Podopieczni trenera Roberta Świerczyńskiego z rocznika 2010 wzięli udział w kolejnym turnieju halowym w Uniejowie. 

Była to kolejna odsłona serii rozgrywek w ramach imprezy Termy Cup 2018. W ubiegłym tygodniu swoich sił próbowali zawodnicy Zawiszy z 2009 rocznika, tym razem ci o rok młodsi. Kolejny raz w zawodach wzięło udział 20 zespołów, a były wśród nich drużyny RAP-u Radomsko, Widzewa Łódż, Ajaksu Częstochowa, Sokoła Aleksandrów, Ner-u Poddębice czy Boruty Zgierz. 

Organizatorzy turnieju podkreślali, że chyba nikt nie spodziewał się aż takiego wysokiego poziomu rozgrywek oraz ogromnych emocji podczas turnieju tak młodego rocznika, który dopiero zaczyna uczyć się piłkarskiego rzemiosła. Nasza drużyna uplasowała się w drugiej połowie stawki choć ich spotkania miały bardzo zacięty przebieg, a o końcowych wynikach bardzo często decydowała jedna bramka. Na naszym koncie było między innymi grupowe zwycięstwo nad Włókniarzem Pabianice, który ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji całego turnieju. 

Dla naszego zespołu to kolejne cenne doświadczenie, a także możliwość sprawdzenia się na tle innych młodych drużyn. Trzymamy mocno kciuki za dalszy rozwój bo ambicji naszemu zespołowi na pewno nie brakowało!!

BRAWO ZAWISZA!!!!


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy