Pierwszy znaczący sukces odnieśli podopieczni trenera Bartka Bronki, którzy na turnieju w Pabianicach zajęli 2 miejsce.

Zespół trenera Bartka Bronki to jedna z najmłodszych stażem drużyna Zawiszy, która dopiero co zaczyna uczyć się piłkarskiego rzemiosła. Nie był to co prawda ich pierwszy turniej, ale jak widać zespół robi widoczne postępy, a także potrafi wyciągać wnioski z odbytych już zmagań piłkarskich. Co więcej sobotni turniej w Pabianicach miał całkiem silną obsadę co jeszcze bardziej wpływa na nasze zadowolenie!! 

Zawody te pierwotnie toczone był w dwóch pięciozespołowych grupach. Naszymi przeciwnikami były zespoły Włókniarza Pabianice, Funinio Kolumna, Iskry Dobroń i Akademii Widzew. 

Pierwsze spotkanie to bezbramkowy remis z Funinio Kolumna. Drugi to także remis, ale już bramkowy 2:2, z Włókniarzem Pabianice. Do bramki w tym meczu trafiło dwóch Szymonów Rózga i Wysocki. W trzeciej kolejce pokonujemy 1:0 Iskrę Dobroń po bramce Kuby Gruszczyńskiego. W ostatnim grupowym meczu ulegamy Akademii Widzew 0:2. Tak dobre wyniki pozwoliły zająć nam 2 miejsce w grupie i prawo gry w półfinale. 

W meczu tym trafiliśmy na Pogoń Zduńską Wolę, którą ogrywamy 1:0 po bramce Szymona Rózgi!!!

W finale ponownie spotykamy się z drużyną Włókniarza Pabianice, z którą mierzyliśmy się w rozgrywkach grupowych. Pierwszy mecz był na remis, w tym finałowym o jedną bramkę lepsi byli gospodarze. 

Ostatecznie zajmujemy świetne 2 miejsce!!! 

BRAWO ZAWISZA!!!


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy