W sobotę 21 marca nasz zespół rozegrał mecz inaugurujący rundę wiosenną sezonu 2014/2015 z zespołem Orła Nieborów.

Pierwsza połowa spotkania to dominacja zawodników OrłaW 28 minucie spotkania w polu karnym Zawiszy został sfaulowany zawodnik gości, siedzią podyktował rzut karny i zawodnicy z Nieborowa wyszli na prowadzenie 0:1. Kilka minut później goście przeprowadzili dobrą akcję, błąd obrońców Zawiszy i goście prowadzą 0:2.  Pod koniec pierwszej połowy dobrą sytuację stworzył Zawisza. Strzał Górskiego sparował na rzut rożny bramkarz gości i nie udało się zdobyć kontaktowej bramki.

Druga połowa to znów ataki zawodników z Nieborowa. Warto zaznaczyć że w bramce Zawiszy bardzo dobrze spisywał się debiutujący dziś Magini. Nasi zawodnicy starali się zdobyć kontaktową bramkę, lecz brakowało szczęścia. W 60 minucie na groźny strzał za pola karnego zdecydował się Jóźwiak ale w porę zainterweniował obrońca gości. Do Końca spotkania utrzymał się wynik 0:2 i to zawodnicy Orła zdobyli punkty.

Skład : Magini- Madejski (Wróblewski 80'), Czernik, Górski, Dróżdż - Mielczarek (Pokorski 61'), Osiński, Marcioch, Strzałkowski(Kaczmarkiewicz 61'), Jóźwiak- Wiśniewski

bramki : Nieborów 28' - karny , Nieborów 36'

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra w Rzgowie z Plicą Przedbórz w sobotę 28 marca o 14:00. Rezerwy swój inaugurujący mecz zagrają w Koluszkach o 16:00