Ze zmiennym szczęściem wiodło się naszym drużyną w ten weekend. Nasz pierwszy zespół przegrał na wyjeździe z Polonią Piotrków 2:1. Rezerwy zremisowały zWłókniarzem Pabianice 2:2. Warto zaznaczyć że pierwsze zwycięstwo w tej rundzie odnieśli Juniorzy.

IV Liga

Polonia Piotrków Tryb. 2:1 (0:0) Zawisza Rzgów

Od początku spotkana to zawodnicy gospodarzy mieli przewagę. Zawisza próbował kilku strzałów za pola karnego, lecz nie znalazły one drogi do bramki. W 26 minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Polonii, i od tego momentu mecz się wyrównał. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 0:0. Druga połowa spotkania była wyrównana aż do 67 minuty spotkania kiedy to zawodnicy gospodarzy zdobyli pierwszą bramkę. 15 minut później podwyższyli na 2:0. Zawisza w końcówce zdobył kontaktową bramkę po strzale Łukasza Wiśniewskiego, ale to nie wystarczyło i nasi zawodnicy ponieśli porażkę 2:1.

Skład : Wawrzyński- Madejski, Czernik, Mielczarek, Dróżdż- Lukanović, Stępniewski, Marcioch, Kaczmarkiewicz, Osiński-Rechciński

Więcej informacji wkrótce...

Skład : Jargan- Goss, Gałkiewicz, Kejna, Kordys- Grzybowski, Jędrzejewski, Wiśniewski, Wróblewski, Sztandor- Różalski

Zmiany :

80'  Majek -  Sztandor