Nasz zespół przegrał ostatnie ligowe spotkanie 3:1 z Bronią Radom. Spotkanie od samego początku było wyrównane, gra toczyła się głównie w środku pola z dość dużą ilością fauli. Pierwszą groźną akcję stworzyli gospodarze ale nasi obrońcy zdołali wybić piłkę. W 29 minucie po dośrodkowaniu Marczaka z rzutu wolnego Pasińskiegostrzałem głową pokonał Sałek. Bliski wyrównania był Pękała, jego uderzenie z rzutu wolnego minęło bramkę o kilka centymetrów. Przy następnej próbie trafił do siatki w 38 minucie, strzelając z tego samego miejsca co poprzednio. Do przerwy na boisku nie działo się już nic ciekawego. Po przerwie groźniejsi byli gospodarze, stwarzali więcej sytuacji ale brakowało im wykończenia lub dobrze bronił Pasiński. W 73 minucie spotkania Marczak kapitalnym strzałem z dystansu dał prowadzenie swojej drużynie. W następnych minutach nasza drużyna próbowała odrobić straty ale nie udało się to. W 90 minucie nasz zespół przejął piłkę na połowie Broni a konkretnie Wałęski, aleRechciński wybił mu piłkę spod nóg i to gospodarze wyprowadzili kontrę i strzelili bramkę na 3:1 za sprawą Marczaka. W tym spotkaniu nasz zespół wystąpił bez pauzujących za kartki Przybyszewskiego i Bronki.

Następne spotkanie zostanie rozegrane w Rzgowie w sobotę 26 października o 13:00 z Mazurem Karczew.

Skład: Pasiński - Dopierała, Grzywiński, Osiński - Tonn, Szarpak, Chmielecki, Pękała, Kurstak - Wojtczak, Chmielewski