Zawisza przegrał wyjazdowe spotkanie z Astorią Szczerców 3:0 (1:0). Tym razem nie udało się zdobyć żadnej bramki co udawało się przez ostatnie 6 meczów. Początek spotkania był wyrównany, żadna ze stron nie stworzyła sobie okazji strzeleckich, aż w 16 minucie po błędzie obrońcy Zawiszy napastnik Astorii dał prowadzenie swojej drużynie. Dalsza część pierwszej połowy nie przyniosła więcej bramek, zawodnicy obu drużyn próbowali zaskoczyć strzałami z dystansu lecz żaden z nich nie znalazł drogi do bramki. Druga połowa była lepsza w wykonaniu Gospodarzy, którzy stworzyli sobie dużo więcej okazji do zdobycia bramki, choć to Zawisza jako pierwszy wyprowadził groźny atak w 50 minucie, który mógł dać wyrównanie lecz piłka po strzale głowią Łukasza Wiśniewskiego powędrowała nad bramką. Kilka minut później Gospodarze podwyższyli na 2:0, a po kilku kolejnych akcjach udało im się trafić do siatki po raz trzeci.

Astoria Szczerców 3:0 (1:0) Zawisza Rzgów

Skład:
Wawrzyński - Madejski, Gałkiewicz, Czernik, Dróżdż - Marcioch, Kaczmarkiewicz, Jóźwiak, Sztandor, Wiśniewski - Różalski

Zmiany:
46'  Rechciński -  Sztandor
46'  Strzałkowski -  Różalski
60'  Lukanović -  Madejski
77'  Stępniewski - ▼ Kaczmarkiewicz