Nasza drużyna , zdobyła kolejne 3 punkty pokonując Zawiszę Pajęczno 3:0. Stadion w Rzgowie jest prawdziwą twierdzą, nasi piłkarze odnieśli 6 zwycięstw i 2 razy zremisowali 0 porażek.

Od początku meczu to nasi zawodnicy mieli przewagę, już w 6 minucie spotkania zamieszanie w polu karnym wykorzystał Tomasz Kurstak i rzgowianie wyszli na prowadzenie. Po kwadransie gry dobrą okazję do zdobycia bramki miał Marcin Wałęcki ale przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Tuż przed przerwą nasi zawodnicy mogli pod wyszyć wynik ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał Karol Chmieleski. W pierwszej połowie goście praktycznie nie stworzyli groźnej akcji.

Po przerwie cały czas dominowali zawodnicy ze Rzgowa, to oni częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie sytuacje. W 75 minucie za drugą żółtą kartę z boiska wyleciał zawodnik z Pajęczna. w 84 minucie w polu karnym faulowany był Tomasz Kurstak i sędzia odgwizdał rzut karny, który wykorzystał Rafał Kubiak. Pod koniec meczu Zawiszaprzeprowadził składną akcję i Beniamin Tonn podwyższył rezultat na 3:0.

Ostatni mecz rundy jesiennej Zawisza zagra w Bełchatowie z rezerwami GKS-u 16 listopada o godzinie 12:00. Rezerwy naszego klubu wygrały 2:0 z Polonią Andrzejów. Rezerwy kończą rundę jesienną w Pabianicach gdzie zagrają z miejscowym PTC . 15 listopada o godzinie 13:00.

16 kolejka - 8 listopada., 2014 r. godz 12:00

Zawisza Rzgów- Zawisza Pajęczno 3:0 (1:0)

bramki : Kurstak 6, Kubiak 85-karny, Tonn 89

Pasiński- Osiński, Nawrocki, Polit, Tonn, Wałęcki, Kubiak(86; Marcioch), Skupiński, Kurstak, Chmielewski, Pluciennik