Swoje pierwsze spotkanie Zawisza przegrał 2:1 na wyjeździe z Mechanikiem Radomsko, chociaż jako pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli zawodnicy Rzgowa.

Już w 3 minucie meczu pierwszym strzelcem Zawiszy w sezonie 2015/16 został nowy nabytek Zawiszy Patryk Olszewski. 4 minuty później po zagraniu ręką w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr dla gospodarzy, a karnego na bramkę zamienił Tomasz Walioszczyk. Ten sam zawodnik w drugiej połowie ponownie podszedł do kolejnego rzutu karnego i strzelił, jak się później okazało, zwycięskiego gola w tym meczu. Już w środę druga kolejka spotkań, w której Zawisza jedzie do Pajęczna. Miejmy nadzieje, że tym razem po trzy punkty!

Mechanik Radomsko 2:1 (1:1) Zawisza Rzgów

Skład: Zieliński - Gałkiewicz, Grzejdziak, Rechciński - Klimek, Dudka, Sztandor B., Olszewski, Kulik - Perek, Wiśniewski

Zmiany:
46' Piotrowski - Gałkiewicz
75' Mielczarek - Sztandor
80' Kaczmarkiewicz - Wiśniewski