Podopieczni Jacka Włodarczewskiego rozgrywali dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Astorią Szczerców.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 po bramce Łukasza Wiśniewskiego w 45 min. W przerwie doszło do zmiany w naszej bramce. Z powodu kontuzji boisko opuścił Marcin Zieliński, a w jego miejsce wszedł debiutant Michał Musiakowski. W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Roberta Piotrowskiego z rzutu karnego po faulu na Wiśniewskim. Gospodarze w końcówce spotkania zdobyli dwie bramki i wydawało się, że trzy punkty zostaną w Szczercowie. Ostatnie słowo należało jednak do Zawiszy. W doliczonym czasie gry gola na wagę remisu zdobył ponownie Wiśnia i z trudnego terenu wracamy z jednym oczkiem.

Astoria Szczerców - Zawisza Rzgów 3:3 (1:1)

Bramki: Pęciak 35’, 77’; Sadziński 90+2’ – Łukasz Wiśniewski 45’, 90+4’; Robert Piotrowski 53’ - karny

Skład: 12. Marcin Zieliński (1. Michał Musiakowski 46’) – 5. Robert Piotrowski, 18. Piotr Grzejdziak, 10. Hubert Rechciński ż – 22. Mateusz Klimek ż (6. Damian Sztandor 76’), 20. Mateusz Dudka, 16. Dariusz Dolewka ż, 11. Marcin Cander (17. Bartłomiej Sztandor 72’) 15. Artur Kulik ż – 9. Jakub Perek (2. Adrian Pędziwiatr 85’), 7. Łukasz Wiśniewski (k) ż

Rezerwowi:, 4. Dominik Gałkiewicz, 14. Marcin Kaczmarkiewicz, 19. Arkadiusz Siuto

Trener: Jacek Włodarczewski, Kierownik: Jacek Skupień