomiej Sztandor 55’), Marcin Kaczmarkiewicz (Kamil Jóźwiak 80’) – Damian Sztandor, Patryk Olszewski

Rezerwowi: Artur Jargan, Radosław Łubowski, Konrad Stępniewski, Konrad Kordys

Trener: Jerzy Rutkowski, Kierownik: Krzysztof Miśkiewicz