Mecz 3. kolejki klasy okręgowej pomiędzy Polonią Andrzejów a Zawiszą II kończy się remisem 1:1. Bramkę dla nas zdobył Marcin Kaczmarkiewicz.

Od samego początku przewagę mieli podopieczni Jerzego Rutkowskiego. Próby tworzenia składnych akcji były jednak najczęściej nieudane co częściowo było na pewno spowodowane złym stanem murawy na stadionie Polonii. W końcu w 18 min. rajd lewą stroną przeprowadził Damian Strzałkowski, po którym zdecydował się na podanie wzdłuż bramki do Marcina Kaczmarkiewicza, a ten bez najmniejszych problemów skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Kilka minut później kopia tej sytuacji, piłka ponownie wpada do bramki, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną "Cinka". Kiedy wydawało się, że kontrolujemy spotkanie, a kolejne bramki dla naszych rezerw będą kwestią czasu, przeciwnicy doprowadzili do wyrównania. Strata w środku pola, podanie na lewą stronę, do dobrej wrzutki dochodzi napastnik gospodarzy i pewnym uderzeniem doprowadza do remisu. Rywale chcieli pójść za ciosem, jednak dobrze w naszej bramce dysponowany był Mikołaj Raźny. Po przerwie inicjatywę przejęła Polonia, która miała kilka dobrych okazji do zdobycia drugiej bramki, jednak ich strzały albo bronił Raźny, albo były one niecelne. W ostatnich 15 minutach swoje szanse miały obie drużyny, jednak więcej bramek dzisiaj już nie padło. Podział punktów, patrząc na przebieg meczu, trzeba uznać za sprawiedliwy.

Polonia Andrzejów - Zawisza II Rzgów 1:1 (1:1)

Bramka dla Zawiszy: Marcin Kaczmarkiewicz 18'

Skład: Raźny - Poros (Jakubiec 88'), Rutkowski (k), Klimek, Kosmowski - Sztandor (P. Kmieć 46'), K. Stępniewski (Modranka 46'), Krogulec ż, Janasiak (Jędrzejewski 63'), Strzałkowski (Niżnikowski 70') - Kaczmarkiewicz

Rezerwowi: Owczarek, Kuśmirowski