W dniu dzisiejszym Zawisza Rzgów przegrał z Orłem Nieborów 0:2 (0:1) w meczu 11. kolejki IV ligi.

Początek meczu nie zwiastował tak niekorzystnego wyniku. Optyczna przewaga należała do gospodarzy. Niestety, chyba jedyna szansa gości na trafienie w pierwszej połowie zakończyła się zdobyciem bramki, a jej autorem był Mariusz Trakul w 17 min. meczu. Od tego momentu nasi zawodnicy starali się doprowadzić do wyrównania. Szansę ku temu miał Kuba Perek, od którego lepszy w sytuacji sam na sam okazał się gokiper gości, Mariusz Jędrzejewski. Wyśmienitą okazję na doprowadzenie do remisu mieliśmy w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po faulu na Dariuszu Dolewce sędzia główny odgwizdał rzut karny. Do piłki podszedł Robert Piotrowski, jednak jego strzał obronił bramkarz gości. Druga odsłona to typowy mecz walki. Mieliśmy swoje szanse na zdobycie wyrównania, jednak zawodziła skuteczność. Co nie udało się nam, udało się gościom, którzy zdobyli drugą bramkę w doliczonym czasie gry autorstwa Huberta Skrzypczyka i wywożą ze Rzgowa trzy punkty.

Zawisza Rzgów - Orzeł Nieborów 0:2 (0:1)

Bramki: M. Trakul 17', Skrzypczyk 90+2'

Skład: 12. Krystian Wawrzyński – 5. Robert Piotrowski, 18. Piotr Grzejdziak, 4. Dominik Gałkiewicz, 3. Mateusz Klimek – 15. Artur Kulik (6. Damian Sztandor 67'), 16. Dariusz Dolewka, 11. Marcin Cander, 7. Łukasz Wiśniewski (k) (17. Bartłomiej Sztandor 81')  – 9. Jakub Perek, 21. Patryk Olszewski (14. Marcin Kaczmarkiewicz 81')

Rezerwowi: 1. Michał Musiakowski, 8. Robert Skupień, 13. Michał Madejski, 20. Mateusz Dudka