Pierwsza drużyna remisuje 1:1 w dzisiejszym sparingu z juniorami ŁKS-u Łódź, a rezerwy kontynuują świetną passę, tym razem wysoko pokonując Start Brzeziny 6:1.

Pierwszy zespół rywalizował z reprezentantem Centralnej Ligi Juniorów, ŁKS-em Łódź. Przez większą część spotkania posiadaliśmy optyczną przewagę, jednak nasi zawodnicy razili nieskutecznością, przez co udało się zdobyć jedynie jedną bramkę. Raz do naszej siatki trafił również przeciwnik, i tym samym spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

ŁKS Łódź (CLJ) - Zawisza Rzgów 1:1 (1:0)

Bramka dla Zawiszy: zawodnik testowany 70'

Skład: Zieliński (Wawrzyński 46') - Klimek, zawodnik testowany (zawodnik testowany 46'), Grzejdziak (Piotrowski 46'), Kulik (Bartłomiejczyk 46') - zawodnik testowany, Cander (Dolewka 46'), Olszewski (Dudka 46'), Kaczmarkiewicz (B. Sztandor 46') - Wiśniewski (zawodnik testowany 46'), Perek (Wiśniewski 67')

Podopieczni Jerzego Rutkowskiego w dalszym ciągu niepokonani w okresie przygotowawczym. Tym razem naszym przeciwnikiem był Start Brzeziny, który rywalizuje z nami w łódzkiej klasie okręgowej. W pierwszej połowie byliśmy świadkami wyrównanego spotkania, z okazjami bramkowymi dla obu drużyn. Ponownie to jednak nasz zespół był zdecydowanie skuteczniejszy i zaaplikował rywalom dwie bramki. Zdobyli je Jarosław Soszyński w 25 min. i Marcin Majewski siedem minut później. Dodatkowo niezłych okazji nie wykorzystał Adam Wróblewski, a Jarosław Soszyński nie zdołal pokonać bramkarza Startu z rzutu karnego. W przerwie okazało się, że jeden z brzezinian nabawił się kontuzji, a jako że w kadrze na to spotkanie było ich jedynie 11, to w barwach rywali całą drugą połowę zagrał Łukasz Modranka, który miał dzisiaj zaliczyć debiut w rezerwach. Po zmianie stron uzyskaliśmy znaczną przewagę, co udokumentowaliśmy kolejnymi czterema trafieniami: trzy z nich autorstwa Adama Wróblewskiego i jedno Konrada Stępniewskiego. Bramkowych okazji było zdecydowanie więcej, jednak rezerwy poprzestały na zdobyciu sześciu bramek. Start zdobył honorowe trafienie w 84 min. po strzale z rzutu wolnego Bogusława Saganowskiego, który pokonał debiutującego w naszych barwach Amerykanina Caspira Lilly'ego.

Zawisza II Rzgów - Start Brzeziny 6:1 (2:0)

Bramki: Jarosław Soszyński 25', Marcin Majewski 32', Adam Wróblewski 48', 73', 84', Konrad Stępniewski 68' - Saganowski 84'

Skład: Jargan (Lilly 55') - Salski (Młoczkowski 60'), Gałkiewicz, Rutkowski, Poros (Pietrzko 55') - Wróblewski, K. Stępniewski, Jędrzejewski, Majewski, Bartłomiejczyk (Jakubiec 46') - Soszyński (Jargan 85')