W drugim Turnieju udział wzięła drużyna Żaków z rocznika 2009/2010.

W poprzednim tygodniu nasza najmłodsza drużyna rozegrała II Turniej pod egidą Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Naszymi przeciwnikami były drużyny z poprzedniego turnieju, czyli Konstantynowska Akademia Sportowa, dwie drużyny Pogoni Zduńska Wola i Włókniarz Konstantynów oraz nowa drużyna Szkółka Piłkarska Teofilek Łódź.

Turniej rozpoczął się rewelacyjnie dla naszego zespołu - 3 zwycięstwa w meczach, których mamy zdecydowaną przewagę. Następnie po wyrównanym meczu przegrywamy, po bramce przeciwników w ostatnie minucie. Na zakończenie sprawiedliwy remis. Łącznie strzelamy 6 bramek i tracimy 3.

Trzeba napisać, iż turniej z punktu widzenia szkoleniowego wypadł dobrze. Trener przede wszystkim pochwalił zespół za odpowiednie rozegranie piłki od bramkarza przez obrońcę i na napastniku skończywszy. Cały czas uczymy się grać w piłkę i to jest najważniejsze. Cieszą oczywiście przy tym strzelane bramki i zwycięskie mecze, ale w tym momencie nie jest to najistotniejsze. Ważne, że w drużynie widać zapał i chęci do dalszego doskonalenia piłkarskiego rzemiosła. Następny turniej rozegramy już 28 maja.

 


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy