W meczu 9. kolejki klasy okręgowej pokonujemy KKS Koluszki 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Dudka i Marcin Kaczmarkiewicz.

W pierwszej połowie prowadziliśmy grę od samego początku, jednak to goście wyszli na prowadzenie w 11 min. po pięknym strzale z rzutu wolnego. W 25 min. doprowadziliśmy do wyrównania po równie ładnym strzale Mateusza Dudki zza pola karnego. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, na szczęście w 58 min. zdobyliśmy drugiego gola autorstwa Marcina Kaczmarkiewicza. Dobrych szans na podwyższenie rezultatu nie wykorzystali m.in. Adam Wróblewski i Kamil Jóźwiak. Przeciwnicy coraz śmielej atakowali, jednak nie udało im się wyrównać stanu gry. W ostatnich minutach stuprocentową szansę miał Adrian Kędziera, jednak jego strzał obronił golkiper gości.

Zawisza II Rzgów - KKS Koluszki 2:1 (1:1)

Bramki dla Zawiszy: Mateusz Dudka 25', Marcin Kaczmarkiewicz 58'

Skład: Michał Musiakowski - Michał Madejski, Robert Skupień żż cz (82'), Radosław Łubowski ż, Maciej Bartłomiejczyk - Kamil Jóźwiak (Adrian Kędziera 82'), Konrad Stępniewski (Dawid Jędrzejewski 46'), Bartłomiej Sztandor, Mateusz Dudka, Adam Wróblewski ż - Marcin Kaczmarkiewicz ż (Konrad Kordys 82')

Rezerwowi: Artur Jargan, Damian Pietrzko, Artur Młoczkowski