Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Zawiszy II Rzgów ze Stalą Głowno. Mało brakowało, aby zawodnicy Zawiszy przywieźli do Rzgowa 1 punkt, a nawet 3. Pierwszą bramkę zdobyli Gospodarze 35 minucie meczu za sprawą najskuteczniejszego strzelca ligi okręgowej Eryka Lebiody. W 61 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wyrównał Kamil Jóźwiak, a kilka minut później doskonałej sytuacji nie wykorzystał Patryk Różalski. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 84 minucie gdyGospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Eryka IgnatowskiegoZawisza próbował wyrównać lecz bezskutecznie, a minute przed końcem regulaminowego czasu gry wynik meczu ustalił Eryk Lebioda podwyższając prowadzenie Stali na 3:1.

Stal Głowno 3:1 (1:0) Zawisza II Rzgów

Skład:
Magini - Bartłomiejczyk, Poros, Skupień, Kordys - Jędrzejewski, Majek, Jóźwiak, Michalski, Wróblewski - Różalski

Zmiany:
55'  Pietrzko -  Majek
85'  Sońta -  Różalski