W meczu 7 kolejki IV ligi podejmowaliśmy KS Paradyż. Naszym przeciwnikiem była uznana czwartoligowa drużyna, co roku zajmująca miejsca w górnej części tabeli.

Spotkanie to mogło rozpocząć się bardzo dobrze dla Zawiszy, jednak w dogodnej sytuacji nie trafił Jakub Perek. W kolejnych minutach zarysowała się przewaga gości czego efektem były dwa zdobyte gole. Jednak jeszcze przed przerwą Zawiszy udało się zdobyć kontaktową bramkę, której autorem był skuteczny w ostatnich spotkaniach Łukasz Wiśniewski. Tak naprawdę była to dopiero druga okazja w pierwszej części meczu do zdobycia gola. Niestety druga połowa nie przyniosła więcej bramek dla naszego zespołu, a kolejne bramki zdobył zespół z Paradyża. Ponadto od 77 minuty Zawisza musiał kończyć spotkanie w 10-tkę, gdyż drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną został ukarany Hubert Rechciński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się przegraną 1-4 i była to jak do tej pory najwyższa porażka w obecnym sezonie.

Zawisza Rzgów - KS Pardyż 1-4 (1-2)

Musiakowski - Piotrowski, Grzejdziak (80' Czernik), Rechciński - Pędziwiatr (70' Olszewski), Dudka (46' Siuto), Dolewka, Cander, Klimek (78' D. Sztandor) - Wiśniewski, Perek