Pierwszy zespół remisuje z liderem rozgrywek, KS Paradyż 1:1, a druga drużyna pokonuje Start Łódź 2:1 w rozegranych w ten weekend spotkaniach.

Sobotni mecz z liderem rozpoczął się dla nas doskonale, już w 13 min. do siatki trafił Hubert Rechciński. Dobre okazje miał również m.in. Łukasz Wiśniewski, jednak nie udało nam się powiększyć dorobku bramkowego. Po przerwie przeciwnik miał świetną okazję na wyrównanie w postaci rzutu karnego. Świetnie w bramce zachował się jednak Maciej Humerski, który obronił zarówno strzał z 11 metra, jak i dobitkę. Ostatecznie jednak lider tabeli doprowadził do wyrównania pod koniec meczu. Gol padł po błędzie Humerskiego, który wyrzucił złapaną piłkę, aby wykonać wykop z ziemi, jednak za plecami miał zawodnika gości, który przejął futbolówkę i trafił do siatki. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

KS Paradyż - Zawisza Rzgów 1:1 (0:1)

Bramki: Jura 84' – Hubert Rechciński 14'

Skład: Humerski – Bartłomiejczyk, Grzejdziak, Marczyk, Piotrowski – Rechciński (Sut 77'), Cander, Olejnik, Sztandor (Klimek 85') – Borowski (Kulik 70'), Wiśniewski

Rezerwy w niedzielę podejmowały u siebie Start Łódź. Zespół Jerzego Rutkowskiego został wzmocniony aż dziewięcioma zawodnikami pierwszej drużyny. Jednak poziom zaangażowania czwartoligowców był zdecydowanie niższy, niż w poprzednim meczu u siebie z Termami Uniejów. Od początku przewaga należała do nas, dwie świetne okazje miał Jakub Perek, jednak raz jego uderzenie obronił bramkarz, a drugi strzał był niecelny. Odpowiedź łodzian przyszła w 28 min. Złe wyjście Krystiana Wawrzyńskiego, który niepotrzebnie próbował wypiąstkować wrzutkę przeciwników na 16 metrze, piłkę przejął rywal i umieścił ją w siatce. Jedenaście minut później doprowadziliśmy do wyrównania. Dobra wrzutka Darka Dolewki z lewej strony wprost na głowę Marcina Kaczmarkiewicza, który precyzyjnym strzałem zdobył bramkę. Po przerwie mocno rozpoczął Start, uderzając w spojenie bramki Wawrzyńskiego. Przez kilkanaście minut na boisku nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 70. minucie zadaliśmy decydujący cios. Krótko rozegrany rzut wolny, wrzutka z prawej strony, strzał głową Mateusza Dudki, który dał nam ostatecznie trzy punkty.

Zawisza II Rzgów - Start Łódź 2:1 (1:1)

Bramki dla Zawiszy: Marcin Kaczmarkiewicz 39', Mateusz Dudka 70'

Skład: Wawrzyński - Kulik, Gałkiewicz, Rutkowski, Klimek - Sut (Jędrzejewski 46'), Dolewka, Dudka, Wróblewski, Kaczmarkiewicz (Pietrzko 87') - Perek