Zawisza II Rzgów podejmował w ramach półfinału Pucharu Polski, Ner Poddębice.

Nasza drużyna ambitnie walczyła z wyżej notowanym przeciwnikiem, co przyniosło efekt w pierwszej połowie. Rzut wolny z okolicy 25 metra precyzyjnym strzałem wykorzystałPiotr Czernik i zrobiło się 1:0. Wynik do końca pierwszej połowy już się nie zmienił. W drugiej połowie poddębiczanie starali się szybko odrobić straty, w 52 minucie po błędzie obrońcy padła wyrównująca bramka. Dalsza cześć meczu to nie wykorzystane sytuacje po obu stronach. Do końca meczu utrzymał się wynik 1:1. Rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka i obie drużyny musiały się zmierzyć w konkursie rzutów karnych. W nim lepsi okazali się goście i to oni awansowali dalej.

Puchar Polski - 29 październik 2014 r., godz 13:30

Zawisza II Rzgów - Ner Poddębice 1:1 (1:0) karne 4:5

bramki : Czernik 25;, Ner ;52

Zieliński - Lukowowić, Czernik, Gałkiewicz, Goss (105; Skupień), Strzałkowski, Jóźwiak(91; Wróblewski), Jędrzejeski, Dróżdż, Mielczarek(70; Stępniewski), Różalski(50; Pokorski)

9 Listopada, Rezerwy podejmują Polonie Andrzejów, początek spotkania o godzinie 11:00