W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie II rundy Okręgowego Pucharu Polski. Naszym rywalem został IV-ligowy MKP Boruta Zgierz. 

Planowany termin rozegrania tego spotkania wyznaczono na 26 września, w którym to nasz zespół będzie gospodarzem. Nie jest natomiast znane jeszcze miejsce rozegrania tego pojedynku. 

Boruta to przeciwnik, który swoje ligowe spotkania rozgrywa o jedną klasę rozgrywkową wyżej od naszego zespołu. Jednakże początek nowego sezonu nie przyniósł tej drużynie oczekiwanych wyników. Po 4 rozegranych kolejkach Zgierzanie nie zdobyli nawet jednego punktu i obecnie zajmują 15 miejsce w ligowej tabeli. Na pewno na taki stan rzeczy wpływały przedsezonowe osłabienia drużyny, w tym m. in. odejście przez wiele ostatnich lat czołowego strzelca tej drużyny Sebastiana Ceglarza. W przedsezonowej grze kontrolnej pomiędzy naszymi drużynami nie było rozstrzygnięcia gdyż spotkanie zakończyło się remisem 2:2, jak wiadomo spotkanie pucharowe będzie musiało już wyłonić zwycięzcę. 


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy