Kolejny sparing rezerw kończy się remisem 2:2 po bramkach Łukasza Modranki i Mateusza Kuśmirowskiego.

Zmiana aury z zimowej na wczesno wiosenną nie wpłynęła, niestety, na poprawę warunków do grania. Tym razem zamiast lodu i śniegu zawodnikom obu drużyn przeszkadzał obficie padający deszcz i ogromne kałuże, zalegające na niektórych fragmentach boiska przy ul. Kosynierów Gdyńskich. W mecz lepiej weszły nasze rezerwy, które dosyć szybko objęły prowadzenie. Sam na sam z golkiperem pabianiczan wyszedł Łukasz Modranka, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Zawodnicy Włókniarza popełniali dużo prostych i niewymuszonych błędów, co wykorzystywali nasi gracze, wyprowadzając groźne kontry. Przeciwnicy w pierwszej połowie oddali kilka strzałów, jednak dobrze między słupkami spisywał się Michał Gałek, lub też uderzenia były blokowane przez obrońców Zawiszy. Swoje szanse na podwyższenie rezultatu miało dwóch graczy testowanych, jeden z nich w sytuacji sam na sam chybił, drugiego ubiegł bramkarz pabianiczan. W końcu jednak udało się zdobyć drugiego gola. Fatalne ustawienie golkipera Włókniarza wykorzystał Mateusz Kuśmirowski, oddając precyzyjny strzał z 20 m. Po pierwszych 45 min. prowadziliśmy zatem 2:0. W przerwie trenerzy Jerzy i Marcin Rutkowscy dokonali kilku zmian, co wpłynęło na obraz gry. Od samego początku drugiej odsłony ogromną przewagę uzyskali rywale, tym razem to nasi zawodnicy popełniali szkolne błędy, często dostarczając za darmo piłkę do przeciwników. W bramce dwoił się i troił Michał Gałek, jednak nie udało mu się zachować czystego konta. Pabianiczanie w odstępie kilkunastu minut zdobyli dwa gole, doprowadzając tym samym do remisu. Po stracie drugiej bramki sytuacja na boisku wyrównała się, jednak rywale nadal mieli kilka dobrych okazji. Nasz zespół również mógł zdobyć trzecią bramkę, dwukrotnie dobre akcje oskrzydlające zakończone wrzutkami przeprowadził Sylwester Pacześ, jednak ani Łukasz Modranka, ani Konrad Kmieć nie zdołali zamknąć tych sytuacji. Ostatecznie więcej bramek już nie padło, mecz kończy się remisem 2:2.

Zawisza II Rzgów - Włókniarz Pabianice 2:2 (2:0)

Bramki dla Zawiszy: Łukasz Modranka, Mateusz Kuśmirowski

Skład: Michał Gałek - Kołaciński, Janasiak, Poros, Jakubiec - zawodnik testowany, Kuśmirowski, Modranka, Jędrzejewski, Strzałkowski - zawodnik testowany

Grali również: Pietrzko, Pacześ, K. Kmieć, Mateusz Gałek, Agatka