W sobotę 12 października o godzinie 14:00 zostało rozegrane spotkanie między Zawiszą Rzgów a rezerwami Widzewa. Mecz zakończył się podziałem punktów i bezbramkowym remisem. Rezerwy były wzmocnione zawodnikami pierwszej drużyny, do Rzgowa przyjechało 8 zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu Widzewa. W pierwszych 15 minutach mecz był wyrównany, wszystko odbywało się w środku pola. Dopiero w 16 minucie goście oddali groźny strzał, który minimalnie minął bramkę strzeżoną przez Pasińskiego. Do przerwy akcje były rozgrywane w środku pola, a zawodnicy próbowali zdobyć bramkę z dalszej odległości. Po przerwie obie drużyny zaczęły grać odważniej co w konsekwencji przyniosło sytuację podbramkowe. Pierwszą godną odnotowania miał Tonn po dośrodkowaniu Osińskiego piłka otarła się o poprzeczkę i spadła na narożnik pola bramkowego a Tonn posłał piłkę nad poprzeczką. Kolejną okazję do strzelenia miał Kowalski z drużyny gości, ale jego strzał obronił Pasiński, który był w bardzo dobrej formie w dzisiejszym spotkaniu. Na 5 minut przed końcem akcję meczową miał Wojtczak, który wyszedł sam na sam z Krakowiakiem, jednak przegrał z nim ten pojedynek. Po tej akcji goście przeprowadzili kontrę po której mogli strzelić bramkę na 0:1 ale na nasze szczęście strzał był niecelny.
Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w Radomiu z Bronią Radom w sobotę 19 października o godzinie 12:00.  W tym spotkaniu z powodu nadmiaru żółtych kartek nie wystąpią Bronka i Przybyszewski natomiast wróci Szarpak.

Skład: Pasiński - Dopierała, Grzywiński, Przybyszewski - Tonn, Skupiński, Bronka, Pękała, Osiński - Wojtczak, Chmielewski