Sporo bramek obejrzeli kibice w spotkaniu kończącym rozgrywki czwartoligowe Zawiszy w tym sezonie, aż osiem razy piłka wpadała do siatki, lecz trzykrotnie częściej trafiali piłkarze Bełchatowa wygrywając mecz 6:2.

Festiwal strzelecki rozpoczął już w 5 minucie najskuteczniejszy strzelec IV ligi Paweł Zięba, który w drugiej połowie dołożył jeszcze dwa trafienia kompletując hattricka. GKS w pierwszej połowie nie miał problemu z wykończeniem korzystnych sytuacji i do przerwy prowadził już 4:0. Na drugą połowę Zawisza wyszedł ambitniej lecz nie udało się zapobiec utracie dwóch bramek, lecz udało się zdobyć dwie honorowe bramki, najpierw w 77 minucie po strzale w poprzeczkę Michała Osińskiego, piłkę z najbliższej odległości głową dobił Damian Strzałkowski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego po podaniu Adama Wróblewskiego do Michała Osińskiego ten drugi wykorzystał sytuacje sam na sam zostając dzięki temu jedynym najskuteczniejszym strzelcem Zawiszy w IV lidze w tym sezonie.

Zawisza Rzgów 2:6 (0:4) GKS II Bełchatów

Skład:
Wawrzyński - Bartłomiejczyk, Gałkiewicz, Osiński, Dróżdż - Mielczarek, Majek, Kaczmarkiewicz, Strzałkowski, Sztandor - Wiśniewski

Zmiany:
45' ▲ Wróblewski - ▼ Majek
45' ▲ Skupień - ▼ Mielczarek
66' ▲ Stępniewski -  Kaczmarkiewicz
85'  Kordys - ▼ Sztandor