Z dotychczasowych wyników można wywnioskować, iż zdecydowanie wolimy grać na wyjeździe.

Na własnym boisku jak na razie zdobyliśmy 3 punkty, tymczasem po wczorajszym zwycięstwie z Polonią Piotrków Trybunalski, w meczach wyjazdowych zdobyliśmy już 7 punktów. Spotkanie to bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny, gdyż już w 12 minucie wyszliśmy na prowadzenie. W polu karnym faulowany został Mateusz Dudka a rzut karny pewnie wykorzystał Robert Piotrowski. Szkoda, że Zawiszy nie udało się podwyższyć wyniku już w pierwszej połowie, gdyż sytuacji do tego nie brakowało. Okazało się jednak, że równie dobrze jak pierwszą połowę rozpoczęliśmy też i drugą. W 60 min udało się podwyższyć wynik na 2-0 po bramce Kuby Perka. Taki wynik utrzymał się do 90 min meczu, kiedy to doczekaliśmy się nerwowej końcówki. Wtedy to bramkę kontaktową zdobyli zawodnicy Polonii. Gdy do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli gospodarze, klasyczną skuteczną kontrę wyprowadził Zawisza, a Patryk Olszewski ustalił wynik spotkania na 3-1. Czas teraz odczarować własne boisko i podwyższyć dorobek punktowy. Okazja już w najbliższą sobotę, kiedy to podejmować będziemy Pilicę Przedbórz.