Pierwsza drużyna przegrywa z Jutrzenką Warta 0:3 (0:3) a rezerwy pokonują GKS Ksawerów 2:0 (1:0) w rozegranych dzisiaj meczach kontrolnych.

Podopieczni Jacka Włodarczewskiego niestety przegrali w Aleksandrowie Łódzkim z rywalem ligowym Jutrzenką Warta 0:3 (0:3). Lepiej poszło drugiej drużynie, która na obiekcie CHKS-u Łódź pokazała A-klasowy GKS Ksawerów 2:0 (1:0) po bramkach Adama Wróblewskiego i Radosława Szola.

W składzie zespołu Jerzego Rutkowskiego znaleźli się powracający do grania w ligowych rozgrywkach zawodnicy oldbojów: Tomasz Salski, Jarosław Soszyński oraz Radosław Szol. W drugiej połowie między słupkami stanął Adrian Kozieł, który również wraca do drużyny po kilku latach przerwy. Pierwsze trzydzieści minut meczu rezerw było dosyć wyrównanym widowiskiem, z lekkim wskazaniem na drużynę z Ksawerowa. To jednak nam udało się trafić w tym okresie do siatki. Dobre podanie Daniela Gorzkiewicza do Jarosława Soszyńskiego, który minął zwodem obrońcę, dośrodkował do Adama Wróblewskiego, a ten skierował piłkę do siatki. Z biegiem czasu do głosu dochodzili jednak rywale, którzy w środkowej części gry zdecydowanie dominowali na boisku. Dobrze dysponowany był jednak Artur Jargan, który obronił dwa groźne strzały GKS-u. Sporo ożywienia na skrzydle dał Radosław Szol, który wszedł na boisko w przerwie. Ostania część spotkania należała już do nas, czego potwierdzeniem było piękne trafienie z dystansu właśnie Radka Szola. Ostatecznie pokonujemy A-klasowy GKS Ksawerów 2:0.

GKS Ksawerów - Zawisza II Rzgów 0:2 (0:1)

bramki: Adam Wróblewski 20', Radosław Szol 77'

Skład: Artur Jargan - Konrad Jakubiec, Marcin Rutkowski, Kamil Poros, Tomasz Salski - Marcin Kaczmarkiewicz, Daniel Gorzkiewicz, Adam Wróblewski, Konrad Stępniewski, Dawid Jędrzejewski - Jarosław Soszyński

grali również: Adrian Kozieł, Krzysztof Grzybowski, Artur Młoczkowski, Radosław Szol