W sobotę 26 października Zawisza podejmował na własnym stadionie drużynę Mazura Karczew. Spotkanie było z gatunku tych "o 6 punktów". Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu, po bardzo wyrównanym spotkaniu, zwycięską bramkę dla naszego zespołu strzelił Wojtczak. Od początku spotkania widać było, że obie drużyny chcą wygrać i zainkasować 3 punkty co znacznie przybliża do wyjścia ze strefy spadkowej. Pierwszą dogodną okazję do strzelenia bramki mieli goście, jednak Pasiński wygrał pojedynek sam na sam z Pasikiem. Po tej sytuacji nasz zespół odpowiedział dobrze rozegranym kontratakiem, jednak strzał Wojtczaka był minimalnie niecelny. Przed przerwą jeszcze jedną okazję miał Wojtczak ale znów uderzył niecelnie. Do drugiej połowy obie drużyny przystąpiły bez zmian. Na początku drugiej części gry to nasz zespół był groźniejszy i w końcu udało się strzelić bramkę dającą prowadzenie. Po strzelonej bramce nasz zespół chciał strzelić bramkę na 2:0 i kontrolować przebieg spotkania. Była ku temu okazja, po wycofaniu piłki do Pękały przez Sadowskiego obrońca uprzedził Pękałę i w ostatnim momencie trącił piłkę. Po tych sytuacjach nasz zespół cofnął się i bronił wyniku odpowiadając kontrami. Natomiast Mazur miał delikatną przewagę, ale nie stworzył sobie dogodnej sytuacji, dzięki dobrze grającej w tym meczu obronie. W 87 minucie meczu wynik mógł ustalić Pękała, jednak jego strzał z dość ostrego kąta obronił bramkarz gości.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią 2 listopada o 13:30.

Skład: Pasiński - Dopierała, Grzywiński, Osiński - Tonn, Przybyszewski, Bronka, Pękała, Szarpak - Wojtczak, Sadowski