Zarówno pierwszy zespół, jak i rezerwy, remisują swoje weekendowe sparingi w stosunku 2:2.

Pierwsza drużyna grała wczoraj z Termami Ner Poddębice w Byczynie. Trenerzy obu drużyn ustalili, że spotkanie zostanie rozegrane w wymiarze trzech tercji po 35 min. każda. Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem, w drugiej udało się nam strzelić pierwszą bramkę, a dokonał tego Przemysław Szubert w 56 min. Była to udana rehabilitacja, bowiem chwilę wcześniej ten sam zawodnik zmarnował doskonała okazję do wyjścia na prowadzenie. W ostatniej tercji dwukrotnie do siatki Adriana Owczarka trafiali rywale, jednak w 97 min. błąd poddębiczan wykorzystał Łukasz Wiśniewski, doprowadzając do remisu. W końcówce kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Owczarek, ratując remis dla naszego zespołu.

Termy Ner Poddębice – Zawisza Rzgów 2:2 (0:0, 0:1; 2:1)

Bramki: Łukasz Dynel 75, Przemysław Różycki 92 – Przemysław Szubert 56, Łukasz Wiśniewski 97

Rezerwy w dniu dzisiejszym mierzyły się na wyjeździe z drugim zespołem Sokoła Aleksandrów. W barwach rywali, podobnie jak u nas, wystąpiło wielu juniorów, którzy byli wspierani przez kilku bardziej doświadczonych zawodników. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, udokumentowali ją zdobywając pięknego gola strzałem z 25 m w samo okienko bramki Mikołaja Raźnego. Podopieczni Jerzego Rutkowskiego mieli jednak kilka dobrych okazji do wyrównania, najlepszą zmarnował Łukasz Modranka. Kilka minut przed przerwą świetnie rzut wolny rozegrali Adam Wróblewski i Bartłomiej Janasiak, ten drugi w sytuacji sam na sam skierował piłkę do siatki. W drugiej odsłonie nasz zespół prezentował się już dużo lepiej, stworzyliśmy sobie kilka groźnych sytuacji, brakowało jednak dobrego wykończenia. W końcu jednak z rzutu wolnego dośrodkował Janasiak, a najwyżej do piłki wyskoczył Modranka, i strzałem głową wyprowadził Zawiszę na prowadzenie. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy również uderzeniem głową po rzucie rożnym doprowadzili do remisu. Chwilę wcześniej rywale mieli również dobrą okazję, dobrze w bramce spisał się jednak Michał Gałek.

Sokół II Aleksandrów - Zawisza II Rzgów 2:2 (1:1)

Bramki dla Zawiszy: Bartłomiej Janasiak, Łukasz Modranka